Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    18.11.2017 WSZYSCY DO STAROGARDU GDAŃSKIEGO!!!
Dodano:14 Nov 2017 9:29

Szanowni Wyjazdowicze,
18 Listopada w sobotę kończymy trasę wyjazdową rundy jesiennej 2017/2018! Za nami takie wyjazdy jak Kołobrzeg, Kleczew, Środa Wielkopolska,Kalisz, Szczecin, Konin, Ostrów Wielkopolski... został nam ostatni przystanek... STAROGARD GDAŃSKI !

Na każdym wyjeździe z klatki gości leci głośne "Jesteśmy zawsze tam..."!!! Owszem prawdą jest to iż kibice Elany w mniejszej lub większej ilości są na każdym meczu swojej drużny lecz tylko nieliczni mogą z dumą powiedzieć "Byłem faktycznie zawsze tam!". Dla nich należy się szacunek! :) Zazwyczaj bywa tak iż oprócz tych najbardziej prestiżowych/derbowych wyjazdów jak np. w tej rundzie Konin to nasze najlepsze liczby wyjazdowe są na pierwszym i ostatnim wyjeździe. Tłumaczyć można to tym iż na ten pierwszy jadą wszyscy bo są stęsknieni atmosfery stadionowej po dłuższej przerwie pomiędzy sezonami/rundami a na ten ostatni podobnie bo wszyscy zdają sobie sprawę iż zaraz ta dłuższa przerwa nastąpi ! Liczymy więc iż na tym wyjeździe stawimy się w dobrej liczbie dużo większej niż ta w Ostrowie Wielkopolskim!

Starogard Gdański? Nie kojarzymy aby kibice Elany mieli okazje kiedykolwiek tam jechać! A więc dla "kolekcjonerów miejscowości" jest to z pewnością atrakcyjny wyjazd, który będą mogli sobie dopisać w swoim CV wyjazdowym ! Ponadto Starogard Gdański to tereny gdańskiej Lechii ! Niegdyś nawet miejscowi kibice działali również na rzecz swojego klubu piłkarskiego jeżdżąc z flagą "Ryzykanci-Hobbyści". Swoje zgody mieli także z innymi fan clubami tejże drużyny takimi jak Chojniczanka Chojnice czy Pomezania Malbork. Na tą chwilę słuch o nich raczej zaginął co może oznaczać iż skupili się tylko i wyłącznie na meczachi biało zielonych. Nie mniej jednak wyjazd z pewnością jest ciekawszy niż wiele innych na które przyszło nam jeździć !

Na ten wyjazd zorganizowaliśmy autokar i już teraz ruszamy z zapisy na tą podróż.

>>> ZAPISY ONLINE <<<

Pamiętajcie miejsca są ograniczone. Koszta, godzinę zbiórki podamy niebawem! Na tą chwilę to wszystko...
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews