Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Rozmowa z Denisem Załęckim (Wotore)
Dodano:28 May 2020 13:49

🔝🆙 ROZMOWA Z DENISEM ZAŁĘCKIM ! (Wotore)

Witam,
➡️1. Jesteś po walce na Wotore II. Niestety walka "przegrana" i nie wyglądało to pewnie do końca tak jak sobie to wymarzyłeś. Sam po walce powiedziałeś, że miałeś tylko dwa tygodnie na przygotowania ze względu na odsiadkę i chciałbyś natychmiastowego rewanżu. Nadal to podtrzymujesz? Uważasz, że w "normalnych warunkach" walka wyglądałaby inaczej? Jak oceniasz poziom swojego rywala (Samociuka)?

✔️Cześć. Tak, niestety walka skończyła się na moją niekorzyść, chociaż szczerze powiem, ze też nie do końca się z tym zgodzę, ale o tym zaraz. Zacznę od tego, że sam udział w walce uważam za sukces, a przegrana ze świetnym zawodnikiem to dla mnie żadna porażka. Marek jest świetnym i utytułowanym fighterem, o czym może nie każdy wie. To nie jest pierwszy lepszy chłop, który przypadkiem wygrał Wotore1. Tak jak mówiłem, miałem 2 tygodnie na przygotowanie, a przez 4 miesiące zero treningów pod sporty walki... Dodatkowo od lat nie mam trenera i nie trenuje profesjonalnie jak każdy przeciętny sportowiec. Przez kilka lat trenowałem sobie w kratkę, raz tu, raz tu - bez większego planu. Nie będę gdybać, co mogłoby być, gdybym te 4 miesiące ciężko zapier***ł, bo jak mówiłem przeciwnik był świetny. Sądzę jednak, że na pewno walka byłaby dużo bardziej zacięta i dłuższa. Nie uważam żebym miał się czym szczycić, ale również myślę, że nie przyniosłem wstydu! Walka w stójce była wyrównana i gdyby jeszcze jeden highkick wszedł jak powinien to finał walki mógłby być inny 😉Tak jak mówiłem na wstępie, wyciągam z tego wydarzenia lekcje, nabrałem trochę pokory i lecę ostro z treningiem. Chęć rewanżu natomiast podtrzymuję!

➡️2. O walkę z Samociukiem może być jednak ciężko bo ten już z kolei ma zaproponowaną walkę z Pasternakiem (zwycięzca Wotore II). Jeżeli nie uda się z nim to czy jesteś już po jakiś wstępnych rozmowach z organizatorami na temat twojej przyszłości w tej federacji? Widzą Cię na Wotore 3? Masz swojego "wymarzonego" przeciwnika z którym byś się chciał spotkać?

✔️ Myślę, ze wszystko w życiu jest do zrobienia i ten rewanż również! Zwłaszcza, że federacja ma inne plany na zwycięzców niż superfighty. Wiadomo, że każdy kolejny będzie chciał walczyć z poprzednim i tak bez końca. Marek jest typowym sportowcem, który nie chowa głowy w piasek więc myślę, że rewanż dojdzie do skutku, jeśli tylko organizacja nam to umożliwi.
Inny przeciwnik? Jasne mogę bić się z każdym bez wyjątku ale na tą chwilę chciałbym uczciwie zmierzyć się z Samociukiem! Po walce z nim mogę wyjść z każdym! Co do mojej przyszłości w federacji jesteśmy w trakcie rozmów, chociaż nie ukrywam, że mam również kilka ciekawych propozycji od innych federacji.

➡️3. Bezpośrednio po twojej walce prowadzący galę sugerował iż ktoś Cie wyzywał na walkę. Twierdził iż uczynił to Majewski (który przyp. faktycznie miał spinę z gościem z Tychów). Ty wydawało się ze byłeś zaskoczony tym faktem ale oczywiście odpowiedziałeś, że możesz walczyć. Rozumiem, że to była tylko zwykła pomyłka prowadzącego? Czy jednak faktycznie doszło do jakieś spiny twojej z Majewskim?

✔️Tak, to była śmieszna sytuacja, która okazała się oczywiście pomyłką! Nie planuje tej walki, chociaż jeśli Majewski będzie chciał się sprawdzić to czemu nie!

➡️4. Na gali walczyło kilku fighterów z różnych ekip kibicowskich tj. Stal Rzeszów, Arka Gdynia, GKS Tychy. Powiedz mi jaka atmosfera panowała na gali? Dało się wyczuć jakieś napięcia czy raczej wszyscy podeszliście do tego profesjonalnie czysto na sportowo z wzajemnym szacunkiem do siebie?

✔️Gala, to jednak gala... Nikt nikogo nie zaczepiał, a sprawy kibicowskie zeszły na drugi plan. Atmosfera była w porządku, tym bardziej, że przed całym wydarzeniem nie było między nami żadnych konfliktów.

➡️5. W jednym z wywiadów chłopak z Arki Gdynia wskazywał na jedną wadę dotyczącą szczegółów organizacji tej gali. Konkretnie chodziło o „dym” dookoła "pola walki", który po wypadnięciu z "ringu" podobnież mocno "zatykał" i nie dał zawodnikom oddychać. Ty dwa razy wypadłeś w tamten obszar... Czy Ty też tak to odczułeś i potwierdzasz, że trochę to przeszkadzało?

✔️Szczerze odpowiem, że nie zauważyłem niczego takiego, ale moja kondycja została osłabiona już po samej rozgrzewce 😂 , zatem nie wiem czy to miało jakiś wpływ, czy nie. Tlen mi się skończył zanim zdążyłem wypaść pierwszy raz! 😂😳

➡️6. Jak już jesteśmy przy tym temacie "organizacji". Jak ogólnie oceniasz całość? Wszystko na najwyższym poziomie?

✔️👊Była to bardziej produkcja telewizyjna, a niżeli gala, wiec ciężko mi oceniać. Do tej pory nie brałem w czymś takim udziału. Wiadomo, że jest to coś nowego, a organizatorzy starają się ciągle poprawiać wszelkie niedociągnięcia. Ja nie mam żadnych „ale” i moim zdaniem wszystko było na wysokim poziomie, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności i tę całą pandemie. Reasumując - wszystko na plus.

➡️7. Mamy wrażenie, że twoją walką interesowała się bynajmniej cała Elana a i można było zauważyć ze sporo twoich znajomych z Torunia itd. Czułeś te wsparcie? Masz coś tutaj do dodania w tym zakresie?

✔️👊Cała Elana, Ruch, Widzew, Wisła, Stal, Kalisz i za pewne tez cały apator😂. Myślę, że tą walką interesowała się cała Polska, zwłaszcza, że duże grono nie pała do mnie miłością.😂 Oczywiście, że czułem wsparcie, ale tez presję oraz nieprzychylność większości osób! Za wsparcie wszystkim dziękuję, a do reszty co mam dodać?! „If nobody hates you, You are doing something wrong” - ten cytat wyraża wszystko!

➡️8. Na koniec. Choć na Wotore 2 bez zwycięstwa to i tak wielki szacunek dla Ciebie i innych wojowników występujących na tego typu gali. Z całą pewnością trzeba mieć charakter! Podjąłeś wyzwanie, nie kalkulowałeś, nie unikałeś wymian, zaimponowałeś wysokimi kopnięciami, zabrakło jednak „tlenu”. Jesteśmy przekonani, że stać Cię na więcej i pokażesz to w następnych walkach. Masz coś do dodania swoim wrogom?

✔️👊Dzięki wielkie!!!
Moim wrogom i niedowiarkom nie mam nic do dodania, bo oni zawsze wiedzą lepiej i nawet jakbym wygrał znaleźliby jakieś „ale”! Im nie mam nic do udowodnienia bo nie interesuje mnie ich zdanie. Chcę podziękować wszystkim którzy przy mnie byli i we mnie wierzyli bo to oni na to zasługują! Całej ekipie Elany i innym zaprzyjaźnionym ekipom, o których pisałem wyżej wielkie dzięki za wsparcie, a szczególnie Krystianowi Kuźmie za mega zaangażowanie! Dziękuję również mojej rodzinie, mojej kobiecie, która wierzy we mnie, jak mało kto i jest dla mnie ogromnym wsparciem!
Na koniec dodam, że rozpocząłem współpracę ze świetnym teamem treningowym i myślę, że teraz będzie już tylko lepiej!

➡️Również dzięki za rozmowę. Czekamy na kolejne twoje pojedynki. Do następnego! Pozdro. Tylko ELANA!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews