Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Od soboty rusza promocja i sprzedaż biletów na derby!
Dodano:16 Oct 2009 19:37
Piłkarskie derby województwa Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń w sobotę 24 października, jednak już teraz jest o nich głośno. Jutro w Centrum Handlowym Bielawy W Toruniu oraz równocześnie w Carrefour Galeria Pomorska w Bydgoszczy od godz. 11:00 piłkarze Elany Toruń i Zawiszy Bydgoszcz będą wspólnie promować derbowe spotkanie.

Tym razem animozje toruńsko-bydgoskie idą na bok. Wszyscy zdają sobie sprawę, że obecny sezon może być ostatnim, w którym derbowe spotkania będą rozgrywane w ramach rozgrywek ogólnopolskich, dodatkowo sytuacja wokół toruńskiej i bydgoskiej piłki jest trudna.
Promocja spotkania derbowego jest wspólną inicjatywą piłkarzy i działaczy obu klubów. Celów jest kilka, najważniejszym jednak jest promocja obu klubów, które mają swoją bogatą tradycję. Ze strony kibiców obu drużyn już słychać zapowiedzi kulturalnego dopingu.

O godz. 11:00 w wyżej wymienionych Centrach Handlowych na fanów piłki nożnej będą czekać piłkarze obu zespołów. Nie zabraknie autografów, wspólnych zdjęć oraz konkursu, w którym zawodnicy będą golić się na czas. Sponsorem tej zabawy jest firma Gillette.
Kibice będą mogli nabyć także klubowe gadżety, a także uzyskać informacje na temat akcji i samego spotkania derbowego.

Toruńscy fani stworzyli wspólnie z redakcją oficjalnej strony Klubu specjalny serwis, za pomocą, którego promują derbowe spotkanie. Pod adresem www.derbydlaelany.tk można znaleźć aktualne informacje na temat spotkania. Udostępnione zostały także plakaty promujące mecz, a także zapowiedzi w postaci plików multimedialnych. Wspólna inicjatywa zasługuje niewątpliwie na słowa uznania.

Mecz derbowy z Zawiszą Bydgoszcz odbędzie się 24.10 o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy.

Już jutro o godz. 16:00 piłkarze Elany podejmą Jarotę Jarocin. Na tym spotkaniu będzie można zapisać się na listę imienną oraz kupić bilet na przejazd (wynajętym pociągiem) oraz mecz w Bydgoszczy - cena 35 zł w tym bilet na pociąg w dwie strony, bilet na mecz oraz gadżet Elany.

Przy okazji informujemy, że ilość biletów na derby dla kibiców Elany jest ograniczona i ich sprzedaż odbywać się będzie do piątku (23.10.09) do godz. 13:00 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. W dniu meczu ani pod stadionem nie będzie można kupić biletów na mecz.
dodał: Elanowiec
komentarze [5] powrót

                      Dodano: 17 Oct 2009 12:52 am
cus mi sie zdaje, ze to bedzie ostatni dobry wyjazd, zostana jeszcze slubice i mysle ze nieprzystapimy do rundy wiosennej,tak mowia najstarsi gorale
Autor: bruzdi
                      Dodano: 17 Oct 2009 10:26 am
...i nawet sami piłkarze.Wtedy zobaczymy ilu najwierniejszych kibiców będzie chodziło na A-klasowe mecze!(szczególnie mowa o tych co mówią "chuj z wynikami")
Autor: johann
                      Dodano: 17 Oct 2009 03:40 pm
Elana 1:0 prowadzi!! pięknieee
Autor: sebik
                      Dodano: 17 Oct 2009 09:53 pm
A CO CIĘ OBCHODZI ILU BĘDZIE CHODZIŁO? JAK KTOŚ JEŹDZIŁ PRZEZ CAŁY TORUŃ NA 4 LIGĘ TO PRZYJDZIE TEŻ NA "A" KLASE. ZAPAMIĘTAJ SOBIE: ELANA TO MY!!!!!!!!!!!
Autor: Kaczor
                      Dodano: 18 Oct 2009 08:08 pm
Kaczor mnie nie obchodzi ile będzie chodziło kibiców,bo tak jak napisałeś kto ma chodzić to i tak przyjdzie."Piłem" tylko co do niektórych osób,którzy nawet teraz nie chodzą a co dopiero na A klasę.
Jeżeli chodzi o mnie ,bądź spokojny zaczynałem chodzić na Elanę w 1985 roku gdy grali w 4 lidze z takimi ekipami jak: Piast Łasin,Mustang Ostaszewo itp to teraz również będę chodził.Nie należę do kibiców sukcesu!

ELANA TO MY!
Autor: johann
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews