Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wszyscy na wyjazd do Wrocławia!
Dodano:15 Mar 2010 13:33
Już 20 marca Elana rozegra ligowy a do tego wyjazdowy mecz w tym roku, tego dnia "żółto-niebiescy" grać będą we Wrocławiu. Gospodarze zajmują obecnie 15 miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 15 punktów, Elana jest w tej chwili na 17 pozycji z 13 punktami. Wierzymy w to, że nasz zespół udanie zainauguruje "prawdziwa wiosnę" i będzie po tym meczu bogatszy o 3 punkty, co pozwoli wyprzedzić Ślęzę i powoli "uciekać" ze strefy zagrożonej spadkiem.

Oczywiście na tym meczu nie może zabraknąć kibiców Elany, większość z was z utęsknieniem czeka na pierwszy mecz po przerwie zimowej a, że terminarz i warunki atmosferyczne ułożyły się tak (dwie pierwsze kolejki zostały przełożone), to ma początek jedziemy na daleki, ale bardzo ciekawy wyjazd do Wrocławia!
W naszych szeregach konkretna mobilizacja, tam nie może zabraknąć nikogo, kto uważa się za kibica Elany, dotyczy to nie tylko fanów z Torunia, ale także z innych miast. Zapraszamy wszystkich na ten wyjazd! Wiedzieliście o tym wyjeździe już od dawna, więc mieliście dużo czasu, żeby załatwić sobie wolne tego dnia. Tym razem nie ma żadnych wymówek ten, kto będzie chciał pojechać to i tak pojedzie.

Zapisujcie się na listę pod adresem wyjazdy@elanowcy.nazwa.pl bo musimy wcześniej przesłać listę imienną.

Zbiórka o godz. 8:00 na Dworcu Głównym PKP, odjazd pociągu o godz. 8:36. Koszt wyjazdu to około 50 zł w tym 10 zł bilet na mecz. Zapisy na wyjazd pod adresem: wyjazdy@elanowcy.nazwa.pl

Ślęza Wrocław - Elana Toruń sobota (20.03.10) godz. 15:00, Wrocław ul. Wróblewskiego
dodał: Elanowiec
komentarze [1] powrót

                      Dodano: 16 Mar 2010 05:10 pm
a moze juz czas zlikwidowac ta zółto-niebieska gwiazdke bo teraz to sie wielkanoc zbliza,no i wyjazd to ja widze w zapowiedz do słubic. WSTYD
Autor: bruzdi
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews