Elanowcy

Elanowcy

Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2:1 (0:1)290 viewsBałtyk Gdynia - Elana Toruń 2:1 (0:1)

0:1 Mądrzejewski (29), 1:1 Król (53), 2:1 Kudyba (59)

Na wyjazd do Gdyni wybrało się ok 200 kibiców Elany w tym 50 WfcG, 5 Jeziorak Iława i 1 Ruch Chorzów, na sektor weszło ponad 160 osób, reszta krążyła wokół stadionu i po mieście. Mamy ze sobą 5 flag jednak wieszamy tylko dwie, bo płot był wysmarowany tawotem, wisi też transparent dla chłopaka z Grudziądza. Do przerwy prowadzimy dobry głośny doping, na początku drugiej połowy nasze "gwiazdeczki" kolejny raz zapomniały, że mecz trwa 90 minut i szybko stracili dwie bramki (do przerwy było 1:0 dla Elany), więc jaka gra taki doping i dalej w ciszy oglądamy popisy naszych kopaczy. W 80 minucie ponownie zaczynamy zabawę na sektorze, m.in. bez koszulek, dużo bluzgając przy okazji na Bałtyk, który tego dnia nie wystawił młyna. Jak już jesteśmy przy kibicach gospodarzy to na stadionie było max. 400 osób, jak wyżej wspomnieliśmy bez młyna, bez flag (wisiały jakieś dwa transparenty), coś tam krzyknęli tylko po bramkach dla gospodarzy i kilka razy w końcówce meczu. Próbowaliśmy ich sprowokować, ale nic z tego , na nasze telefoniczne i przedmeczowe propozycje też nie byli chętni. Podróż w obie strony praktycznie przez cały czas z "wąsami", podczas naszego przejazdu wszystkie stacje benzynowe zamknięte i zablokowane przez psy. Na koniec wielkie dzięki dla Ziomali za wsparcie! Do następnego.