Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Jutro ze Stalą Rzeszów bez kibiców...
Dodano:02 Jun 2020 15:08

Szanowni Elanowcy,

Już jutro startuje na nowo najlepsza liga świata a więc 2 liga polska 🙂 Niestety na tą chwilę tego nie czujemy bo mecze bez kibiców są totalnie bezsensu. Trochę jakby jutro na Bema mieli rozegrać jakiś sparing. Z drugiej zaś strony mamy pewną świadomość iż ten mecz ma jednak swoją "rangę" bo przecież od rezultatów tychże spotkań do końca rozgrywek będzie zależało w jakiej lidze zagramy w kolejnym sezonie w którym mamy nadzieje wróci już "normalność". O ile wierzymy iż spadek nam grozić raczej nie będzie o tyle liczymy iż być może uda się powalczyć o te baraże do 1 ligi? Zobaczymy!

Na trybuny teoretycznie wrócimy 19 czerwca ale póki co na mecze wyjazdowe raczej nie mamy zbytnio co liczyć. Ile to potrwa? Nie wiadomo.

Jutro żółto - niebiescy podejmują naszych układowiczów Stal Rzeszów. W "normalnych" warunkach byłoby to spore kibicowskie święto. Niestety ominie nas to bokiem. Piłkarsko? Obie jedenastki mają swoje cele i ambicje a boisko to zweryfikuje. Tak czy siak liczymy na dopisanie w tabeli 3 oczek.

Elana Toruń - Stal Rzeszów
Godzina 17:00
Toruń

ELANO CHCEMY ZWYCIĘSTWA !!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews