Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    "Wziać rewanż za ostatnią wpadkę..." Wszyscy na Czarnych!
Dodano:31 Aug 2011 15:27
ELANA Toruń - Czarni Zagań
03.09.2011 godz. 16:00
Stadion Miejski przy ul. Bema 23


Już w najbliższą sobotę 3 września 2011r. Żółto - Niebiescy rozegrają swój siódmy mecz ligowy w tym sezonie, a zarazem czwarty na własnym boisku.

Tym razem do Torunia przyjadą Czarni Żagań, drużyna, która z siedmioma punktami zajmuje odległą trzynastą pozycje. Trzeba zaznaczyć jednak, że drużyna z lubuskiego ma o jeden mecz mniej ponieważ mają jeszcze do rozegrania mecz zaległy z ostatniej kolejki z Miedzią Legnica!

W poprzednim sezonie mecze pomiędzy Elaną a Czarnym dwukrotnie kończyły się remisami:

15 kolejka Czarni Zagań - Elana Toruń 1:1 (1:1)
32 kolejka Elana Toruń - Czarni Żagań 2:2 (2:0)

Szczególnie ten ostatnie spotkanie rozegrane w Toruniu zapadło w pamięci toruńskich fanów, ponieważ nasz zespół niepotrafił wygrać meczu w którym prowadzili po pierwszych 45 minutach dwoma bramkami i w drugiej połowie praktycznie chodząc po boisku, bez ambicji i woli walki dali sobie strzelić dwie bramki, tracąc cenne dwa punkty w ligowej tabeli!

Ale to już przeszłość, teraz mamy nowy sezon, nowy zespół, który prezentuje się o niebo lepiej i gra naszych piłkarzy może się podobać. Pomimo ostatniej porażki w Zdziszowicach Elana nadal zajmuje 2 miejsce i ma tylko dwa punkty straty do lidera z Chojnic!
Trzeba także przypomnieć fakt, że Elana wygrała do tej pory wszystkie mecze ligowe w tym sezonie na własnym obiekcie i miejmy nadzieje, że nadal będzie kontynuować tą passę i nasi piłkarze wezmą rewanż za ostatnią wpadkę z tym rywalem a zarazem za porażkę w Zdziszowicach!

Tylko zwycięstwo Elana tylko zwycięstwo!

Kibice
Jak wiadomo mecz z Czarnymi Żagań nie należy do meczy atrakcyjnych pod względem kibicowskim, ale chyba żaden prawdziwy kibic Elany (!!!) nie ma wątpliwości gdzie powinien być w tą sobotę o godzinie 16!Chociaż z różnych powodów frekwencja na Elanie wciąż nie jest za wysoka to MY ELANOWCY, fanatycy z młyna musimy zjawić się obowiązkowo na tym meczu i chyba żaden prawdziwy kibic nie ma co do tego wątpliwości!
Nieważny rywal, ważne że gra Elanka! Według zasady nie ważna jest ilość tylko jakość...;) i jak pokazał ostatni mecz z Turem mimo mniejszego młyna można zrobić fanatyczny doping przez cały mecz i oby tak było i w tą sobotę!

WSZYSCY DO MŁYNA!

UWAGA UWAGA UWAGA!
Na meczu z Czarnymi przeprowadzona będzie także zbiórka pieniędzy dla naszego przyjaciela kibica Ruchu Chorzów - DYNDUSIA, który w nieszczęśliwym wypadku stracił nogę...
WSZYSTKICH KIBICÓW ELANY PROSIMY O WZIĘCIE UDZIAŁU W TEJ AKCJI!
Ceny biletów:
Sektor A (trybuna kryta): normalny - 12 zł, ulgowy - 6 zł
Sektor C (młyn): normalny 10 zł, ulgowy - 5 zł
Dzieci do lat 7 i kobiety - wstęp wolny
dodał: Michael_Elana
komentarze [1] powrót

                      Dodano: 31 Aug 2011 06:49 pm
Takze bierzcie na mecz wiecej kasy i wplacamy panowie!
Autor: góra
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews