Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Mecze przyjaciół...
Dodano:06 Jun 2005 6:29
Kujawiak Włocławek- Ruch Chorzów
Długo zastanawialiśmy się czy jechać na ten mecz ponieważ wiedzieliśmy, że Ruch odpuszcza wyjazdy w tym sezonie. Jednak w ostatniej chwili zdecydowaliśmy, że pojedziemy na ten bliski dla nas wyjazd tym bardziej, że Kujawiak Włocławek od tej rundy jest naszym fc. Na szybko zebraliśmy się i wyjechaliśmy z Torunia w 4 auta na trasie dołączyło do nas 1 auto z Ciechocinka. Na rogatkach Włocławka czekała na nas policja więc się rozdzieliliśmy i udało nam się minąć blokadę. Ekipa z dwóch pierwszych fur rozgoniła pod stadionem podobną ilościowo grupę Włocłavii (czekali chyba na nas). Chwilę później zawinęły nas psy i długo trzymali pod kasami (spisywanie, przeszukiwanie). W tym czasie dojechały pozostałe samochody plus kilka osób pociągiem. Po wejściu na stadion okazało się, że jest już tam 2 fanów Ruchu + dziewczyna i 3 Widzewiaków + dziewczyna. W sumie w sektorze dla gości pojawiło się 41 kibiców w tym 34 Elanowców (7 fc Ciechocinek). Dopingu nie prowadziliśmy ograniczyliśmy się tylko do kilku okrzyków. Kujawiak wystawił ok. 150 osobowy młyn, który dopingował prawie przez cały mecz ponadto odpalili race i stroboskopy oraz machali flagami na kijach i rozwinęli pasy materiału. Po meczu drobne utarczki z policją (czepiali się byle czego) i powrót w eskorcie do Torunia. Pozdro dla obecnych.

P.S. Dla niezorientowanych: Kujawiak Włocławek od tej rundy jest fc Elany. Wspomagali nas na następujących meczach: Elana Toruń - Amica II Wronki - 4, Elana - Unia Janikowo -1, Elana - Lech II Poznań -8. Elana - Lechia Gdańsk 20. My bylismy na Arka Gdynia - Kujawiak Włocławek -4 oraz Kujawiak- Szczakowianka Jaworzno-4

Wcześniej tj. w środę na meczu Ruch Chorzów (1989) - Panathinaikos Ateny (1996) (benefis Krzysztofa Warzychy) obecnych było 4 fanów Elany z flagą Władcy Torunia.
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews