Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wszyscy w sobotę o godz. 13:00 pod kasami!
Dodano:30 Aug 2010 17:18
04.09.2010r. Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec godz. 15:00

Już w sobotę 4 wrzenia Elana rozegra kolejny mecz w Toruniu, tym razem przeciwnikiem "żółto - niebieskich" będzie Zagłębie Sosnowiec!

Zagłębie po remisie w poprzedniej kolejce u siebie z Lechią Zielona Góra 2:2 (1:1) jest w tej chwili na czwartym miejscu w ligowej tabeli i ma na swoim koncie 11 punktów, Elana po porażce w Poznaniu z Jarotą Jarocin 0:2 (0:1) spadła na 7 pozycję i ma na koncie 9 punktów.
W poprzednim sezonie w meczach z Zagłębiem Elana po równo podzieliła się punktami z sosnowiczanami: porażka w Toruniu 0:3 i wygrana Elanowców w Sosnowcu 2:0 (bramki w tym meczu zdobyli: Grube i Nnabuhe).
Mimo iż tak jak w poprzednio tak i w tym sezonie Zagłębie jest pretendentem do awansu do I ligi i będzie faworytem tego meczu to liczymy na to, że "żółto - niebiescy" pokuszą się o niespodziankę i pokonają w sobotę zespół goœci.
Jeżeli chodzi o kibiców to jak wiadomo na ten mecz nie trzeba chyba nikogo specjalnie zapraszać... Klub z Sosnowca zamówił na to spotkanie 900 biletów dla kibiców Zagłębia, Legii Warszawa i jej śmiesznych fc typu Chełmża. Niestety ze względu na ograniczenia (policja, ustawa, pojemność sektora) przyznane zostało kibicom gości 520 wejściówek, które pewnie wykorzystają w całości, więc obecność fanów Elany na tym meczu jest obowiązkowa! Mamy nadzieję, że tym razem w komplecie stawicie się w sobotę na stadionie przy ul. Bema i dopingiem pomożemy Elanie odnieść w tym meczu zwycięstwo! Mobilizujcie, kogo tylko się da... wszyscy w sobotę na mecz!

Ze względu na wprowadzone od tego sezonu bilety imienne apelujemy o przyjcie na stadion wczeniej lub zakup biletu w przedsprzedaży, bo czekanie z zakupem biletu na ostatnią chwilę może skończyć się tym, że większoć może wejć na stadion, gdy mecz już trwa lub wcale.
Doping musi być od początku meczu, więc każdy nich przyjdzie wczeniej i obowiązkowo zakupi bilet na sektor C (pamiętajcie, że nie ma chodzenia z sektora C na krytą i odwrotnie), wszyscy do młyna (tu też jest catering) a nie na krytą jak zwykłe pikniki.

Wszyscy w sobotę na Bema na sektor C!

Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec sobota (04.09.2010) godz. 15:00, stadion przy ul. Bema 23/29 w Toruniu.
Ceny biletów:
Sektor A (trybuna kryta): normalny - 12 zł, ulgowy - 6 zł
Sektor C (trybuna otwarta): normalny - 10zł, ulgowy - 5 zł
Dzieci do lat 7 i kobiety - wstęp wolny.


P.S. W przerwie meczu w młynie będzie można kupić vlepki Elany.

P.S. 2 Wszyscy zbieramy się o godz. 13:00 pod kasami i wspólnie podejmiemy decyzję, co robimy dalej. O tej godzinie mają być wszyscy i w spokoju oraz pełnej kulturze czekamy na rozwój sytuacji (więcej informacji na forum).
dodał: Elanowiec
komentarze [1] powrót

                      Dodano: 31 Aug 2010 09:23 am
http://www.wp.pl/?id=177569-568778540
Autor: wojtimaj
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews