Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wszyscy w sobotę na sparing z Jeziorakiem Iława - zaczynamy!
Dodano:02 Mar 2010 0:47
Już w najbliższą sobotę (06.03.2010 r.) o godz. 17:00 ma sztucznym boisku przy ul. Szosa Chełmińska odbędzie się ostatni mecz sparingowy Elany przed rundą wiosenną sezonu 2009/2010. Na ten dzień zaplanowane były pierwsze w tym roku mecze ligowe a przeciwnikiem "żółto - niebieskich" miał być GKS Tychy jednak z powodu długo utrzymującej się zimy wszystkie spotkania z tej kolejki przełożone zostały na 14 kwietnia.
Dla kibiców Elany jednak to żadna strata, ponieważ i tak w sobotę będą mogli zobaczyć swoich pupili w akcji i chociaż będzie to tylko mecz sparingowy to przeciwnikiem naszej drużyny będzie Jeziorak Iława, czyli drużyna także II - go ligowa a do tego z kibicami, którzy są z nami zaprzyjaźnieni!

Nie trzeba chyba już nic więcej pisać na temat tego meczu, żeby zachęcić wszystkich do przyjścia tego dnia i wspierania dopingiem obie drużyny.
Wszyscy widzimy się w sobotę i nie ma żadnych wymówek. Nie jest to żadna impreza masowa, więc nie obowiązują żadne zakazy, bilety wstępu itd. Obowiązuje tylko wszystkich kibiców Elany nakaz przyjścia na ten mecz!
Wstęp jest wolny, dlatego będziemy zbierać do puszki kasę na wiadome cele, więc niech każdy wrzuci ile może, bo na min. 5 czy 10 zł każdego stać a pozwoli nam to załatwić pewne sprawy (jak ktoś ma jakieś pytania to niech piszę na elanowiec04@poczta.fm)

Mimo, że to tylko sparing to doping na tym meczu obowiązuje, więc nie oszczędzajcie się i jedziemy: "Toruńska Elana" & Jeziorak Iława"

Elana Toruń - Jeziorak Iława sobota (06.03.2010r.) godz. 17:00. sztuczne boisko przy ul. Sz. Chełmińska (boczne boisko stadionu przy ul. Bema).
Wstęp wolny (wszyscy wrzucamy coś do puszki)!
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews