Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    ELANA TORUŃ - GÓRNIK ŁĘCZNA JUŻ JUTRO!
Dodano:28 Feb 2020 15:41
TO JUŻ JUTRO - ELANA TORUŃ VS GÓRNIK ŁĘCZNA, GODZINA 19:68 !!!

Panie i Panowie,

Od ładnych kilkunastu lat przychodzi nam pisać, zapowiadać kolejne rundy, początki kolejnych sezonów. Zawsze takie mecze są wyjątkowe bo wiążą się z dłuższą przerwą w rozgrywkach i każdy nie może się doczekać aż wreszcie na nowo w tydzień w tydzień będziemy przeżywać emocje piłkarskie. A więc już sam fakt iż jutro rusza "WIOSNA" 2 ligi kopanej w naszym kraju czyni iż ten mecz jest świętem!

Mimo wszystko ten mecz będzie WYJĄTKOWY, HISTORYCZNY i jedyny w swoim rodzaju pod jednym względem. Oczywiście mamy nadzieję, że otwiera się przed nami kolejny rozdział wspaniałych spotkań na tym stadionie i jesteśmy przekonani, że nie jeden wyjątkowy mecz przed nami ale ten jutrzejszy z Łęczną już na zawsze będzie nazwany  jako ten PIERWSZY rozegrany mecz ligowy w Toruniu przy SZTUCZNYCH ŚWIATŁACH! Każdy następny mecz będzie "tylko" tym kolejnym. To ten będzie pierwszy i to ten będzie zapisany w historii!

Światła to kolejny czynnik, który dodadzą kolorytu i blasku spotkaniom naszej drużyny. Wreszcie mecz będą mogły być rozgrywane w godzinach wieczornych co naprawdę jest sporym atutem!

Jak do tej tęsknoty za ligowymi rozgrywkami, do tej inauguracji świateł dorzucimy fakt iż na tym meczu obecni będą również kibice gości to wszystkie te aspekty razem, czynić będą, że jutro szykuje nam się KAWAŁ MECZYCHA zarówno na trybunach jak i na boisku bo i tu należy przecież zaznaczyć iż Górnik Łęczna to aktualna druga drużyna w tabeli

Apropo aspektów piłkarskich. Jak ważny jest początek rundy chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Należy uznać iż ewentualna taka wygrana z wiceliderem tabeli może być początkiem narodzin czegoś dobrego zarówno w szatni jak i na boisku. Takie ewentualne zwycięstwo może zbudować tą drużynę i poprowadzić ich na koniec chociażby do barażów do  2 ligi...

... Dlatego My jako ten 12 zawodnik, dajmy jutro z siebie wszystko. Nie przychodzimy postać z rękoma w kieszeni, polansować się czy biernie oglądać te spotkanie. Wydzierajmy gardło na całego, śpiewajmy przez całe 90 minut i żyjmy tym meczem! Wierzymy iż 29 lutego to początek dobrej rundy w wykonaniu piłkarzy i kibiców Elany Toruń ! Poprowadźmy naszych piłkarzy do trzech punktów! Widzimy się na sektorze C! Kto nie na meczu, kto nie w młynie ten będzie tego na pewno żałował:) Do zobaczenia!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews