Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wszyscy w sobotę na derby Torunia!
Dodano:26 Nov 2010 14:57
27.11.2010 Pomorzanin Toruń - Elana Toruń godz. 12:30

Już w najbliższą sobotę 27 listopada odbędš się Derby Torunia: Pomorzanin - Elana!

Jak wcześniej informowaliśmy będzie to charytatywne spotkanie sparingowe, na którym przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy a dochód z niej w całości zostanie przeznaczony dla jednej z rodzin, która ucierpiała w niedawnym pożarze kamienicy przy ul. Poznańskiej w Toruniu.
Pół godziny wcześniej zostanie odsłonięta tablica przed wjazdem na stadion miejski z nazwiskiem wielkiego zawodnika, trenera i działacza sportowego - Kazimierza Osmańskiego i tak też nazwana zostanie ulica łącząca ul. Bema ze Stadionem Miejskim im. Grzegorza Duneckiego.
Jeszcze wcześniej, bo ok. godz. 11:30, władze miasta złożą wiązankę kwiatów na grobie Kazimierza Osmańskiego na Cmentarzu Parafialnym św. Jerzego.

Zapraszamy wszystkich kibiców Elany na to spotkanie i na wcześniejsze uroczystości.
Na przyjście na taki mecz nie trzeba chyba nikogo specjalnie namawiać. To są Derby Torunia i mimo że Pomorzanin gra trzy klasy niżej od Elany i wynik tego spotkania nie ma specjalnie znaczenia to niech to będą emocje i piłkarskie święto!
Mamy nadzieję, że stawicie się w konkretnej liczbie w sobotę na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Szosa Chełmińska i dopingiem pomożemy Elanie odnieść zwycięstwo w tym mimo wszystko prestiżowym meczu!
Wstęp na mecz oczywiście wolny, spotkanie to nie jest imprezą masową, więc żadne zakazy nie obowišzują. Nie dajcie tylko sprowokować się policji, która pewnie będzie jak zwykle chciała "pokazać się" i będzie "zaczepiać" porządnych obywateli naszego miasta.

Pomorzanin Toruń - Elana Toruń sobota (27.11.2010) godz. 12:30, Toruń ul. Szosa Chełmińska 75
Wstęp wolny.
dodał: Admin
komentarze [1] powrót

                      Dodano: 27 Nov 2010 03:46 pm
Czy ktoś w tym zarządzie myśli? Na sparing wynajeli ochrone laughing
Za dużo pieniędzy macie? Nie płacicie piłkarzom na czas, nie opłacacie transportu, ale na ochrone macie...
Autor: Ef
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews