Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    6.06.2018 Pierwszy Finał Regionalnego Pucharu Polski!
Dodano:06 Jun 2018 9:03


Co łączy te dwa poniższe zdjęcia? To ostatnie dwa zwycięstwa naszej drużny w regionalnym Pucharze Polski!

Pierwsze zdjęcie, sezon 2000/2001. Wygrana w dwumeczu z niejaką Jagiellonką Nieszawa (wyniki spotkań 2:1, 1:1)! Jak widać na zdjęciu m.in. tacy zawodnicy jak Marcin Wróbel, Dariusz Melnicki, Robert Kłos, Damian Grzędzicki, Leszek Zalewski oraz Maciej Hańczewski! Po tym zwycięstwie Elana (wtedy pod szyldem TKP Toruń) w sezonie 2001/02 spotkała się w 1/32 Pucharu Polski z ekstraligowym wtedy RKS Radomsko. Niestety przegrali wtedy 0:3!

Drugie zdjęcie to sezon 2005/06 i zwycięstwo w dwumeczu z Viktorią Koronowo (1:1 w Koronowie, 3:1 w Toruniu). W pierwszym meczu na wyjeździe jedyną bramkę dla Elany z karnego strzelił Robert Warczachowski, w rewanżu do siatki rywali trafiali kolejno Tomasz Urbański, Jarosław Maćkiewicz i Dawid Zamiatowski). M.in. tych zawodników wraz całą rzeszą kibiców widać na tym zdjęciu. Po tym spotkaniu Elana w Pucharze Polski w rundzie wstępnej spotkała się z Mieszkiem Gniezno. Niestety wtedy rywal nam się trafił mało atrakcyjny kibicowsko ale na zwycięzce tamtego meczu czekał... Śląsk Wrocław. Niestety Elana po hokejowym wyniku 4:4 przegrała w karnych 2:4 i odpadła z dalszej rywalizacji...

Ehh. Piękne to były czasy ;) Ale teraz Elana piszę nową historię. Wiemy iż w obliczu szansy awansu do 2 ligi ten mecz jest trochę bagatelizowany ale jak sami widzicie to, że ELANA jest dużą marką w województwie Kujawsko - Pomorskim nie oznacza, że na co dzień gra w finałach tegoż pucharu. Warto więc jutro (środa) wybrać się na ten pierwszy mecz finałowy z Chemikiem Bydgoszcz!

Podsumowując
06.06.2018 ELANA TORUŃ - Chemik Bydgoszcz, g. 17:00!
WSZYSCY NA MECZ! WSZYSCY DO MŁYNA!

UDOSTĘPNIAĆ!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews