Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Remi z Orlętami !
Dodano:13 Feb 2013 14:11
ELANA TORUŃ - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:2 (2:0)
Bramki: 17' Lewandowski, 49' Kikowski - 55' Brzeziński, 72' Czajkowski

Wyjściowy skład Elany: Osiński, Rogóż, Więckowski, Kucharski, Rawski, Kikowski, Rasak, Nowasielski, Wolski, Maćkiewicz, Lewandowski

W trakcie pojedynku na boisku pojawili się: Czyżniewski, Zatorski, Ciężkowski, Elsner, Melerski, Białek, Świderek, Zamiatowski, Młodzieniak, Tofil, Binkowski

Piłkarze Elany Toruń w meczu sparingowym zremisowali z Orlętami Aleksandrów Kujawski 2:2. Pojedynek rozegrano na boisku przy Szosie Chełmińskiej 75. Sparing tylko z boku oglądał Marcin Wróbel narzekający na drobny uraz.

Pomeczowa wypowiedź trenera Roberta Kościelaka:

-Wynik jest sprawiedliwy. Graliśmy z zespołem zdeterminowanym, zaangażowanym, chcącym osiągnąć swój cel i to się mu udało. Popełniliśmy trochę błędów w obronie, jednak jej zestawienie zwłaszcza w drugiej połowie było eksperymentalne. Jest to jednak cenny materiał do nauki i przemyśleń. Z drugiej strony może dobrze, że tak się stało, żeby nikt nie myślał, że teraz wszystko będziemy wygrywać po 6:0.

Przypominamy, że w sobotę o godzinie 15 Elana Toruń na boisku przy Armii Ludowej rozegra mecz sparingowy z pierwszoligową Arką Gdynia.
/elanatorun.com/

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews