Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Denis na GROMDA 3!
Dodano:15 Jan 2021 14:01

Ależ to będzie turniej ależ to będą grzmoty 🙂

Już sama Gromda u fanów sportów walki wywołuje niemałe emocje... Ciekawa formuła, same dobre walki, jest po prostu co oglądać. Skoro u zwykłego konsumenta sportu pojawia się zniecierpliwienie i nie może się doczekać tej gali to co mamy powiedzieć My fani Elany Toruń, skoro w piątek na niej zawalczy dwóch naszych kumpli z trybun!

Wiadomo "daniem głównym" Gromdy 3 będzie walka finałowa w której wystąpi Krystian TYSON Kuźma jednak jak domniemywamy ona odbędzie się ostatnia. Czy wobec tego na emocje będziemy musieli czekać do samego końca? Nie! Oprócz innych niemniej ciekawych walk na powyższej gali wystąpi także Denis Załęcki i tym razem (w odróżnieniu od Gromdy 2) także w turnieju!

Ale to będą emocje... Czy Denis powtórzy sukces sukces Krystiana? Tego nie wiemy na pewno będzie ciężko ale jesteśmy pewni, że niezależnie od tego ile walk stoczy, pokaże się z dobrej strony! DENIS - JESTEŚMY Z TOBĄ!

Tak Gromda zapowiada Denisa:

"Buntowniczy, agresywny i furiacki puncher. BAD BOY wraca do gry! GROMDA 3 już 11 grudnia. NA ŻYWO w PPV na www.GROMDA.tv Bez kalkulacji, na żywioł i po nokaut. Bohater mocnej bitki podczas ostatniej gali. Wraca, naładowany wojowniczą energią jako ostatni uczestnik turnieju GROMDA. GROMDA: Walki na gołe pięści Nie ma miękkiej gry. #GROMDA #GROMDA3"

DENIS OGIEŃ ... NA NICH !

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews