Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   MUCHA CUP 2016 (RELACJA)
Dodano:01 Aug 2016 14:02

30 lipca a więc tydzień po drugiej rocznicy śmierci naszego kolegi wielkiego fanatyka Elany Marcina Muchewicza odbył się drugi turniej ku jego pamięci Mucha Cup 2016.
Turniej ten rozegrany został wyjątkowo nie w Toruniu a na terenie naszego aktywnego fan clubu z Golubia Dobrzynia.

W imprezie wystartowało 16 drużyn w tym reprezentacje wszystkich naszych dzielnic, aktywnych fc oraz ekip przyjezdnych z Chorzowskiego Ruchu, Myszkowa, Widzewa Łódź (w tym oczywiście licznie Grudziądz, Żyrardów czy Bałuty) oraz KKSu Kalisz!

Z racji tego iż turniej ten rozgrywany był poza Toruniem to ilość uczestników była mniejsza niż z pewnością miałoby to miejsce gdyby turniej rozgrywany był w naszym mieście. Jednakże wpłynęło to bardziej na mniejszą frekwencje małolatów czy kobiet a w jakimś tam stopniu poprawiło jakość naszej załogi ;) Tak czy siak przez cały dzień przez golubski stadion miejski przewinęło się wielu kiboli z żółto – niebieskiej rodziny. Nasza liczba rzecz jasna ciężka do oszacowania jednakże w szczytowym momencie można ją określić na 400-500 osób. Na płocie stadionu zawisły takie flagi jak Śp. Mucha, Młoda Elana, Śp. Rysiek (Widzew), AK (Autonomia Kaliska - KKS Kalisz) oraz transparent Rubinkowo i specjalnie przygotowany na tą okazje przez grupę UET transparent o treści "Elana jak rodzina to Ty zapoczątkowałeś ten klimat… Śp. Mucha"
Na samym turnieju odpalamy trochę piro i jak zwykle bywa przy takich okazjach nie brakuje także kibolskich śpiewów ;)

Pod względem piłkarskim rozgrywki wygrywa drużyna staruchów z GTWu pokonując w finale Ekipę zza Wisły (EZW,Podgórz). W półfinale odpadły reprezentacje przyjezdne a więc KS Myszków i KKS Kalisz.

Po rywalizacji na boisku wielu kiboli przenosi się na wcześniej zaplanowane imprezy czy okoliczne jeziora i tam umacniamy kontakty z naszymi zgodami. Oj na pewno będzie co wspominać ;)

Podsumowując turniej można uznać za udany. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych w szczególności dla naszych ziomków z Ruchu, Myszkowa, Widzewa i Kalisza! Szacunek i podziękowania także dla wszystkich tych, którzy pomogli w organizacji tego turnieju a przede wszystkim dla SKET, Ultras Elana, Młodej Elany czy FC Golub Dobrzyń.

To tyle… teraz w sobotę na pierwszym mecz sezonu… WSZYSCY NA GWARDIĘ!

Foto:

>30.07.2016 MUCHA CUP 2016<

dodał: Admin

                   Śp. Marcin "Mucha" "Elanowiec" Muchewicz
Dodano:28 Jul 2016 13:29

Jak po śmierci Śp. Słomy... Marcin "Muszka" oglądał z nami filmik, który zrobiliśmy dla Słomy zapytał nas wtedy "czy jemu też kiedyś zrobimy takie coś?". Marcin raczej wtedy zadał te pytanie pół żartem pół serio sprawdzając naszą reakcje. Chyba nie zdawał sobie sprawy, że niecałe trzy lata później od nas odejdzie...

Dzisiaj po dwóch latach od śmierci Marcina prezentujemy prawie 25 minutowy filmik z kompilacją zdjęć, krótkimi filmikami z jego udziałem. Film ten ukazuje "żółto - niebieskie" życie Marcina, sytuacje, które miały miejsce podczas jego choroby i po jego śmierci...Nie "tykaliśmy" w tym przypadku życia prywatnego Marcina bo raz, że nie starczyłoby nam "taśmy" a dwa i tak byśmy nie byli wstanie oddać tego jakim wspaniałym był człowiekiem prywatnie...

Wiadomo filmik ten może i jest długi, może nie należy do wesołych ale na pewno warto go obejrzeć.

Marcinie byliśmy Ci to winni...czy zrobimy Ci taki filmik? Proszę Brachu to dla Ciebie!

Przy okazji przypominamy iż już w najbliższą sobotę w Golubiu Dobrzyniu II edycja turnieju Mucha CUP '2016. Warto obejrzeć powyższy filmik i samemu zadać sobie pytanie czy Marcinowi należy się to abyśmy godnie upamiętnili jego osobę i wszyscy w komplecie pojawili się tego dnia na turnieju? My nie mamy wątpliwości... dlatego nasza obecność obowiązkowa!
Pamiętajcie jednak, że ten turniej to nie tylko rozgrywki piłkarskie na orliku czy melanż z ziomkami. Pamiętajcie, że robimy to przede wszystkim ku pamięci Marcina...

dodał: Admin

                   Sezon ogórkowy - podsumowanie...
Dodano:27 Jul 2016 10:27
Nadrabiamy zaległości na stronie związane z sezonem ogórkowym. Budzimy się budzimy ze snu bo już w najbliższą sobotę 2 Turniej Mucha Cup'2016 a tydzień później pierwszy mecz ligowy z Gwardią Koszalin! Co działo się w przerwie letniej? Wszystko to mogliście śledzić na bieżąco na profilu facebookowym Elana Toruń lub na naszym fanpagu.

Tak pokrótce... Grupa UET podsumowała swój sezon i od razu ruszyła z kolejnymi akcjami w celu wsparcia ruchu ultras na Elanie. T-shirty, rybaczka zgodowa czy ostatnio smyczki to gadżety poprzez zakup których można wesprzeć grupę UET. Więcej szczegółów na ich fanpagu... Z  naszej strony możemy tylko wystosować prośbę o wspierania ich akcji bo całkowity zysk idzie na oprawy!

Tak poza tym z tych ważniejszych wydarzeń wartych odnotowania to z pewnością kluczowa dla nas informacja iż Elana ze względu iż Pelikan Niechanowo wycofał się z ligi... jednak zagra w trzeciej lidze! Przez cały czerwiec i początek lipca trwały Mistrzostwa Europy we Francji. Nasza reprezentacja "trochę pograła..." odpadając w ćwierćfinale z późniejszym mistrzem Portugalią dopiero po karnych! Na wszystkich meczach Polaków obecna była delegacja kibiców Elany z flagą Toruń jak zawsze zajebiście widoczną! ;) Na wspomnianym meczu z Portugalią Elana przybija układ chuligański z Widzewem! Ponadto wcześniej Młoda Elana obecna była na turnieju Śp. Ryśka w Żyradowie. Jeżeli jesteśmy w temacie turniejów to niezły takowy turniej lokalny zorganizowali kibice Bydgoskiego. Jak widać ta dzielnica cały czas trzyma wysoki poziom. Oby tak dalej...

W ubiegłą sobotę przypadła druga rocznica śmierci Śp. Marcina Muszki. Oczywiście kibice Elany obecni byli zarówno na mszy w jego intencji jak i później na cmentarzu odpalając symbolicznie race. Jak wspomnieliśmy już wyżej w najbliższą sobotę (30.07) odbędzie się kolejny turniej Mucha Cup na którym obecność wszystkich fanatyków Elany jest obowiązkowa...

Zdjęcia i opisy z sezonu ogórkowego w rozwinięciu... ->
...czytaj więcej
dodał: Admin

                   30.07.2016 TURNIEJ MUCHA CUP '2016
Dodano:27 Jul 2016 9:32

Drodzy Elanowcy,
W ostatnią sobotę lipca (30.07) w Golubiu Dobrzyniu odbędzie się kolejny, drugi turniej ku pamięci wielkiego fanatyka Elany Śp. Marcina "Muszki"!

Kim był Marcin i jak wiele zrobił dla ruchu kibicowskiego na Elanie chyba nie musimy nikomu tłumaczyć. Jutro mija druga rocznica od jego śmierci i chociażby także poprzez ten turniej chcemy uczcić jego pamięć. Marcin nigdy nie zapomniał o naszym klubie. Tak było od kiedy po raz pierwszy pojawił się na meczu I tak do samego końca!!!

W kwestii Elany zawsze mogliśmy na niego liczyć. Teraz On liczy na Waszą liczną obecność na tym turnieju. Jesteśmy pewni iż Marcin cały czas kibicuje nam z sektora niebo i trzydziestego lipca będzie spoglądał na nas z góry!

Czemu Golub Dobrzyń? Takowy turniej to wspaniała okazja do integracji i ożywienia naszych fan clubów. W tym roku padło na Golub Dobrzyń i mamy nadzieje że ten fan club odpowiednio to wykorzysta i zaprezentuje się godnie. Turniej odbędzie się na tamtejszym Stadionie Miejskim i jesteśmy pewni, że będzie ciekawie. Do Golubia zawitają wszyscy nasi ziomale z Ruchu, Myszkowa, Widzewa czy Kalisza! Mamy nadzieję, że i nasza frekwencja będzie odpowiednia.

Jeszcze do poniedziałku wszystkie dzielnice i fan cluby mogą wystawić swoje drużyny. W drużynie może grać max 10 osób. Wpisowe od zespołu to 250zł ! Pamiętajcie iż Marcin zawsze angażował się w to na 100%. Podkręcał wszystkich. Dążył do tego aby każde osiedle, każdy fan club się rozwijało. Dlatego teraz nie wystawienie drużyny przez jakąkolwiek dzielnice lub fc będzie po prostu wstydem. Mamy nadzieję, że weźmiecie sobie to do serca.

Niezależnie czy grasz w turnieju czy nie. Obecność wszystkich fanatyków Elany na tym turnieju jest obowiązkowa. Do Golubia będziemy ruszać wszyscy razem z wcześniej ustalonego miejsca zbiórki. Szczegóły podamy wkrótce. Tak czy siak... kto może niech kołuje transport. Pozostali? Niech także szykują się na turniej (postaramy się coś ogarnąć).

Póki co ... tyle w temacie!
dodał: Admin

                   Rozkład jazdy...
Dodano:05 Jul 2016 15:42
W dniu dzisiejszym pomorski związek piłki nożnej podał terminarz na nadchodzący sezon a więc chwytać za kalendarze i zaznaczać ważne dla nas poniższe terminy!

Na sam początek z Gwardią Koszalin u siebie a więc już na dzień dobry przyjadą do nas kibice gości! Potem we wrześniu (17-18.09) mecz z Górnikiem Konin a tak poza tym na Bema bez większych rewelacji.

W zamian za to czeka nas kilka ciekawszych wypraw wyjazdowych. Pierwszy wyjazd? Świecie a potem m.in. KKS Kalisz, Pogoń Lębork, Bałtyk Gdynia ale także np. Vinetta Wolin!

Odkładajcie kasę i szykujcie sobie wolne terminy. Bez ziewania, narzekania i głupich wymówek. Skończyły się bliskie wyjazdy czas ruszyć w Polskę! Poniżej prezentujemy zestawienie wszystkich spotkań Elany.

1) Elana Toruń - Gwardia Koszalin 6-7 sierpnia

2) Wda Świecie - Elana Toruń 13-14 sierpnia

3) Elana Toruń - GKS Przodkowo 20-21 sierpnia

4) KKS Kalisz - Elana Toruń 27-28 sierpnia

5) Elana Toruń - Sokół Kleczew 3-4 września

6) Leśnik Manowo - Elana Toruń 10-11 września


7) Elana Toruń - Górnik Konin 17-18 września

8) Pogoń Lębork - Elana Toruń 24-24 września

9) Elana Toruń - RO.lko Konojady 1-2 października

10) Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 8-9 października


11) Elana Toruń - Świt Skolwin 15-16 października

12) Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 22-23 października

13) Vinetta Wolin - Elana Toruń 29-30 października


14) Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 5-6 listopada

15) Lech II Poznań - Elana Toruń 12-13 listopada


16) Elana Toruń - KS Chwaszczyno 19-120 listopada

17) Jarota Jarocin - Elana Toruń 26-27 listopada


Do zobaczenia...
dodał: Admin

                   WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
Dodano:03 Jul 2016 22:01

W dniu wczorajszym (2.07.2016r) jeden z najwierniejszych kibiców Elany Toruń, fanatyk z osiedla Mokre - Miron wstąpił w związek małżeński ze swoją wybranką Natalią!

Oczywiście jak to zwykle bywa przy tego typu wydarzeniach pod kościołem na bramie nie zabrakło delegacji kibiców Elany, którzy obecni byli z flagą Mokre i odpalili trochę pirotechniki. Natomiast późnym wieczorem pod salą weselną grupa UET także zaprezentowała mały pokaz wraz z okazjonalnym transparentem.

Na koniec raz jeszcze w imieniu redakcji naszej strony, "Mokrusów", UET i ogólnie wszystkich kiboli Elany Toruń chcielibyśmy życzyć młodej parze WSZYSTKIEGO ŻÓŁTO - NIEBIESKIEGO na nowej drodze życia! 1968 dni miłości i tak do końca życia!

dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews