Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    16.08 - WSZYSCY DO ŻÓŁT0 - NIEBIESKIEGO KOWALEWA !
Dodano:12 Aug 2014 0:33

Już w najbliższą sobotę (16.08) czeka nas kolejny mecz ligowy a zarazem kolejny wyjazd... tym razem do oddalonego od Torunia zaledwie o niecałe 30 km... do Kowalewa Pomorskiego!

Panowie i Panie..
Mamy w pamięci "świeże" wydarzenia z poprzedniej soboty z Jabłonowa gdzie popis swojej inteligenci zaprezentowali "przebierańcy w mundurach", którzy to podobno chronią w tym państwie prawo. Zapewniamy Was wszystkich iż Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń "Elanowcy" dołoży wszelkich starań aby te w/w wydarzenia nie zostały zamiecione pod dywan... My tymczasem nie możemy się dać zastraszyć i złamać bo być może właśnie o to chodziło tym smutnym panom !? Póki co jeżdżenie na mecze i dopingowanie swojej ukochanej drużyny nie jest karane a więc dalej róbmy swoje i licznie tak jak do tej pory wspierajmy naszą Elanę !!! Od dawien dawna Kowalewo Pomorskie jest żółto - niebieskie i niech także w tę sobotę takie będzie ! Jedziemy przez pełne 90 minut z głośnym dopingiem i nie reagujmy na ewentualne zaczepki ze strony czarnych mundurów... Wierzymy iż mimo wszystko miłość do tego klubu wielu z Was jest na tyle silna iż w sobotę znowu podążycie w trasę za swoją drużyną !
Jedziemy wszyscy... bez wyjątków !

Na ten wyjazd jedziemy autami a więc już teraz WSZYSCY musicie kołować sobie własny transport!!! Dokładną godzinę i miejsce zbiórki poddamy później...

ELANA TO MY !
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews