Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wojciech Klabun rzecznikiem prasowym klubu.
Dodano:26 Apr 2007 15:43
Wojciech Klabun został rzecznikiem prasowym klubu. To najważniejsza informacja, jaką przekazano dziennikarzom podczas wczorajszej konferencji prasowej.
- Jestem studentem trzeciego roku stosunków międzynarodowych - powiedział rzecznik. - Od dawna kibicuję toruńskim piłkarzom. Zależy mi na tym, aby futbol w Toruniu był bardziej popularny. Wierzę, że w jakimś stopniu pomogę klubowi.
Zadowolenia z pozyskania "nowego" człowieka w klubie nie kryje prezes Piotr Wujków.
- Wierzę, że Wojtek trochę mnie odciąży - stwierdził. - Ale oczywiście to nie oznacza, że zrywam kontakty z mediami. Tak na pewno nie będzie.
Przy okazji szef klubu zareklamował nową oficjalną internetową stronę Toruńskiego KP.
- Zebraliśmy sporo gorzkich słów od prasy za to, że nasza witryna była kiepska - dodał. - Ale teraz to się zmieniło. Zapraszam wszystkich do częstego odwiedzania strony www.tkp.torun.pl. Będą na niej umieszczane najważniejsze wydarzenia z życia naszego klubu.

Na wczorajszym spotkaniu z mediami nie zabrakło oczywiście tematów piłkarskich, głównie dotyczących ostatnich, słabszych występów toruńskiej drużyny.
- W piłce jest tak, że nie zawsze wygrywają faworyci - mówił trener Robert Kościelak. - Ale nie zamierzam nikogo oszukiwać - w Ciechocinku naprawdę zaprezentowaliśmy się kiepsko i dlatego przegraliśmy po raz pierwszy od dziewięciu spotkań. Nasi obrońcy popełnili całą masę błędów i mam nadzieję, że w ten sposób wyczerpali już ich limit na całą rundę. Długo po tym meczu rozmawialiśmy i wierzę, że teraz będziemy grać już tylko lepiej.
Prezes Wujków po raz kolejny zapewnił, że celem drużyny jest wywalczenie awansu.
- Zawodnicy doskonale wiedzą, o co grają - powiedział. - Zdają sobie sprawę, że jeśli awansu zabraknie, przyszły sezon będzie wyglądał zupełnie inaczej. Będą spore zmiany w kadrze, nie wiadomo, czy zostaną z nami dotychczasowi sponsorzy. Naprawdę jest więc teraz o co grać.
W sobotę torunianie podejmują Cartusię. Niestety, nie wiadomo, czy zagra w tym meczu Bartłomiej Kowalski, który wczoraj na treningu narzekał na ból w kręgosłupie.
(rk)
dodał: Elanowiec
komentarze [7] powrót

                      Dodano: 26 Apr 2007 08:09 pm
hahaha pozdro. KMWTW laughing
Autor: PDG Fans
                      Dodano: 26 Apr 2007 08:33 pm
Pamietam doskonale jak w szkole robili mu sciezke zdrowia laughing
Autor: zolto-niebieski
                      Dodano: 26 Apr 2007 09:15 pm
hehehe
Autor: bonzo_mokrE
                      Dodano: 26 Apr 2007 10:57 pm
żółto-niebieski - widze że kolejna osoba z 15 pozdro. tez to pamietam , ale myśle ze to odpowiednia osoba na to stanowisko
Autor: PDG Fans
                      Dodano: 26 Apr 2007 11:57 pm
Co Panie Wujkow czasu dla klubu nie mamy?nie ladnie nie ladnie...choć moę dobrze że już pan nie bedzie nic mowil.Ja was wszystkich rozlicze na koniec sezonu z tych "politycznych" obietnic.Polityczne obietnice mają to do siebie że sie nigdy nie spelniają...Najpierw sponsor potem 2 liga i bez kitow wstawiania!
Pozdrawiam wiernych kibiców.
Autor: karlos
                      Dodano: 27 Apr 2007 12:10 am
dobrze ze mloda krew zaczyna sie odzywac w klubie.a akurat wojciech jest chyba odpowiednia osoba.oby dzialal tak jak potrafi gadac :P
Autor: JAJOO
                      Dodano: 27 Apr 2007 12:20 pm
kurde po Klabunie bym sie nie spodziewalem ze tak daleko zajdzie ;p
jak on sie tu dostal ;p
Autor: yankes
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews