Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Zapraszamy na inaugurację sezonu!!!
Dodano:03 Aug 2005 19:34

W sobotę 06.08.2005 zostaną zainaugurowane rozgrywki w 2 grupie III ligi. Już w pierwszej kolejce spotkają się w meczu derbowym dwie drużyny z województwa kujawsko - pomorskiego. Na boisku w Ciechocinku miejscowy Zdrój podejmować będzie toruńską Elanę! Jak wiadomo kibice Zdroju to także kibice Elany (są fanclubem naszej drużyny), dlatego na takim meczu nie może zabraknąć kibiców "żółto - niebieskich", nie tylko z Torunia, ale także z innych miast. Zapraszamy wszystkich fanów Elany na wyjazd do Ciechocinka!

Zbiórka na dworcu Toruń Główny w sobotę 6.08.2005 o godz. 15:30! Odjazd pociągu o 16:12!!! Przekażcie wszystkim, musi nas pojechać jak najwięcej! Pamiętajcie wszyscy jedziemy razem pociągiem! Do zobaczenia na dworcu!!!

Niech każdy ubierze żółtą lub niebieską koszulkę, weźcie szaliki i inne gadżety w barwach klubowych. Niech tego dnia Ciechocinek będzie żółto-niebieski!!! Pokażemy wszystkim jak wspólnie bawią się kibice Elany i Zdroju!

Zdrój Ciechocinek - Elana Toruń sobota (06.08.2005) godz. 17:00, stadion przy ul.Tężniowej 6

W dziale "plakatuj miasto" jak i tutaj poniżej jest dostępny plakat informujący o wyjeździe. Drukujcie i rozwieszajcie gdzie się da!

dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews