Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Ostatni wyjazd w tym sezonie, ostatni wyjazd w drugiej lidze!
Dodano:11 Jun 2013 21:15
W sobotę Elana rozegra w Katowicach swój ostatni mecz ligowy tego sezonu a jej przeciwnikiem będzie tamtejszy Rozwój ! Sportowo wiadomo, że w tej lidze już dla nas wszystko jest pozamiatane... jednakże kibicowsko mamy jeszcze sobie coś do udowodnienia !

Wyjazd Katowice będzie nie tylko ostatnim wyjazdem tego sezonu (kolejny dopiero za około dwa miesiące!) ale także ostatnią tak daleką wyprawą na co najmniej jeden rok (bądź na wiele lat) występów w III lidze...
Dlaczego? Bo po spadku czekać będą nas tylko przejażdżki po województwie kujawsko-pomorskim oraz kilka skromnych podróży po Wielkopolsce ...Ci najbardziej fanatyczni kibice Elany już dzisiaj mogą się zastanawiać jak to wszystko będzie funkcjonowało w ich życiu bez tych klimatycznych wyjazdów przez całą Polskę od rana do nocy ? Nie pora jednak na takie rozważania... trzeba cieszyć się chwilą i szykować się na ten ciekawy teren jakim są Katowice!

Nie wielu z obecnych kibiców może szczycić się tym iż byli obecni chociażby na ostatnim wyjeździe w "prawdziwej"II lidze w Myszkowie czy u siebie z Odrą Szczecin... Nie wszyscy także mogą się chwalić swoją obecnością na ostatnim meczu w IV lidze w Radziejowie czy u siebie ze Spartą Brodnica...Takie mecze z pewnością pamięta się latami i te sobotnie spotkanie do takich na pewno się zalicza!!


Warto więc zarezerwować sobie tą najbliższą sobotę dla Elanki i nie patrząc na nic, jechać za swą drużyną na Śląsk by po raz ostatni w tym sezonie zaśpiewać w klatce goście "JESTEŚMY ZAWSZE TAM..." ! Pozdrowienia dla wszystkich najwierniejszych prawdziwych fanów żółto-niebieskich i do zobaczenia na zbiórce...

”Szacunek dla jeżdżących i dla fanatyków, którzy są od lat niezależnie od wyników...”

Zbiórka 8:00 na parkingu przy Tor - Torze
Koszt wyjazdu to 80zł (bilet + przejazd)

Zapisy na maila wyjazdy@elanowcy.pl bądź poprzez dział zapisy onlinne tylko do czwartku 14.06 do godziny 12:00 !

Przekazywać info wszystkim zainteresowanym i do zobaczenia na zbiórce... kto nie jeździ ten ciul... ELANA ON TOUR !

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews