Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wszyscy w niedzielę (06.06.2010) na żółto lub niebiesko na Derby: Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz!
Dodano:01 Jun 2010 13:24
06.06.2010 Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz godz. 17:00

Już w najbliższą niedzielę 6 czerwca o godz. 17:00 Elana rozegra najważniejszy i ostatni w tym sezonie mecz w Toruniu, tego dnia "żółto-niebiescy" podejmować będą w Derbach Pomorza Zawiszę Bydgoszcz!
"Żółto - Niebiescy" wciąż walczą o utrzymanie II ligi dla Torunia i muszą pokonać Zawiszę, który z kolei stracił już szansę na awans do I ligi. W tej chwili zespół naszych gości znajduje się na 3 miejscu w ligowej tabeli z 57 punktami na koncie, Elana jest 17 z 30 "oczkami".
Nasi zawodnicy obiecujš walkę od pierwszej do ostatniej minuty i grają tylko o 3 punkty. Wierzymy w to, ponieważ już dość pechowych remisów (np. Jarocin czy Radzionków) i kolej na zwycięstwo i awans w tabeli na wyższą pozycję.

Na taki mecz specjalnie nie trzeba nikogo namawiać jednak zapraszamy wszystkich na to spotkanie i zachęcamy do głośnego dopingu dla "żółto-niebieskich".
Derby to najważniejszy mecz, na który muszą przyjść wszyscy ci, którzy uważają się za sympatyków Elany, więc tym bardziej musimy pokazać się z jak najlepszej strony! Przyprowadźcie kolegów, musi być nas bardzo, bardzo dużo! Pokażcie, że super frekwencja w zeszłorocznych derbach, kiedy to w młynie pojawiło się 1500 fanów Elany, którzy przez cały mecz dopingowali "żółto - niebieskich" może się powtórzyć. Tym razem musi być podobnie! Głośny doping musi być od pierwszej do ostatniej minuty! Niech każdy ubierze żółtą lub niebieską koszulkę/bluzę, bierzcie ze sobą szaliki Elany, stadion musi być tego dnia cały w barwach! Wszyscy w niedzielę na Bema!
Bilety dla kibiców Elany na ten mecz będzie można kupić za okazaniem dokumentu tożsamości w przedsprzedaży w piątek (4 czerwca) w godz. 15:00 - 18:00 oraz w sobotę (5 czerwca) w godz. 12:00 - 15:00 w kasach przy ul. Bema w cenie 12 zł za sztukę.
Jeżeli bilety się nie skończą (do sprzedaży udostępniono łącznie 3 tysiące wejściówek, w tym 520 dla kibiców Zawiszy) to będzie je można kupić w dniu meczu od godz. 15:00 w tych samych kasach a cena wzrośnie do 15 zł za sztukę.

Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz niedziela (06.06.2010) godz. 17:00, stadion przy ul. Bema 23/29 w Toruniu.
Ceny biletów:
Przedsprzedaż (piątek i sobota) - 12 zł
W dniu meczu - 15 zł
Dzieci do lat 10 i kobiety - wstęp wolny.


Wszyscy na "żółto - niebiesko" w niedzielę na derby Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz!

P.S. Przy zakupie biletów w przedsprzedaży będzie można też kupić tkany szal Elany (ilość ograniczona) w cenie 15 zł.
dodał: Elanowiec
komentarze [6] powrót

                      Dodano: 01 Jun 2010 06:05 pm
Mam pytanie,jak ktoś ma karnet to musi go wymienić na bilet?
Autor: johann
                      Dodano: 01 Jun 2010 06:08 pm
znajac nasz zarzad bedziesz musial 10 doplacic zeby sie wszystko zgadzalo;)
Autor: zks
                      Dodano: 06 Jun 2010 07:44 pm
Ciecie nigdy u nas nie wygracie!!!
Autor: heatley
                      Dodano: 06 Jun 2010 08:34 pm
To fakt Zawisza nigdy jeszcze w Toruniu nie wygrał,a my u nich wygraliśmy.Trzeba z młynu wyeliminować małolatów,bo robią wieś i spierdalają a to rzutuje na nasz wizerunek.W tamtym roku to my byliśmy stroną atakującą a Zawisza nie zaatakował.Będąc obiektywnym to uważam,że oni i tak mają lepszą ekipę.Pozdro obiektywni.
Autor: johann
                      Dodano: 06 Jun 2010 08:48 pm
...jeżeli chodzi o organizację meczu to poziom afrykański.Jedno wejście na stadion ,który mieści 6000 osób ,ludzie z miasta odpowiedzialni za sport robią sobie z piłki nożnej jakieś jaja.Wystarczy zainstalować 10 kołowrotków i problem rozwiązany( ale kto ma o tym pomyśleć????!!!!)
No i robią chyba wszystko,żeby kibice przyjezdni wychodzili z klatki ,aby dochodziło do awantur i prowokacji ,żeby móc powiedzieć: JAK MY MAMY DAWAĆ PIENIĄDZE NA ELANĘ,JAK WY BIJECIE SIĘ NA STADIONIE?!Pytam się mądralińskich z MOSIR:jakie wnioski wyciągneliści z meczu z Bałtykiem?(jesteście gospodarzem obiektu)Co robi miasto w tym kierunku?? Nic,tylko dokłada pieniądze na "PUSTĄ MOTOARENĘ" angry
Autor: johann
                      Dodano: 06 Jun 2010 11:15 pm
MOIM ZDANIEM...S E L E K C J A !! !! angry
Autor: C_ET
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews