Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   Elana Toruń... i nie ma mocnych !
Dodano:11 Oct 2014 17:13
0-3

Polonia Bydgoszcz - Elana Toruń 0:3 (0:2)
Bramki:  0:1 T. Rogóż (5, karny), 0:2 M. Parzyszek (20), 0:3 K. Tomaszewski (68)

Kibice:
W dniu wczorajszym przypadł nam kolejny wyjazd na mecz ligowy naszej drużyny tym razem do... Bydgoszczy na Polonię! Już przed sezonem mieliśmy spore obawy związane z tym wyjazdem a konkretnie zastanawialiśmy się czy działacze z Bydgoszczy wraz z milicją nie wymyślą czegoś (jak to ostatnio bywa przy co drugim naszym wyjeździe) aby nas nie wpuścić na mecz. O dziwo nie było w ogóle takiego tematu a więc po środowym spotkaniu ze Spartą zaczęliśmy mobilizacje na ten wyjazd. Wiedzieliśmy iż mecz zostanie rozegrany przy ulicy Sportowej a więc na stadionie żużlowym Polonii i tylko mogliśmy sobie gdybać czy na stadionie pojawią się kibice z Bydgoszczy czy też nie. Jeśli mamy być szczerzy to bardziej spodziewaliśmy się kibiców Zawiszy niż bydgoskiej Polonii (no chyba, że wsparci przez swoich ziomali z Olsztyna).
Duża liczba psiarni tego dnia spowodowała pewnie iż tych pierwszych na trybunach ostatecznie nie było a Ci drudzy... ku naszemu zaskoczeniu jednak się pojawili! Mimo wszystko średnia wiekowa i jakość wizualna tejże 30 osobowej grupki polonistów udowodniła nam, że w Bydgoszczy sytuacja ma się bliźniaczo podobnie do tej panującej w naszym mieście. W obu przypadkach po ekipach żużlowych zostały jedynie wspomnienia a ich pozostałości tworzą co najwyżej „ekipę widmo”, która gdzieś tam się nagle pojawi i jeszcze szybciej znika :) Ogólnie fani Polonii od początku coś tam świrują nie tylko chodząc po trybunach mocno zamaskowani ale także sprawiający wrażenie lekko zdenerwowanych. Jak się później okazało ich obawy wcale nie były bezpodstawne :)
Nasza liczba tego dnia przyzwoita chodź bez większego szału bo na sektorze gości melduje się łącznie 230 Elanowców. Na płocie wywieszamy sześć flag takie jak Elana Toruń – jedyni chuligani w swoim mieście, Ultras Elana,  Ekipa wyjazdowa, Mokre on Tour,  EZW oraz Śp. Słoma. Jeżeli chodzi o nasz doping to stał on na średnim poziomie z kilkoma lepszymi momentami ale bez większych fajerwerków. Kibice gospodarzy nie tylko uformowali skromny młynek nieco napinając się kilkakrotnie w naszą stronę ale także wywiesili cztery małe flagi, które chyba na co dzień pełniły funkcje flag na kijach ale skoro strach nie pozwolił im rozwiesić normalnej flagi na płot to dobre i to :) W każdym bądź razie z naszego sektora okrzykiem zaapelowaliśmy w ich stronę o „zdjęcie prania”  bo tak te flagi niestety wyglądały:) Zebrana grupka kibiców Polonii z minuty na minutę coraz bardziej się kurczyła ponieważ już przed końcem meczu pojedynczo wychodzili ze stadionu a My w tym momencie zaintonowaliśmy im takie okrzyki jak „Pojedynczo wychodzicie bo Zawiszy się boicie...” oraz „Jak Wy wrócicie? do domu jak Wy wrócicie?”.
Nasi piłkarze wygrali ten mecz bez większych problemów 3:0 pokazując przy tym iż w tej lidze chyba nie ma na nich mocnych... Po spotkaniu przeskakują bandy tego żużlowego stadionu i dziękują nam za doping a My im za kolejną wysoką wygraną. Po kilku wspólnie odśpiewanych przyśpiewek kibicowskich piłkarze udają się do szatni a My w drogę powrotną do Torunia. Poza tym nic szczególnego się już więcej tego dnia nie działo. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych i do następnego...

Foto:
> 11.10.2014 Polonia Bydgoszcz - Elana Toruń (foto) <

> Polonia - Elana 12zawodnik.pl (foto) <
dodał: Admin

                   Kto zatrzyma Elanę? Kolejnę zwycięstwo !
Dodano:08 Oct 2014 22:14
3-0
Elana Toruń - Sparta Brodnica 3:0 (2:0)
Rogóż (k)
Więckowski
Tomaszewski

Kibice:
W trzeciej rundzie okręgowego Pucharu Polski trafiliśmy na Spartę Brodnica i od początku liczyliśmy iż w końcu do Torunia zawitają jacyś kibice gości. Mimo niezbyt niedogodnego terminu tego spotkania (środa i na dodatek godzina 15:30) rozpoczęliśmy mobilizację na ten mecz, która można stwierdzić iż przyniosła efekt bo ostatecznie w młynie tego dnia melduje się ponad 350 Elanowców co jak na ten termin meczu można z pewnością uznać za przyzwoitą liczbę ! Na płocie wywieszamy 4 flagi (Rubinkowo, UET, Elana Toruń - jedyni chuligani oraz Rolnicza) i od początku jedziemy z dopingiem, który z minuty na minutę jest coraz głośniejszy ! Kibice gości w liczbie ok. 90 osób faktycznie się pojawili jednakże wchodzą na sektor dopiero w drugiej połowie, wywieszając na płocie trzy flagi. Ich obecność powoduję w naszych szeregach jeszcze większe podkręcenie decybeli i nasz doping w tym momencie stał już na konkretnym wysokim poziomie.  Kibice Sparty coś tam dopingują jednak w naszym sektorze są praktycznie nie słyszalni. Dlatego też dla podkręcenia nieco atmosfery rywalizacji na trybunach w naszym repertuarze znajdujemy miejsce dla kilku prześmiewczych przyśpiewek i bluzg skierowanych w ich stronę jednakże ewidentnie kibicom z Brodnicy brakowało dzisiejszego dnia siły rażenia aby móc z nami po rywalizować w tym aspekcie. Machają za to kilkoma flagami na kijach. Nasi piłkarze wygrali ten mecz dosyć gładko 3:0 i nadal pod wodzą trenera Jabłońskiego mają same zwycięstwa (9 spotkań, 9 zwycięstw) ! Po meczu krótkie świętowanie z piłkarzami, my dziękujemy im za walkę i zwycięstwo a oni nam za doping. Ogólnie widać iż w naszym klubie panuje dobra atmosfera, piłkarze coraz bardziej utożsamiają się z naszymi barwami m.in. śpiewając po meczu z nami niektóre kibicowskie przyśpiewki do których wcześniej nie podejrzewalibyśmy iż mogą się przyłączyć a co dopiero je zarzucić ;) Teraz myślami jesteśmy już przy kolejny sobotnim meczu a wiec wyjeździe do Bydgoszczy na Polonię... może być ciekawie ! 

Foto:
> 8.10.2014 Elana Toruń - Sparta Brodnica 3:0 (foto) <
dodał: Admin

                   W sobotę WSZYSCY jedziemy do Bydgoszczy ! TRWAJĄ ZAPISY !
Dodano:08 Oct 2014 19:54

11.10.2014
Polonia Bydgoszcz - Elana Toruń
Godzina 12:00

Proponowana opcja transportu na ten wyjazd to oczywiście pociąg. Widzimy się na Dworcu Toruń - Główny o godzinie 9:30.

Odjazd pociągu 9:52!

Każdy kupuje bilet we własnym zakresie !

Ceny biletu w jedną stronę tego pociągu:
normalny 19 zł,
ulgowy 11,97zł,
studencki 9,5zł !

Cena biletu na mecz to 5 zł !

Uwaga mecz ten jest imprezą masową o podwyższonym ryzyku dlatego też musimy wysłać do Bydgoszczy listę imienną! Tylko te osoby co się zapiszą mogą być pewni wejścia na stadion!


Zapisy na maila wyjazdy@elanowcy.pl bądź poprzez dział zapisy online tylko do piątku (10.10) do godziny 12:00 !

Przekazywać info wszystkim zainteresowanym.

Jesteśmy zawsze tam !!!
dodał: Admin

                   Dzisiaj mecz ze Spartą!
Dodano:08 Oct 2014 12:40

W dniu dzisiejszym na Stadionie Miejskim przy Bema 23 w Toruniu Elana rozegra mecz trzeciej rundy okręgowego Pucharu Polski a jej rywalem będzie trzecia drużyna trzeciej ligi - Sparta Brodnica ! Wszyscy jesteśmy ciekawi jak żółto - niebiescy, którzy w ostatnim czasie na boisku wszystko wygrywają zaprezentują się na tle teoretycznie lepszej drużyny...

Jeszcze ciekawiej powinno być dzisiaj na trybunach. Dlaczego? Wiadomo może Sparta Brodnica to nie jest potęga kibicowska jednakże są na tyle zorganizowani, że w dzisiaj najprawdopodobniej pojawią się w Toruniu a samo to w obliczu naszej buraczanej ligi czyni ten mecz jednym z hitów rundy ! Brodnica to od dawien dawna miasto gdzie istnieje fan club Legii Warszawa a więc kibice Sparty sympatyzują ze wszystkimi prolegijnymi ekipkami m.in. z Legią Chełmżą, która także z pewnością zawita do naszego miasta ! Mamy nadzieję, że mimo to iż termin tego meczu nie jest zbytnio dogodny bo to środek tygodnia a godzina dość nietypowa to dzisiaj wszyscy licznie stawimy się na Sektorze A ! Mało tego jesteśmy pewni iż każdy fanatyk Elany już ma zarezerwowany czas na dzisiaj na 15:30 !

WSZYSCY NA MECZ !

8.10.2014
ELANA TORUŃ - SPARTA BRODNICA
GODZINA 15:30
TORUŃ
dodał: Admin

                   11.10.2014 - JEDZIEMY DO BYDGOSZCZY !
Dodano:07 Oct 2014 23:06

Uwaga! - Info odnośnie sobotniego wyjazdu do Bydgoszczy!

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informacje iż mecz pomiędzy Polonią Bydgoszcz a Elaną Toruń odbędzie się w sobotę o godzinie 12:00 (a nie tak jak planowano wcześniej o 17!)!

Dla osób zainteresowanych:
Proponowana opcja transportu na ten wyjazd to oczywiście pociąg.
Np. Widzimy się na Dworcu Toruń - Główny o godzinie 9:30. Odjazd pociągu -9:52!

Każdy kupuje bilet we własnym zakresie. Podajemy ceny biletu w/w pociągu: normalny 19 zł, ulgowy 11,97zł, studencki 9,5zł !


Jedziemy wszyscy ... bez wyjątków !
Jesteśmy zawsze tam!!!

11.10.2014
Polonia Bydgoszcz - Elana Toruń
Godzina 12:00
Bydgoszcz

dodał: Admin

                   Elana nie zwalnia tempa !
Dodano:04 Oct 2014 18:08
5-0

Elana Toruń - Lech Rypin 5:0 (2:0)
Bramki: Tomaszewski x 4, Piskorski

Kibice:
W sobotę (4.10) odbyła się 9 kolejka naszej ligi a rywalem Elany był rypiński Lech. Nas w młynie tego dnia ok. 200 z dobrym dopingiem i z czterema flagami na płocie (Rubinkowo, Ultras Elana, Elana Toruń - jedyni chuligani oraz Bydgoskie). Kibiców gości oczywiście okrągłe zero. Elana wygrywa kolejny mecz wysoko tym razem 5:0 i jest liderem IV ligi. Tak poza tym mecz bez większej historii.

Foto:
> 4.10.2014 Elana Toruń - Lech Rypin 5:0 (foto) <

Teraz szykuje się ciekawy tydzień jeżeli chodzi o nasz "żółto-niebieski" kibicowski kalendarz bo w środę do Torunia na mecz pucharowy przyjeżdża trzecioligowa Sparta Brodnica a co za tym idzie liczymy iż do naszego miasta zawitają także tamtejsi kibice. Następnie trzy dni później w sobotę jedziemy do Bydgoszczy na mecz z Polonią gdzie być może także oprócz nas obecna będzie jakaś inna kibicowska ekipa... niekoniecznie musi być to akurat Polonia Bydgoszcz

Podsumowując nie ma żadnych wymówek ! Kodujcie sobie WSZYSCY te dwie daty...

Środa 8.10.2014
ELANA TORUŃ - SPARTA BRODNICA g. 15:30

Sobota 11.10.2014
POLONIA BYDGOSZCZ - ELANA TORUŃ g. 12:00
Bydgoszcz

Do zobaczenia...
dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews