Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    W sobotę wszyscy na Bema na mecz z Jarotą!
Dodano:13 Oct 2009 10:27
17.10.2009 Elana Toruń - Jarota Jarocin godz. 15:00

Już w najbliższą sobotę kolejny mecz w rundzie jesiennej sezonu 2009/2010 w Toruniu, w tej kolejce Elana zmierzy się na stadionie przy ul. Bema z Jarotą Jarocin!

Drużyna naszych gości zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli i do tej pory zdobyła 25 punktów, z tego tylko 6 w meczach wyjazdowych: zwycięstwo w Legnicy z Miedzią 4:1, remisy w Żaganiu i Gdyni po 1:1 oraz w Turku 0:0. Mimo to Jarota nie będzie łatwym przeciwnikiem dla "żółto - niebieskich", jednak biorąc pod uwagę ostatni wynik naszych piłkarzy w Wągrowcu (1:1) i to, że w tym spotkaniu pokazali, że potrafią grać w piłkę, bo tylko dobrej postawie bramkarza Nielba nie przegrała tego meczu ,można być optymistą przed sobotnim meczem. Elanowcy znajdują się obecnie na ostatniej (18) pozycji w tabeli, a to oznacza, że gorzej być nie może i trzeba wierzyć, że nasi zawodnicy w końcu się przełamią na własnym boisku i zdobędą trzy punkty. Łatwo nie będzie, ale nawet najgorsza seria musi kiedyś się skończyć, dlatego trzeba wierzyć, że będzie to tym razem.
Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć jak ważne jest to spotkanie, dlatego obecność na nim jest obowiązkowa! Pamiętajcie nie ważne są wyniki i przeciwnik, ważne jest to, żeby być zawsze na meczu Elany!
Mobilizujcie wszystkich na ten mecz i pokażcie, że potraficie być z Elaną na dobre i na złe do samego końca! Jest to ostatnie spotkanie przed derbami w Bydgoszczy, dlatego na tym meczu omówione zostaną szczegóły tego wyjazdu, szykowana jest niespodzianka dla kibiców, którzy wybierają się do Bydgoszczy, dlatego musicie stawić się na meczu z Jarotą w komplecie!
W sobotę wszystkie drogi prowadzą na Bema, na sektor C, razem zróbmy atmosferę podobną do tej z ostatniego meczu z Zagłębiem Sosnowiec!

Elana Toruń - Jarota Jarocin sobota (17.10.09), godz. 15:00 stadion przy ul. Bema
Bilety na mecz:
Sektor A Rodzinny - Trybuna kryta - 12 zł normalny, 8 zł ulgowy,
Sektor C - Trybuna otwarta - 10 zł normalny, 6 zł ulgowy
Sektor B (buforowy) - jest zamknięty dla kibiców.
Kobiety i dzieci do lat 10 wstęp wolny!
Na stadionie będzie można kupić także oficjalne gadżety Elany Toruń!
dodał: Elanowiec
komentarze [1] powrót

                      Dodano: 16 Oct 2009 06:16 pm
A meczyk nie wiadomo czy w ogóle się odbędzie;?/
Autor: Elanatorunska
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews