Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Mistrz jesieni !
Dodano:11 Nov 2014 19:35
6-0

Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kuj. 6:0 (3:0)
Bramki: 1:0 K. Tomaszewski (16), 2:0 K. Tomaszewski (20), 3:0 M. Nowasielski (24, sam), 4:0 B. Grube (57), 5:0 D. Janicki (71), 6:0 B. Maćkiewicz (87)

Kibice:
11 listopada w Święto Niepodległości odbył się ostatni mecz rundy jesiennej tego sezonu. Przeciwnikiem Elany była drużyna z miejscowości gdzie od dawna istnieje nasz fan club a mianowicie Orlęta Aleksandrów Kujawski. Mecz ten na naszą prośbę został przełożony na wcześniejszą godzinę (11:00) aby wszyscy chętni kibice naszej drużyny mogli uczestniczyć w obchodach odbywających się w naszym mieście związanych z dniem 11.11 ! Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego wszyscy zgromadzeni na trybunach odśpiewali hymn narodowy.
W młynie tego dnia zgromadziło się 200 fanów Elany a na płocie wywieszamy dwie flagi w barwach narodowych, flagę Aleksandrów Kujawski oraz Ultras Elana. Co najważniejsze na tym meczu (notabene w dniu imienin Marcina) zadebiutowała także flaga śp. Mucha, która z pewnością będzie wisiała na każdym meczu Elany tak jak i Muszka był obecny na każdym meczu swojej drużyny!

Doping na tym meczu stał na dosyć dobrym poziomie. Oprócz dopingu dla naszych piłkarzy kilkakrotnie uczciliśmy pamięć bohaterów a pod koniec meczu po raz drugi odśpiewaliśmy hymn. W drugiej połowie wywiesiliśmy także transparent o treści "Na zawsze niepodległą". Co ciekawe w tym dniu na naszych trybunach w swoich barwach, szalikach a nawet z własną sektorówką pojawiła się także kilkunastoosobowa grupa kibiców drużyny gości, która oczywiście ze względu iż w jakimś stopniu jest powiązana z naszym fan clubem nie była przez nas niepokojona.
Co do wydarzeń boiskowych to dzięki naszym piłkarzom już w 24 minucie na trybunach można było usłyszeć przyśpiewkę, którą w tym sezonie często mamy okazję śpiewać a więc "kto tak gra, kto tak gra jak My gramy" bo na tablicy już wtedy widniał wynik 3:0! Ostatecznie nasza drużyna dołożyła jeszcze trzy trafienia wygrywając z sześciobramkową przewagą! Niestety nie wszyscy z nas zobaczyli wszystkie bramki ponieważ tego dnia obecna była także gęsta mgła, która powodowała ograniczoną widoczność i o podwyższeniu wyniku dowiadywaliśmy się w momencie gdy piłkarze z Aleksandrowa wznawiali grę od środka boiska;)
Po meczu tak jak wspomnieliśmy wyżej część z nas udała się przemarszem z spod stadionu na stare miasto uczestnicząc w obchodach Święta Niepodległości. Spora grupa kibiców Elany obecna była także na Marszu Patriotów w Warszawie!

Podsumowując po dwóch spadkach z rzędu (z drugiej do trzeciej i z trzeciej do czwartej ligi) w tym sezonie nasza drużyna osiąga takie wyniki, które przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Obecnie Elana zajmuje pierwsze miejsce z ośmioma punktami przewagi nad drugą drużyną (przypomnijmy iż mamy jeden mecz mniej niż pozostałe drużyny), nie przegrywając meczu, notując dwanaście zwycięstw i dwa remisy, strzelając aż pięćdziesiąt bramek, tracąc zaledwie sześć! Kosmos... brawo piłkarze!
Pierwszą rundę jesienną mamy już za sobą jednakże to nie był ostatni mecz ligowy w tym roku. Już w najbliższą sobotę Elana rozegra awansem pierwszy mecz rundy (wiosennej) rewanżowej a ich rywalem będzie RO.lko Konojady! Dla naszych piłkarzy będzie to wspaniała okazja do rewanżu bo w pierwszym meczu w Jabłonowie padł zaledwie remis 2:2!
To tyle... WSZYSCY W SOBOTĘ NA MECZ!


Foto:
> 11.11.2014 Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:0 (3:0) (foto)<
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews