Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    W sobotę wszyscy na SKET CUP!
Dodano:08 Dec 2015 8:52
Panie i Panowie mamy zaszczyt zaprosić was wszystkich na II odsłonę ogólnopolskiego turnieju Mikołajkowego rocznika 2005 S.K.E.T CUP organizowanego jak sama nazwa wskazuje przez działające na Elanie Stowarzyszenie Kibiców.
Będzie to doskonała okazja by wyjść z zimowego marazmu a przy okazji spotkać się we wspólnym gronie oraz podopingować naszych młodych piłkarzy. Kto był rok temu na I edycji tego turnieju doskonale pamięta z jaką pasją i zaangażowaniem grali nasi młodzi adepci, którzy to okazali się w ostatecznym rozrachunku zwycięzcami całego wydarzenia.

W tym roku obok Elany Toruń w szranki staną takie zespoły jak: Akademia Reissa, Concordia Elbląg. Gedania Gdańsk, Lechia Gdańsk, Naki Olsztyn, Polonia Warszawa, Stomil Olsztyna także Widzew Łódź.

Sam turniej odbędzie się w dniach 12-13 grudnia na hali popularnego spożywczaka przy VIII LO na ulicy Grunwaldzkiej 33/35. Pierwszego dnia zmagania startują o godzinie 10:00, kolejnego zaś o godzinie 9:00.

Zachęcamy wszystkich sympatyków Elany ze wszystkich dzielnic i FC aby w tych dniach zjawili się w spożywczaku i żywiołowo dopingowali naszą żołto-niebieską młodzież. Turniej ten będzie także jedyną okazją aby nabyć mocno limitowaną (zaledwie 50 pakietów) edycję vlepek świąteczno-turniejową Elany Toruń. Szersze info jak i makieta pojawi się na naszym FP w tym tygodniu.

ŻÓŁTO-NIEBIESKA RODZINA TO MY TWORZYMY W TORUNIU TEN NIEPOWTARZALNY KLIMAT!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews