Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    27.03.2010r. godz 15:00 - zapraszamy wszystkich na mecz Elana Toruń - Tur Turek!
Dodano:23 Mar 2010 20:32
27.03.2010 Elana Toruń - Tur Turek godz. 15:00

Już w najbliższą sobotę Elana rozegrać ma w końcu pierwszy ligowy mecz w tym roku na stadionie w Toruniu. Tym razem przeciwnikiem "żółto - niebieskich" będzie Tur Turek.

Drużyna naszych gości plasuje się obecnie na 14 miejscu w ligowej tabeli i ma na swoim koncie 22 punkty, Elana w tej chwili 15 z 16 punktami na koncie. W rundzie jesiennej obecnego sezonu w meczu rozegranym w Turku miejscowi pokonali nasz zespół 2:1 (0:0). Najbliższa potyczka będzie jeszcze ciekawsza, ponieważ oba zespoły dzieli tylko jedno miejsce w ligowej tabeli i wynik tego meczu może być niezwykle istotny na końcu sezonu. Przed spotkaniem ciężko wskazać faworyta meczu jednak liczymy na to, że Elana uskrzydlona zwycięstwem we Wrocławiu zrewanżuje się za jesienną porażkę i pokona w sobotę drużynę Tura Turek.

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie i zachęcamy do głośnego dopingu dla "żółto-niebieskich". Musimy pokazać się z jak najlepszej strony! Przyprowadźcie kolegów, musi być nas bardzo dużo! Pokażmy jak się bawi ELANA!
Tak jak zawsze przychodzimy na mecze u siebie wcześniej, tzn. co najmniej godzinę przed meczem, czyli, o 14:00, bo jeżeli ktoś jest na ostatnia chwilę to przez utrudniającą jak to zwykle bywa policję (mieliście przykład na sparingu z Jeziorakiem) wchodzi na stadion, gdy mecz już trwa a głośny doping musi być od pierwszej do ostatniej minuty meczu a nawet dłużej! Wszyscy w sobotę na Bema!

Elana Toruń - Tur Turek sobota (27.03.2010) godz. 15:00, stadion przy ul. Bema 23/29 w Toruniu.
Ceny biletów:
Sektor A (trybuna kryta): normalny - 12 zł, ulgowy - 8 zł
Sektor C (trybuna otwarta): normalny - 10 zł, ulgowy - 6 zł
Kobiety i dzieci do lat 10 - wstęp wolny.


Na tym meczu przeprowadzona zostanie zbiórka kasy na nową (największą) flagę Elany!
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews