Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   Mistrz jesieni !
Dodano:11 Nov 2014 19:35
6-0

Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kuj. 6:0 (3:0)
Bramki: 1:0 K. Tomaszewski (16), 2:0 K. Tomaszewski (20), 3:0 M. Nowasielski (24, sam), 4:0 B. Grube (57), 5:0 D. Janicki (71), 6:0 B. Maćkiewicz (87)

Kibice:
11 listopada w Święto Niepodległości odbył się ostatni mecz rundy jesiennej tego sezonu. Przeciwnikiem Elany była drużyna z miejscowości gdzie od dawna istnieje nasz fan club a mianowicie Orlęta Aleksandrów Kujawski. Mecz ten na naszą prośbę został przełożony na wcześniejszą godzinę (11:00) aby wszyscy chętni kibice naszej drużyny mogli uczestniczyć w obchodach odbywających się w naszym mieście związanych z dniem 11.11 ! Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego wszyscy zgromadzeni na trybunach odśpiewali hymn narodowy.
W młynie tego dnia zgromadziło się 200 fanów Elany a na płocie wywieszamy dwie flagi w barwach narodowych, flagę Aleksandrów Kujawski oraz Ultras Elana. Co najważniejsze na tym meczu (notabene w dniu imienin Marcina) zadebiutowała także flaga śp. Mucha, która z pewnością będzie wisiała na każdym meczu Elany tak jak i Muszka był obecny na każdym meczu swojej drużyny!

Doping na tym meczu stał na dosyć dobrym poziomie. Oprócz dopingu dla naszych piłkarzy kilkakrotnie uczciliśmy pamięć bohaterów a pod koniec meczu po raz drugi odśpiewaliśmy hymn. W drugiej połowie wywiesiliśmy także transparent o treści "Na zawsze niepodległą". Co ciekawe w tym dniu na naszych trybunach w swoich barwach, szalikach a nawet z własną sektorówką pojawiła się także kilkunastoosobowa grupa kibiców drużyny gości, która oczywiście ze względu iż w jakimś stopniu jest powiązana z naszym fan clubem nie była przez nas niepokojona.
Co do wydarzeń boiskowych to dzięki naszym piłkarzom już w 24 minucie na trybunach można było usłyszeć przyśpiewkę, którą w tym sezonie często mamy okazję śpiewać a więc "kto tak gra, kto tak gra jak My gramy" bo na tablicy już wtedy widniał wynik 3:0! Ostatecznie nasza drużyna dołożyła jeszcze trzy trafienia wygrywając z sześciobramkową przewagą! Niestety nie wszyscy z nas zobaczyli wszystkie bramki ponieważ tego dnia obecna była także gęsta mgła, która powodowała ograniczoną widoczność i o podwyższeniu wyniku dowiadywaliśmy się w momencie gdy piłkarze z Aleksandrowa wznawiali grę od środka boiska;)
Po meczu tak jak wspomnieliśmy wyżej część z nas udała się przemarszem z spod stadionu na stare miasto uczestnicząc w obchodach Święta Niepodległości. Spora grupa kibiców Elany obecna była także na Marszu Patriotów w Warszawie!

Podsumowując po dwóch spadkach z rzędu (z drugiej do trzeciej i z trzeciej do czwartej ligi) w tym sezonie nasza drużyna osiąga takie wyniki, które przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Obecnie Elana zajmuje pierwsze miejsce z ośmioma punktami przewagi nad drugą drużyną (przypomnijmy iż mamy jeden mecz mniej niż pozostałe drużyny), nie przegrywając meczu, notując dwanaście zwycięstw i dwa remisy, strzelając aż pięćdziesiąt bramek, tracąc zaledwie sześć! Kosmos... brawo piłkarze!
Pierwszą rundę jesienną mamy już za sobą jednakże to nie był ostatni mecz ligowy w tym roku. Już w najbliższą sobotę Elana rozegra awansem pierwszy mecz rundy (wiosennej) rewanżowej a ich rywalem będzie RO.lko Konojady! Dla naszych piłkarzy będzie to wspaniała okazja do rewanżu bo w pierwszym meczu w Jabłonowie padł zaledwie remis 2:2!
To tyle... WSZYSCY W SOBOTĘ NA MECZ!


Foto:
> 11.11.2014 Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:0 (3:0) (foto)<
dodał: Admin

                   Jutro (11.11) wszyscy na mecz !
Dodano:10 Nov 2014 19:39
11 listopad 2014
(wtorek)
-
Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kuj.
Godzina 11:00
Toruń

Już jutro kolejny mecz ligowy w Toruniu a zarazem ostatni tej rundy jesiennej... Do naszego miasta tym razem przyjedzie drużyna z Aleksandrowa Kujawskiego a więc z miejscowości gdzie od lat istnieje nasz fan club. Specjalnie także przełożyliśmy ten mecz na godzinę 11:00 aby po tym spotkaniu móc uczestniczyć w oficjalnych uroczystościach związanych z 96 rocznicą odzyskania niepodległości przez nasz kraj ! Dlatego po meczu zbieramy się pod kasami i ruszamy na miasto!

Podsumowując jutro - WSZYSCY NA MECZ, WSZYSCY NA OBCHODY!!!

Do zobaczenia !

dodał: Admin

                   Toruńska Elana jest niepokonana...
Dodano:08 Nov 2014 17:49
0-4

Cuiavia Inowrocław - Elana Toruń 0:4 (0:2)
0:1 M. Majchrzak (8), 0:2 K. Tomaszewski (44), 0:3 P. Mądrzejewski (80, karny), 0:4 K. Tomaszewski (88)

Kibice:
Ostatni wyjazd tego roku przypadł nam w Inowrocławiu i na tą wycieczkę jako środek transportu wybraliśmy pociąg. Mając na uwadze zeszłoroczne dosyć długie wchodzenie na stadion Cuiavii wybraliśmy ten wcześniejszy cug i na nieco ponad dwie godziny przed spotkaniem ruszamy w podróż za swoją ukochaną drużyną. Za nim jednak do tego pociągu weszliśmy to smutni panowie urządzili blokadę i nakazali kupno biletów co też większość z nas uczyniło.

Na dworcu w Inowrocławiu czeka na nas już ogromna ilość białych kasków, która oczywiście szczelnie eskortuje nas w pochodzie przez miasto na stadion. Po drodze trochę śpiewamy (zatrzymując się m.in. przed kryminałem) i mijamy kilku tamtejszych bezzębnych napinaczy. Pod stadionem jesteśmy na około 50 minut przed meczem. Niestety tyle czasu także nie starczyło miejscowym ochroniarkom na wpuszczenie nas na czas na trybuny. Każdy skrupulatnie sprawdzany na liście wraz z dowodem tożsamości, przeszukania itd. itp. a więc ogólnie Inowrocław mocno przejęty meczem podwyższonego ryzyka i przyjazdem kiboli z Torunia. Żeby tego było mało to cały czas pod stadion zjeżdżają się kolejne pojedyncze fury z fanami toruńskiej Elany! Przez to wszystko jeszcze w 8 minucie spotkania gdy padła pierwsza bramka dla naszej drużyny nadal nie wszyscy zdążyli wejść na sektor. Na szczęście chwile potem jesteśmy już w komplecie i ruszamy z dopingiem.
Ostatecznie na sektorze gości melduje się 262 żółto – niebieskich wariatów! Na płocie wywieszamy sześć flag (Elana Toruń jedyni chuligani, Ekipa wyjazdowa, reprezentacyjno – patriotyczna mała flaga Aleksandrów Kuj. (debiut na tym meczu), Gniewkowo, Śp. Słoma oraz Mokre on Tour).

Na ten mecz grupa UET przygotowała trzy skromne oprawy. Pierwsza z nich to balony wraz z konfetti oczywiście w barwach, druga sektorówka (herb) w towarzystwie małych machajek oraz środków pirotechnicznych w postaci ogni wrocławskich i strobo, trzecia zaś to kartoniada także w barwach. Wszystkie te prezentacje choć wcale nieskomplikowane to dały ładny, przejrzysty efekt. Najwięcej emocji wywołała oczywiście ta druga oprawa przy której miejscowe służby porządkowe długo zastanawiały się „ale jak to wnieśli? po co? i dlaczego? nam to robią”. No niestety znowu nie udało im się powstrzymać nieznanych sprawców przed odpaleniem piro... ehh Ci okrutni kibole:) Na dodatek po zaprezentowaniu trzeciej z opraw kibice Elany zamienili elementy kartioniady na papierowe kulki, które po odliczeniu do dziesięciu zostały rzucone prosto w stojących przed sektorem żółwi... ów zabawa z pewnością także nie przypadła do gustu inowrocławskim security ale była to pewnie jakaś mała forma rewanżu toruńskich fanów za te ich mozolne wpuszczanie na stadion.
Jeżeli chodzi o sam doping to stał on tego dnia na średnim poziomie zarówno z kilkoma przestojami ale także kilkoma lepszymi momentami. Oczywiście tradycyjnie w 68 minucie pozdrowiliśmy cały nasz sektor Niebo! Jako ciekawostkę możemy jeszcze dodać iż na tym spotkaniu zebrała się skromna grupka fanów drużyny gospodarzy, którzy coś tam mruczą pod nosem. Co zabawne nie tylko próbują śpiewać znaną legijną przyśpiewkę „niepokonane miasto, niepokonany klub” ale także podczas gdy My śpiewamy „Elana żółto – niebiescy” oni odpowiadają okrzykiem „Żółto – Niebieska jest tylko gdyńska Areczka”. No cóż przywykliśmy... sorry ale taki mamy klimat w tej lidze i jak najprędzej musimy z niej uciekać bo to kibicowska pustynia! Na szczęście takie plany mają także nasi piłkarze, którzy wygrywają mecz za meczem... tym razem cztery do zera!
Po meczu standardowo My dziękujemy zawodnikom za zwycięstwo a oni nam za doping i udajemy się w podróż powrotną. Oczywiście po drodze na dworzec znowu mijamy kilku miejscowych menelskich gangsterów oraz dużą ilość zszokowanej publiki, która na nasz widok wychodzą na balkony, kręcą filmiki, robią zdjęcia i ochoczą nam machają dzięki czemu mamy niezły ubaw. To w sumie tyle na temat tego wyjazdu. Pozdro dla obecnych!

Niestety teraz czeka nas zimowy odwyk od wyjazdowych kibicowskich wrażeń bo kolejna wycieczka dopiero w marcu jednakże zostały nam jeszcze dwa mecze w Toruniu i na tym na razie musimy się skupić. Dlatego też nie ma ziewania ... WSZYSCY WE WTOREK NA BEMA NA MECZ Z ORLĘTAMI ALEKSANDRÓW KUJAWSKI! WSZYSCY!!!

Foto:
> 8.11.2014 Cuiavia Inowrocław - Elana Toruń 0:4(foto)<
dodał: Admin

                   Wszyscy z szalikiem na wyjazd !
Dodano:05 Nov 2014 22:37

Informujemy iż ceny biletu na mecz to 5zł. Na tą chwilę działacze z Inowrocławia utrzymują iż na sektor wpuszczą jedynie 200 kibiców z Torunia. Oczywiście mamy nadzieję, że kibiców Elany tego dnia będzie więcej a My mamy przecież sposoby aby powalczyć z takimi śmiesznymi limitami:) Mimo wszystko apelujemy do wszystkich wyjazdowiczów o niezwlekanie z wpisaniem się na listę wyjazdową bo tak czy siak każdy kto będzie chciał wejść na obiekt i tak prędzej czy później trafi na tą listę ! Jeżeli teraz się zapiszecie to znacznie przyspieszycie proces wejścia na stadion i jednocześnie ułatwi to nam negocjacje z działaczami Cuiavii !

Zapisy tylko do piątku do godziny 12.00 ->

>>> ZAPISY ONLINE <<<

Druga sprawa...podstawowym elementem każdego kibica na każdym meczu tym u siebie jak i wyjazdowym jest (bądź powinien być) szalik swojego ukochanego klubu! Apelujemy do wszystkich osiedli, fan clubów do wszystkich fanów Elany ! Szalik to nie jest wstyd, szalik to duma a więc WSZYSCY zakładamy szaliki na wyjazd do Inowrocławia!!! Jeżeli ktoś z Was nie posiada szalika Elany (co w sumie nie powinno mieć miejsca i nie potrafimy sobie wyobrazić takiej sytuacji) niech pożyczy od innego fana Elany... proste!

Podsumowując... zapisujemy się na listę wyjazdową, bierzemy szal i widzimy się w sobotę!!!
dodał: Admin

                   8.11.2014 Wszyscy jedziemy do Inowrocławia!
Dodano:05 Nov 2014 10:09
Pamiętacie zapowiedź meczu Elana - Nielba zrobioną przez Osiedle Mokre? Tym razem Mokre mobilizuje na wyjazd do Inowrocławia!

Przyłączamy się więc do tej akcji ! Udostępniamy filmik, przekazujemy info i widzimy się WSZYSCY w sobotę!

Wszystkie dzielnice, wszystkie fan cluby... CAŁA ELANA!
dodał: Admin

                   Sobota (8.11) WSZYSCY JEDZIEMY DO INOWROCŁAWIA !
Dodano:03 Nov 2014 22:13

W najbliższą sobotę (8.11) Elaną rozegra swój ostatni mecz ligowy na wyjeździe w tej rundzie jesiennej a ich rywalem będzie Cuiavia Inowrocław ! Skoro tak to oczywiście tego dnia do Inowrocławia zawita także liczna grupa kibiców z Torunia!

W tej rundzie byliśmy na wszystkich wyjazdach poza Bydgoszczą na rezerwach Zawiszy gdzie bojkotowaliśmy ten mecz.
Nasze dotychczasowe liczby wyjazdowe to Jabłonowo Pomorskie - 300, Kowalewo Pomorskie - 330, Bydgoszcz (Zawisza II) - bojkot, Pakość (mecz odwołany), Bydgoszcz (Polonia) - 230, Osie - 210 a więc czas aby godnie zakończyć tą rundę i licznie pokazać się na tym ostatnim wyjeździe!
Nieco ponad rok temu jeszcze wtedy gdy Elana i Cuiavia grały na trzecioligowych boiskach do Inowrocławia zawitało 270 Elanowców, którzy poprzez fanatyczny doping poprowadzili swoich piłkarzy do zwycięstwa 4:1! Oby w najbliższą sobotę było podobnie...

Jedziemy wszyscy bez wyjątków, bez zbędnych wymówek! Kolejny wyjazd na Elanę najprawdopodobniej dopiero w marcu a więc jeszcze zatęsknimy za atmosferą związaną z wyjazdami, dlatego jeżeli teraz mamy okazję aby pojechać za swoją ukochaną drużyną to ją wykorzystajmy!

Sugerowana opcja transportu na ten wyjazd to pociąg.

Widzimy się o 10:20 na Dworcu Toruń - Główny.
Odjazd pociągu 10:50 !
Cenę biletu na mecz - 5zł
Oczywiście bilet na pociąg każdy kupuje we własnym zakresie !

Przekazujemy info dalej, podkręcamy, zapisujemy się na wyjazd i jedziemy WSZYSCY do INA !

>>> ZAPISY ONLINE <<<
Zapisy tylko i wyłącznie do piątku (7.11) do godziny 12:00 !
dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews