Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    ELANA & STAL RZESZÓW na The War - walki na gołe pięści!
Dodano:27 May 2021 9:35

Pewnie każdy z Was słyszał o powyższej organizacji The War walk na gołe pięści. Pewnie nie jeden z Was czekał z niecierpliwością na te zawody.
Teraz organizatorzy tej gali jeszcze bardziej podkręcają i zwiększają te poziom zniecierpiewienia. Bowiem kilkanaście minut temu na swoim fanpagu oficjalnie poinformowali iż do wcześniej ogłoszonych ekip takich jak Górnik Wałbrzych, Wisłoki Dębica, Barbazynców z Kwidzyna dołączą reprezentanci połączonej siły ELANY TORUŃ & STALI RZESZÓW💪 😎👊
Śmiemy twierdzić iż ten fakt spowoduje jeszcze większe zainteresowanie tym wydarzeniem a na pewno tu u nas w Grodzie Kopernika.
My ze swojej strony zachęcamy do zakupu PPV i do śledzenia poczynań naszych kolegów z trybun 👊
Tak tą ekipę przedstawili organizatorzy THE WAR:
"𝐊𝐔𝐏 𝐏𝐏𝐕 - www.thewar.pl
𝐓𝐇𝐄 𝐖𝐀𝐑 𝐣𝐮ż 𝟏𝟏.𝟎𝟔.𝟐𝟎𝟐𝟏 𝐭𝐲𝐥𝐤𝐨 𝐰 𝐬𝐲𝐬𝐭𝐞𝐦𝐢𝐞 𝐏𝐏𝐕!!!
Jak zapowiadał, tak zrobił. Potężny, nie tylko w łapie, właściciel The War - walki na gołe pięści, dobrał sobie do drużyny nieustępliwych i równie mocnych wojowników. Gotowi, by pokazać, że Elana i Stal to połączenie pasji, waleczności i nieustępliwości w dążeniu do celu. Bez kompromisów. Silni jak nigdy, skuteczni jak zawsze. Czekali na nich wszyscy fani sportów walki, i oto są - Elana i Stal, tylko w klatce The War, tylko w systemie PPV."

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews