Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    ELANA - GÓRNIK ŁĘCZNA 29 LUTY! MOCNY PRZEKAZ OD UET!
Dodano:17 Feb 2020 15:45

Kilka słów od Ultras Elana Toruń. Kilka ale jakże celnych, wymownych i trafnych w punkt. Zalecamy przeczytać i wziąć sobie do serca. Elana Toruń - Górnik Łęczna już za nieco ponad 2 tygodnie!

"Do inauguracji rundy wiosennej zostały niespełna 3 tygodnie!

Czas już na poważnie wybudzić się z zimowego snu i zrobić szybki rachunek sumienia. Powyższe zdjęcia przedstawiają dwa momenty z naszych trybun podczas ubiegłej rundy. Pierwsze to oczywiście mecz z Widzewem, komplet na stadionie, młyn wypchany do granic możliwości. Drugie natomiast to tak zwany ‘’stan faktyczny” czyli zobrazowanie frekwencji na wszystkich pozostałych spotkaniach w Toruniu, gdzie trybuny świeciły pustkami a ilość zgromadzonej publiki wręcz wołała o pomstę do nieba.

Po co to wszystko piszemy? Ano drodzy Fanatycy, Elana to nie tylko szlagierowe spotkania lub okazja do bezpardonowego wyzywania kibiców gości. To nie tylko nowe jupitery zamontowane na stadionie, które na początku przyciągną zapewne rzesze kibiców. Bycie Elanowcem wymaga chodzenia na mecze zawsze, przy rewelacyjnej pogodzie ale i w deszczu i w mrozie. Niezależnie od rywali, rangi przeciwnika czy też terminu jaki wybrał nam czcigodny PZPN. Co do wyjazdów to jeszcze się na ten temat rozpiszemy, ale już teraz podkreślamy dobitnie – MIEJSCE KAŻDEGO ELANOWCA JEST NA STADIONIE! A jego sercem i najważniejszym sektorem jest MŁYN!

Wiosenny rozkład jazdy w przeciwieństwie do rundy jesiennej jest dla nas bardzo łaskawy, podejmujemy u siebie kolejno Górnik Łęczna, Stal Rzeszów, GKS Katowice oraz Resovię. Jedni są dla nas całkowicie neutralni, kolejnych za to bardzo lubimy, całą resztą z kolei serdecznie pierdolimy. Tak czy siak są to tzw. HITY, na których frekwencja dopisze bez problemu. Naszym celem natomiast jest zapełnianie stadionu na Bema REGULARNIE, na każdym spotkaniu niezależnie od rangi rywala. Czyli kolejno na Garbarni, Górniku Polkowice a na końcu Gryfie Wejherowo musimy także trzymać fason. Siedem spotkań, na których musimy pokazać klasę i wspierać fanatycznie piłkarzy w walce o awans.

WIESZ CO CHARAKTERYZUJE PRAWDZIWEGO FANATYKA? ŻE NIE MOŻE SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY ZACZNIE SIĘ LIGA!
"
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews