Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    "Maser" szacunek za wszystko !
Dodano:28 May 2020 13:43
W dniu 25.05.2020r. Śp. Marcin "Mucha" (po lewej) obchodziłby swoje 41 urodziny...
Tego samego dnia po 16 latach pracy w Elanie, Tomek "Maser" Rudnicki (po prawej) "za porozumieniem stron" został zwolniony z Elany...
Zaś w dniu dzisiejszym oficjalna strona Olimpia Grudziądz poinformowała iż popularny "Maser" dołączył do sztabu medycznego tego klubu.
Cóż rzecz? Cóż dodać?
To co w mniemaniu zarządzających naszym klubem nie wystarczało na 2 ligę od razu, błyskawicznie wzięto do klubu pierwszoligowego... (zresztą z tego co się słyszy, nie była to jedyna propozycja dla Tomka tuż po jego zwolnieniu.).
Zastanawiające Panowie działacze, zastanawiające.
Tyle lat pracy. Serducha dla tego klubu... Poniedziałkowa decyzja działaczy to totalne dno, zero!  Za jakiś czas jak to zwykle przez ostatnie 16 lat bywało kolejny trener odejdzie, odejdzie także prezes... z tą różnicą iż przez nich w naszym klubie nie będzie też Masera...
Maser... od nas wielki SZACUN za te wszystkie lata. Dziękujemy za wszystko co zrobiłeś dla "żółto - niebieskich" ! Powodzenia w nowym klubie! Nie mówimy żegnaj lecz do widzenia bo wierzymy iż jeszcze kiedyś zasiądziesz w sztabie Elany Toruń! Tyle od nas!
Do tego tematu na pewno jeszcze wrócimy...
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews