Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wszyscy do Zielonej Góry!
Dodano:04 Oct 2010 15:15
09.10.2010 Lechia Zielona Góra - Elana Toruń godz. 15:30

Już w najbliższą sobotę 9 października Elana rozegra kolejny mecz wyjazdowy w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011, tym razem w dwunastej kolejce "Żółto - niebiescy" podejmowani będą w Zielonej Górze przez miejscową Lechię.

Gospodarze sobotniego meczu w tej chwili z 5 punktami znajdują się na przedostatniej 17 pozycji w ligowej tabeli, do tej pory Lechia nie wygrała w tym sezonie żadnego meczu, pięć razy zremisowała (na wyjazdach w: Sosnowcu z Zagłębiem 2:2, Zdzieszowicach z Ruchem 1:1, Wągrowcu z Nielbą 1:1 oraz u siebie z Rakowem Częstochowa 1:1 i w poprzedniej kolejce z Zawiszą Bydgoszcz 0:0) i poniosła sześć porażek (u siebie z: Chojniczanką Chojnice 0:4, Jarotą Jarota 1:4, Polonią Nowy Tomyśl 0:3 i Polonią Słubice 1:2 oraz na wyjazdach w Gdyni z Bałtykiem 0:3 i w Grudziądzu z Lechią 1:3).
Elana po ostatnich zwycięstwach w Chojnicach z Chojniczanką (1:0) i w Toruniu z Olimpią Grudziądz (2:1) awansowała na 5 miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 18 punktów.
Liczymy na to, że w meczu w Zielonej Górze Elana podtrzyma dobrą passę i mimo iż nie będzie łatwo powalczy o zwycięstwo i awans na jeszcze wyższe miejsce w tabeli!
Jeżeli chodzi o kibiców z Zielonej Góry to Lechia nie ma zbyt wielu fanów, zgód ani układów nie posiadają. Młyn u siebie do 30 osób i to nie na każdy meczu (ostatnio brak - chyba mają jakiś konflikt z zarządem klubu).
Na wyjazdy jeżdzą sporadycznie, w liczbach do 10 osób. Adres ich strony klubowej to www.lechia.zgora.pl
Poniżej prezentujemy znalezione w necie fotki kibiców Lechii Zielona Góra:W Zielonej Górze "żółto - niebieskich" wspierać będzie oczywiście grupa fanów Elany, dlatego piłkarze niesieni dopingiem muszą poczuć się jak u siebie i wywalczyć 3 punkty w tym meczu!
Organizowany jest wyjazd na mecz do Zielonej Góry.
Koszt wyjazdu podawany jest przy zapisach pod adresem: wyjazdy@elanowcy.pl Przypominamy, że tym razem kibice Elany z dzielnicy Mokre i fc Gniewkowo jadą za połowę ceny (w nagrodę za najliczniejsze grupy na meczu Elana - Olimpia), pozostali kibice płacą tylko 5 zł więcej niż za wyjazd do Chojnic!
Zbiórka na wyjazd w sobotę (9 października) o godz. 9:00 na parkingu przy Tor-Torze.

Zielona Góra - Elana Toruń sobota (09.10.2010) godz. 15:30, Zielona Góra ul. Sulechowska 37
dodał: Elanowiec
komentarze [2] powrót

                      Dodano: 05 Oct 2010 04:24 pm
Zielonka jest jedynym miastem w Polsce w którym ekipa żużlowa przejęła zdecydowanie inicjatywę nad miastem stąd tak mała liczba kibiców Lechii. O ile weim to Falubaz chodzi też na mecze Zastalu(koszykówka mężczyzn) ale do piłki narazie się nie palą
Autor: Elanatorunska
                      Dodano: 05 Oct 2010 06:25 pm
To masz złe informacje. Kibice Falubazu założyli swój klub piłkarski. Wystawiają młyn i jeżdżą na wyjazdy.
Autor: Adib1968
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews