Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Zawodnicy nie chorują
Dodano:25 Jan 2006 11:22
Trzecioligowcy z naszego regionu, Elana Toruń i MPM Zdrój Ciechocinek, przygotowują formę do zbliżającej się rundy wiosennej.

Torunianie aktualnie przebywają na zgrupowaniu w Pucku. Na obozie zabrakło: Michała Benkowskiego (kontuzja), Marcina Rogalskiego (choroba) i Jakuba Klarkowskiego (sprawy zawodowe).

Sparing z Bałtykiem

- Warunki mamy bardzo dobre - mówi Piotr Rzepka, szkoleniowiec Elany. - Na szczęście nie ma wiatru, którego bardzo się obawialiśmy. Wszystko przebiega zgodnie z planem. Zawodnicy też są zdrowi. Mamy tutaj do dyspozycji dwie duże hale i siłownię, na których przeprowadzamy zajęcia.

Toruńczycy do domów wracają w sobotę. Po drodze, podopieczni Piotra Rzepki zatrzymają się jeszcze w Gdyni, gdzie na sztucznej trawie rozegrają towarzyski mecz z miejscowym Bałtykiem.

Aerobik w Ciechocinku

Po obozie kondycyjnym są z kolei zawodnicy beniaminka III ligi, MPM Zdroju Ciechocinek. Podopieczni Macieja Bartoszka, po dwudniowej przerwie, zajęcia wznowili w poniedziałek.

- Po obozie powróciliśmy do treningów na własnym obiekcie - powiedział "Nowościom" szkoleniowiec z Ciechocinka. - Wszyscy zawodnicy są zdrowi. Z moimi podopiecznymi prowadzę zajęcia na hali sportowej i w basenie. Piłkarze chodzą także na aerobik.

Ekipa trenera Macieja Bartoszka już dzisiaj, o godz. 13, zagra na sztucznej trawie we Włocławku sparing z drugoligowym Kujawiakiem.
(sp)
Źródło: Nowości
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews