Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Elana gromi a więc nic nowego...
Dodano:18 Oct 2014 20:41
4-0

Elana Toruń - LTP Lubanie 4:0 (1:0)
Bramki: Majchrzak, Mądrzejewski, Rogóż x 2

Kibice:
W dniu dzisiejszym żółto - niebiescy rozegrali kolejny mecz ligowy a ich przeciwnkiem był LTP Lubanie. Nas tego dnia w młynie 260 osób z sześcioma flagami na płocie (Rolnicza, Elana Toruń - jedyni chuligani w swoim mieście, Ultras Elana, Śp. Słoma, Bydgoskie i EZW). Nasz Doping poza kilkoma dobrymi momentami raczej na słabym poziomie. Piłkarze wygrali kolejny mecz wysoko 4:0 (11 zwycięstwo z rzędu... 8 ligowych + 3 pucharowe!) i nadal są liderem tabeli.


Za tydzień w sobotę czeka nas kolejny wyjazd tym razem na Grom Osie. Kibicowsko wyjazd jak wyjazd, który będzie organizowany transportem kołowym. Najprawdopodobnej ogarnięty będzie autokar ale osoby, które mogą niech już dzisiaj kołują sobie transport ! Sportowo? Mecz z Gromem urasta do rangi hitu tej ligi bo drużyna z Osia na tą chwilę jest wiceliderem tabeli mając tyle samo punktów co Elana. Mamy wielką nadzieję, że nasi piłkarze w najbliższym meczu bardzo szybko wyjaśnią kto piłkarsko rządzi w tych rozgrywkach... My zaś kibice musimy licznie zameldować się na tym wyjeździe aby pokazać, że w tej lidze nikt nie ma takich fanatyków jak Elana ! Mobilizacja !!!
Tyle na ten temat...

p.s. W dniu dzisiejszym godzinę przed naszym spotkaniem z LTP Lubanie o godzinie 14:00 na sztucznym boisku przy ul. Chełmińskiej swój mecz rozgrywał Pomorzanin Toruń a ich rywalem była słynna ... Legia Chełmża. Kibiców gości niestety zero.

Foto:
> 18.10.2014 Elana Toruń - LTP Lubanie 4:0 (1:0) (foto) <
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews