Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   Jutro mecz z Centrą ! Wszyscy do młyna !
Dodano:11 Apr 2014 13:41
12.04.2014
VS
Elana Toruń - Centra Ostrów Wlkp.
Godzina 14:00
Stadion Miejski przy Bema 23
Toruń

Jutro kolejna sobota i już kolejny, piąty mecz z rzędu Elany na Stadionie Miejskim w Toruniu ! Rywalem żółto-niebieskich będzie drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego tamtejsza Centra, która na wiosnę zanotowała cztery zwycięstwa a co za tym idzie zgromadziła w ligowej tabeli komplet punktów !  Nie ma więc wątpliwości iż jutrzejszy mecz zapowiada się dla naszej drużyny pod względem piłkarskim  najtrudniejszy z tych rozegranych w tym roku! Liczymy jednak iż nasi piłkarze pójdą za ciosem i odniosą trzecie zwycięstwo z rzędu, co przy ewentualnych dwóch kolejnych walkowerach w następnych kolejkach (z Notecianką Pakość i Fogo Luboń) może znacznie zbliżyć Elanę do drużyn walczących o utrzymanie ! Oby…

Jak będzie wyglądał ten mecz pod względem kibicowskim? Zależy to tylko i wyłącznie od nas samych, fanów Elany bo jak wiadomo w tej lidze nie mamy godnych przeciwników i do naszego miasta żadna zorganizowana grupa kibiców z pewnością już nie zawita ! Do tej pory na wiosnę nasza liczba w młynie nie schodziła poniżej 400 osób, liczymy iż także jutro będzie podobnie ! Musimy przez pełne 90 minut wydzierać gardła tak aby kolejna drużyna w naszej lidze zobaczyła na co nas stać a nasz doping poniósł Elanę do kolejnego zwycięstwa !

Jutro WSZYSCY znowu widzimy się na krytej na sektorze A… do zobaczenia na Bema !!!
dodał: Admin

                   Pakość oddaje mecz walkowerem !
Dodano:11 Apr 2014 12:08
"Szanowni Państwo!

W związku z wyczerpaniem podjętych przez Zarząd K.S. Notecianka Pakość wszystkich możliwych działań przygotowawczych i organizacyjnych oraz niestety ograniczonych możliwości finansowych Klubu, które uniemożliwiają do przeprowadzenia i rozegrania meczu piłkarskiego o statusie ( podwyższonego ryzyka ) w terminie 16-04-2014 pomiędzy K.S. Notecianka Pakość a Elaną Toruń na Stadionie Miejskim w Pakości.

Zarząd Klubu po rozmowach z władzami miasta i policji podjął decyzję o oddaniu walkoweru na korzyść Elany Toruń. Decyzja nie była łatwa, ale wręcz wymuszona. Klub bez wsparcia i pomocy zewnętrznej nie mógł niestety sprostać wymaganiom regulaminu rozgrywek, ponieważ stadion nie spełnia wszystkich wymagań bezpieczeństwa. Troska o porządek i ład publiczny w czasie meczu i po zakończeniu jest sprawą najważniejszą. Próbowaliśmy również prosić zespół Elany o przełożenie terminu meczu na termin późniejszy, ale odpowiedź była negatywna.

Pragniemy za tę decyzję bardzo przeprosić Wszystkich: Trenera, Kierownika Drużyny, Zawodników, Kibiców i Miłośników piłki nożnej. Pozostałe mecze odbędą się zgodnie z harmonogramem rozgrywek.

Zarząd K.S. Notecianka Pakość"


Tym samym wiadomo już, że nie będzie wyjazdu do Pakości! Piłka nożna dla kibiców!

P.S. O siebie dodamy tylko, że zdobywanie punktów "przy zielonym stoliku" może nie jest do końca właściwą formą, skoro jednak klub z Pakości wymyśla sobie jakiś remont targowiska przy stadionie, którego nie ma, zresztą "co ma piernik do wiatraka" i tym sposobem chce zabronić nam dopingowania naszej Elanki na wyjeździe i obejrzenia meczu kibicom gości, na których nie jest nałożony żaden zakaz wyjazdowy a prawda jest taka, że nie stać ich na ochronę a miejscowy burmistrz do spółki z policją po prostu się boi, to niech oddają mecz walkowerem i spadają tam gdzie ich miejsce czyli do niższej ligi. I jeszcze bezczelnie piszą, że nasz klub nie wyraził zgody na przełożenie meczu na inny termin, ciekawe co by to zmieniło? Nie potrafią zorganizować meczu to won i tyle!

P.S. 2 "Pragniemy za tę decyzję bardzo przeprosić Wszystkich: Trenera, Kierownika Drużyny, Zawodników, Kibiców i Miłośników piłki nożnej..."
Przeprosiny przyjęte 
dodał: Admin

                   ElanowcyTV: Elana - Grom doping kibiców (video) !
Dodano:09 Apr 2014 11:52


05.04.2014  Elana - Grom 1:0 (0:0)
doping kibiców  (video) !
dodał: Admin

                   Kolejne trzy punkty !
Dodano:05 Apr 2014 20:10
1:0
Elana Toruń - Grom Plewiska 1:0 (0:0)

Kibice:
Kolejna wiosenna sobota i kolejny (czwarty z rzędu) mecz w Toruniu, tym razem przeciwnikiem Elany był Grom Plewiska . W młynie nas 400 osób, sektor przyozdabiamy 13 flagami na płocie (Bydgoskie Przedmieście, Ciechocinek, EZW, Golub - Dobrzyń, Kowalewo, Mokre, Rolnicza, Rubinkowo, Śp. Słoma, Ultras Elana, Wąbrzescy Elanowcy, W[E]T, W jedności Siła (Ruch-Elana) ), doping jak zwykle konkretny. Tym razem trochę ultrasujemy: machamy 6 dużymi flagami na kijach, pojawią się konfetti i serpentyny a do tego na płocie "ląduje" czarna folia z żółto-niebieskim napisem "jedno miasto jeden klub" a na sektorze żółte i niebieskie sreberka. Kibiców Gromu oczywiście nie stwierdzono. Piłkarze odnieśli po dobrym meczu drugie z rzędu zwycięstwo i są niepokonani w tym roku (wcześniej zanotowali dwa remisy)... Za tydzień kolejny mecz ... w Toruniu.

Foto:

-> Elana Toruń - Grom Plewiska 1:0 (0:0) / foto: www.elanowcy.pl<-
dodał: Admin

                   Jutro kolejny mecz !!!
Dodano:03 Apr 2014 23:09
22 kolejka
05.04.2014
VS
Elana Toruń - Grom Plewiska
Godzina 14:00
Toruń, przy Bema 23

Już jutro Elana rozegra swój kolejny mecz ligowy i kolejny na własnym boisku... przeciwnikiem "żółto - niebieskich" będzie Grom Plewiska ! Przypomnijmy iż Elanowcy na wiosnę są niepokonani, dwukrotnie remisując i raz wygrywając ! Wiadomo jednak iż komu jak komu ale aby się utrzymać naszej drużynie potrzebne są zwycięstwa dlatego też czas iść za ciosem i w sobotę wywalczyć kolejne trzy punkty ! Spośród przeciwników z którymi do tej pory na wiosnę Elana rywalizowała to właśnie Grom jest najwyżej notowany w tabeli bo zajmuję wysokie siódme miejsce i posiada piętnastopunktową przewagę nad naszą drużyną ! Jednak ta liga jest na tyle przewrotna iż tutaj każdy z każdym może powalczyć o ligowe punkty ! Pokazują to chociażby ostatnie wyniki drużyny z Plewisk, która najpierw przegrała wysoko 4:0 ze Startem Warlubie, by kolejkę później wygrać z liderem tabeli Sokołem Kleczew 2:0, zaś w ostatniej kolejce ulegli niżej notowanej Polonii Leszno 2:1 ! Elana ma także w tym meczu coś do udowodnienia bo w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami wysoko przegrała z Gromem 3:0 ! W tamtym meczu w głównej mierzę zdecydowały błędy indywidualne, obecnie torunianie grają w zupełnie innym składzie i nie mamy nic przeciwko aby tym razem na tablicy widniał wynik 3:0 dla gospodarzy !

To tyle od strony piłkarskiej, kibicowsko naszym zadaniem jest aby utrzymać swój dotychczasowy poziom z rundy wiosennej !
Nie możemy zwalniać tempa, mobilizujemy się wszyscy razem - Bydgoskie,  Rubinkowo, Mokre, EZW, Rolnicza, Przedmieście Chełmińskie, Belweder, Jakubskie, Wrzosy,  cały Toruń ! A także wszystkie fan cluby Obrowo, Gniewkowo, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Kowalewo, Golub Dobrzyń,  Ostaszewo, Lubicz,  Wąbrzeźno, WSZYSCY!!!  Wszyscy razem widzimy się na krytej i tak jak do tej pory jedziemy z głośnym dopingiem dla naszej drużyny !!! Niech piłkarze Gromu poczują iż My kibice to prawdziwy dwunasty zawodnik toruńskiej Elany !!!

Na koniec jeszcze jedna prośba…
Przy okazji poprzednich spotkań apelowaliśmy o to aby każda dzielnica wyznaczała szybsze godziny zbiórek aby uniknąć kolejek przed kasami i sytuacji takiej iż wiele osób wchodziło na stadion dopiero w 5-15 minucie meczu … to podczas ostatniego meczu chyba nam się udało i oby tak dalej !
Teraz jednak druga bardzo ważna kwestia !!! Przypominamy iż gwizdek sędziego kończący mecz nie jest wcale takowym wyznacznikiem dla kibiców i to nie oznacza iż po tym gwizdku trzeba biegiem opuścić stadion !  Pamiętajcie iż po meczu (szczególnie wygranym) należy podziękować piłkarzom za grę bądź po przegranym… wyrazić swoje nie zadowolenie a tydzień temu po meczu z Cuiavią chyba nie wszyscy z Was o tym pamiętali ! Weźcie sobie to do serca…
Tyle od nas i do zobaczenia jutro na Bema !
dodał: Admin

                   Będzie hit? Mecz z Ruchem we wrześniu?
Dodano:03 Apr 2014 0:07

Mecz Elana Toruń - Ruch Chorzów 6 września 2014 na Stadionie Miejskim w Toruniu ? Nie to nie żarty, to nie prima aprilis ! W dniu dzisiejszym na fanpgage Stowarzyszenia Kibiców Elany Toruń pojawiła się taka oficjalna informacja ! Nikt chyba nie ma wątpliwości na jaką skale byłoby to wydarzenie nie tylko dla nas kibiców Elany ale także dla całego naszego miasta ! I choć z kibicami Ruchu łączy nas już ponad 20 letnia zgoda to nigdy przecież nasze drużyny nie miały okazji się spotkać ! Nie zapominajmy także iż piłkarsko Ruch to czternastokrotny Mistrz Polski a więc czy można sobie wyobrazić lepszy mecz na naszym stadionie? Nie ma wątpliwości to byłby hit !
Od wielu lat mówiono o organizacji takiego meczu, nie jeden z wcześniejszych prezesów naszego klubu twierdził iż podejmie się takiego wyzwania ! Niestety do tej pory kończyło się tylko na chęciach bądź po prostu na pustym gadaniu. We wrześniu poprzedniego roku powstało SKET „ELANOWCY”, które od samego początku informowało iż organizacja tego spotkania to na tą chwilę jeden z głównych celów naszego Stowarzyszenia ! Szczególnie prezes SKET Marcin Lewandowski uparcie dążył aby to zrealizować i twierdził iż tego tematu na pewno nie odpuści ! Wiemy iż rozmowy z działaczami Niebieskich wcale nie były łatwe ale wszystko wskazuje na to iż zakończyły się sukcesem ! Bo przecież nie wyobrażamy sobie sytuacji iż także tym razem ktoś bądź coś pokrzyżuje nam te plany ! Wierzymy iż skoro SKET „ELANOWCY” zdecydowało się na publikacje tej informacji to faktycznie ten mecz jest już "zaklepany" na sto procent ! Oj będzie głośno, oj będzie się działo...

Na koniec jednak podkreślamy jedną ważną, istotną rzecz ! Drodzy kibice pamiętajcie, że do września jeszcze dużo czasu a więc po drodze czeka nas jeszcze wiele spotkań ligowych naszej Elanki ! Nie może być tak iż teraz każdy "podniecony" będzie żył tylko i wyłącznie datą 6 września 2014 ! Musimy cały czas udowadniać (tak jak robimy to do tej pory, w szczególności meczami na wiosnę) iż kibicowsko nie pasujemy do tej trzeciej ligi a zasługujemy na co najmniej drugą a być może i pierwszą ligę ! Musimy pamiętać iż ten sezon naprawdę jest kluczowy dla dalszych losów naszego klubu i nawet nie chcemy myśleć gdzie wylądujemy jeżeli w tym roku piłkarsko się nie utrzymamy ! Dlatego też nie zwalniajmy tempa i dalej licznie oraz głośno wspierajmy swoją drużynę...

W tej lidze bez zmiany, kibicowsko najlepsi... Elana Toruń, ELANA PANY !
dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews