Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    W niedzielę wybory...
Dodano:18 Nov 2010 15:06
Jak pewnie wszyscy wiedzą już w najbliższą niedzielę odbędą się Wybory Samorządowe 2010.
Serwis elanowcy.pl ma niewiele wspólnego z polityką a wręcz odcina się od niej, ale musimy w tym miejscu przypomnieć kibicom pewne fakty by 21 listopada nie popełnili błędu i nie głosowali na osoby, które nie są godne głosów fanów Elany.

Jak pamiętamy w czerwcu tego roku mało brakowałoby nasz klub przestałby istnieć, jedynym ratunkiem dla Elany było utworzenie sportowej spółki akcyjnej i przejęcie przez nią naszego klubu.
Spółkę to powołali na 63 Sesji Rady Miasta Torunia obecni radni.
W tym miejscu przypominamy jak to wszystko się odbywało i kto był za a kto przeciw powstaniu w/w spółki:

17.06.2010 r. o godzinie 13:10 po wcześniejszej debacie odbyło się głosowanie nr 11 - "Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie utworzenia spółki akcyjnej pod nazwą Toruński Klub Piłkarski ELANA Sportowa Spółka Akcyjna".

Uprawnionych do głosowania i obecnych na sali było 25 radnych, którzy stosunkiem głosów: 15 - ZA, 5 - PRZECIW i 1 WSTRZYMUJĽCYM SIĘ utworzyli Toruński Klub Piłkarski ELANA Sportowa Spółka Akcyjna!

Za powołaniem piłkarskiej spółki głosowali:
Jarosław Beszczyński (bezpartyjny)
Jadwiga Bórawska-Cilak (bezpartyjna)
Lidia Chamarczuk-Mazurek (bezpartyjna)
Zbigniew Ernest (PiS)
Marian Frąckiewicz (SLD)
Grzegorz Górski (bezpartyjny)
Andrzej Jasiński (bezpartyjny)
Dariusz Łyjak (SLD)
Ryszard Olszewski (Czas Gospodarzy)
Zbigniew Rasielewski (PiS)
Aleksander Rojewski (Czas Gospodarzy)
Roman Skibiński (Czas Gospodarzy)
Edward Wiśniewski (Czas Gospodarzy)
Danuta Zając (Czas Gospodarzy)
Zdzisław Zakrzewski (PO)

Przeciwko spółce byli:
Bartłomiej Jóźwiak (PO)
Bogdan Major (bezpartyjny)
Krzysztof Makowski (bezpartyjny)
Waldemar Przybyszewski (PO)
Katarzyna Rygielska (PO)

Wstrzymał się od głosowania:
Jarosław Najberg (Lewica)

Nie głosowali wcale, (czyli prawdę mówišc nie poparli spółki):
Krystyna Dowgiałło (PO)
Józef Jaworski (PiS)
Barbara Królikowska-Ziemkiewicz (PO)
Łukasz Walkusz (PO)

Teraz nadszedł czas kolejnych wyborów i rozliczenia radnych za decyzję, jakie podejmowali.
Nie namawiamy nikogo do głosowania na kogokolwiek z wyżej wymienionych radnych, ale według nas osoby takie jak: Bartłomiej Jóźwiak (PO), Bogdan Major (bezpartyjny), Krzysztof Makowski (bezpartyjny), Waldemar Przybyszewski (PO), Katarzyna Rygielska (PO), Jarosław Najberg (Lewica), Krystyna Dowgiałło (PO), Józef Jaworski (PiS), Barbara Królikowska-Ziemkiewicz (PO), Łukasz Walkusz (PO) nie są godne głosów kibiców Elany, ponieważ jawnie opowiedzieli się przeciwko nam.
Część z wyżej wymienionych, czyli Bogdan Major, Krzysztof Makowski, Jarosław Najberg i Józef Jaworski nie kandydują w niedzielnych wyborach do Rady Miasta Torunia, więc w ich przypadku sprawa jest jasna, co do pozostałych to już wiecie, na kogo nie głosować!

Tak jak już na wstępie wspominaliśmy nie namawiamy do głosowania na kogokolwiek z obecnych czy byłych radnych, możemy tylko przy okazji poprzeć nowych, ale zarazem znanych nam kandydatów, którzy są kibicami Elany - a są to Daniel Dariusz Traczykowski i Wojciech Bernard Klabun.

Daniel Dariusz Traczykowski - Okręg wyborczy nr 2: Bydgoskie Przedmieście, Lista nr 18 - KWW Przyjazne Bydgoskie, pozycja nr 4

Wojciech Bernard Klabun - Okręg Wyborczy nr 1: Skarpa, Kaszczorek, Podgórz, Stawki, Rudak Czerniewice. Lista nr 5 - KW Prawo i Sprawiedliwość, pozycja nr 3


Podsumowując: Pamiętajcie nie głosujemy na: Bartłomieja Jóźwiaka (PO), Katarzynę Rygielską (PO), Krystynę Dowgiałło (PO), Barbarę Królikowską-Ziemkiewicz (PO), Łukasza Walkusza (PO), ponieważ to oni byli przeciwko naszemu kochanemu Klubowi - Elana, swój głos możecie oddać na Daniela Dariusza Traczykowskiego i Wojciecha Bernarda Klabuna, bo chyba tylko oni z obecnych kandydatów na radnych są kibicami Elany i los naszego Klubu nie jest im obojętny. W wyborach na Prezydenta Miasta Torunia nie głosujemy na Waldemara Edmunda Przybyszewskiego.
Na koniec jeszcze raz powtarzamy: My do niczego nie namawiamy my tylko sugerujemy, bo 21 listopada wybór należy do Was drodzy kibice Elany!
dodał: Young_Elana
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews