Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    JUTRO Z GIEKSĄ!
Dodano:03 Jul 2020 15:52
💣💣💣4.07.2020 ELANA TORUŃ 🆚 GKS KATOWICE, ⏱ 20:08 - WSZYSCY NA MECZ ! 🔥🔥🔥

Szanowni Elanowcy,
Panie i Panowie...

Jutro kolejny mecz ligowy w Toruniu. W "normalnych" warunkach byłby to mecz hit, hitów całej rundy, sezonu a i być może jeden z ciekawszych całych rozgrywek. Bowiem jutro do Torunia zawita drużyna... nikogo innego jak... p. Rafała Góraka! Ta sama drużyna gdzie drugim trenerem jest Dariusz Okoń, na bramce stoi Bartosz Mrozek a na środku polu rządzi Maciej Stefanowicz... Czyli panowie, którzy jeszcze rok temu byli u nas...

Nie to jednak głównie elektryzuje nas fanów Elany a bardziej nazwa tej drużyny - GKS Katowice! Ekipa kibicowska znienawidzona w Toruniu, znienawidzona również głównie u naszych przyjaciół z Chorzowa. Mecz, który w normalnych warunkach byłby meczem tzw. "podwyższonego ryzyka" i na pewno na trybunach byłoby nas sporo...

No właśnie... "w normalnych warunkach" "byłby". Jak wiemy obecnie mecze są rozgrywane w ograniczonej ilości widzów i przede wszystkim bez kibiców gości. Co czyni, że ten aspekt kibicowski jest umniejszony przynajmniej w 90%. Niemniej jednak jest to pierwszy mecz tej rundy (poza Łęczną rozegraną jeszcze przed pandemią) gdzie można kupić bilet w wolnej sprzedaży ! Wprawdzie takowych biletów jest tylko 350 sztuk (+ karnetowicze) ale zawsze! Nic innego nie pozostaje aby wykupić bilety w komplecie i w jak największej ilości dopingować swoją drużynę w dniu jutrzejszym!

Mecz piekielnie ważny dla układu tabeli. Katowice walczą o awans i zrobią wszystko aby przeskoczyć z trzeciego na drugie miejsce! My jednak musimy punktować i zrobić wszystko aby wydostać się z miejsca spadkowego na którym obecnie niestety jesteśmy! Piłkarze w Łodzi pokazali, że jak chcą to jednak potrafią fajnie, ładnie grać. Jeżeli powtórzą tą grę z GKSem to o punkty możemy być raczej spokojni !

Bilety można kupować online przez stronę:
http://sportowytorun.pl/MSI/?fbclid=IwAR1iiL_gmYBMdCZu5cT5AC_9gPvuGqmQudWimrZck2LxkxO_GdbyMo9oiNg

Także cóż tutaj dodawać? Wiecie co macie robić! Kupujemy bilety, mobilizujemy wszystkich do tego samego i w komplecie widzimy się na sektorze C !

"JAZDA Z KUR.... "

TORUŃSKA ELANA!!!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews