Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   Sokół Radomin rywalem Elany w 2 rundzie okręgowego pucharu!
Dodano:09 Aug 2016 22:50


Rozlosowano pary II rundy okręgowego Pucharu Polski. Rywalem Elany będzie piątoligowy Sokół Radomin. Mecz rozegrany na boisku przeciwnika w środę 31 sierpnia 2016r.

Pozostałe pary 2 rundy:

Stal Grudziądz – KS Legia Chełmża
Wojownik Wabcz – Drwęca Golub-Dobrzyń
Mustang Ostaszewo – Chełminianka Chełmno
Flisak Złotoria – Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie – Sparta Brodnica
Victoria Czernikowo – Iskra Ciechocin

A więc w sierpniu czeka nas jeszcze jeden egzotyczny "wyjazd"

dodał: Admin

                   13.08.2016 WSZYSCY DO ŚWIECIA!!!
Dodano:08 Aug 2016 9:57


Pierwszy i jednocześnie najbliższy wyjazd sezonu wypada nam w najbliższą sobotę w Świeciu!
Jak wszyscy doskonale wiemy w tej miejscowości istnieje aktywny fan club bydgoskiego Zawiszy, który zresztą na ostatnim meczu Wda - Elana się ujawnił i był obecny na stadionie. Ostatnio w tej miejscowości (wraz z Widzewem - 70) pojawiliśmy się w 350 osób! Jak będzie teraz?

Panowie, wyjazdowicze... Chyba nie musimy tutaj się zbytnio rozwijać i wysilać ? Chyba nikomu nie musimy tłumaczyć iż WYJAZD TO RZECZ ŚWIĘTA? Także już teraz zaczynamy mobilizacje się na tą wycieczkę!

Udostępniajcie, przekazujcie info dalej, jednym słowem... PROPAGANDA!!!

Najprawdopodobniej na ten wyjazd ruszymy transportem własnym (auta) także już teraz kołować fury!!!

Więcej info... wkrótce!

Jesteśmy zawsze tam... 

dodał: Admin

                   Falstart na rozpoczęcie rozgrywek...
Dodano:07 Aug 2016 13:49
0-1
Bramki: 0:1 Sebastian Ginter 77

Kibice:
W dniu wczorajszym w sobotę (6.08) w końcu ruszył nowy sezon piłkarski naszej ligi. Sezon, który dzięki reorganizacji rozgrywek z całą pewnością będzie ciekawszy od tego poprzedniego i nie tyle co pod względem piłkarskim ale przede wszystkim pod względem kibicowskim. Nowa liga to ciekawsze, dalsze wyjazdy i kilka ekip, które na pewno zawitają do naszego miasta! Pierwszym rywalem naszej drużyny była Gwardia Koszalin a więc na samo "dzień dobry" było wiadomo iż w klatce gości pojawią się przyjezdni...

My jak to zwykle bywa przed takimi meczami na tydzień przed spotkaniem rozpoczęliśmy propagandę meczową. Plakaty, filmiki i wzajemne nakręcanie się. Czuć było atmosferę wyczekiwania i stęsknienia się za ligą! Jeśli do tego dodamy aspekt piłkarski gdzie w naszym klubie zaszły spore zmiany i znowu nieco został napompowany "balonik" z nadziejami na lepsze wyniki to każdy z nas nie mógł doczekać się tej inauguracji...

Odliczaliśmy dni, odliczaliśmy godziny aż wreszcie nadszedł ten dzień!  Już wcześniej decyzją "szanownego" wojewody po ostatnim meczu poprzedniego sezonu z Ostrovią... cała trybuna kryta naszego stadionu (poza częścią VIP) została zamknięta. Oczywiście powodem tejże decyzji była pirotechnika, którą odpalili "niezidentyfikowani zbrodniarze". Pan wojewoda najwidoczniej nasłuchał się gdzieś jak to robią w przypadku wyższych lig i postanowił zabłysnąć na zasadzie "ahh co mi tam też sobie zamknę trybunę" ;) Decyzja absurdalna bo nie rozumiemy czemu to miało służyć? Właściwie mecz na stadionie miejskim ogląda się równie dobrze na krytej na sektorze A jaki i na sektorze C. Wiadomo gdyby źli zbrodniarze znowu chcieliby odpalić pirotechnikę to z pewnością odpaliliby ją także i wczoraj a ta decyzja niczego by właściwie w tym zakresie nie zmieniła. Kogo chciał wojewoda ukarać? Tego nie wiemy ale swoją decyzją spowodował iż tzw. "pikole" musieli usiąść na jednej trybunie obok siebie razem z tzw. "kibolami" ;) A więc ta decyzja co najwyżej mogła nie spodobać się "januszom".

W dniu meczu na krótko przed pierwszym gwizdkiem spotkania mało nie zabrakło aby doszło do wielkiego skandalu a co za tym idzie bylibyśmy zmuszeni do opuszczenia stadionu i zaprzestania dopingu dla naszej drużyny. Dlaczego? Tym razem służby porządkowe (ochrona & policja) próbowały uniemożliwić nam wywieszenie flag powołując się na jakąś bzdurną ustawę zezwalająca wywieszać flagi jedynie o rozmiarach 2 na 2.... W tym wszystkim chcieli zakazać wywieszenia nawet takiej flagi jak Śp. Mucha czy  Śp. Słoma!!! Na szczęście po interwencji m.in. naszego kolegi Daniela poszli po rozum do głowy i wycofali się z tego pomysłu. Miejmy nadzieję iż to pierwszy i ostatni raz napotkaliśmy się z takimi problemami a działacze naszego klubu odpowiednio zainterweniują gdzie trzeba. No chyba, że chcą aby mecze odbywały się bez nas najwierniejszych kibiców...

W związku z powyższym nasz doping rozpoczynamy od znanej przyśpiewki "zawsze i wszędzie". Warto odnotować iż w pobliżu naszego sektora kręciło się mnóstwo (chyba tylko przez siebie niewidocznych) "tajniaków", którzy naprawdę w tym dniu spodziewali się chyba jakiś ataków terrorystycznych. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca ;)
Nasz młyn tego dnia oscylował w granicach 500-600 osób. Na tym meczu obecna także liczna delegacja łódzkiego Widzewa w tym jak zawsze mocna grupa ich fc z Grudziądza czy Kwidzyna – wielkie dzięki za wsparcie!
Na płocie wywieszamy takie flagi jak Śp. Mucha, Śp. Słoma, Elana Toruń, Władcy Torunia, Ultras Elana, WfcG oraz transparent Bąbel – PDW. 
Nasz doping mimo iż prowadzony przez całe spotkanie... biorąc pod uwagę naszą liczbę stoi tego dnia co najwyżej na średnim poziomie. Po raz kolejny potwierdza się teza, że im nas więcej tym widoczne jest większe rozprężenie i brakuje animuszu do fanatycznego śpiewania. Niektórzy powinni się zastanowić po co wchodzą do młyna bo jeżeli tylko po to aby się po prężyć lub pomruczeć pod nosem to niech lepiej usiądą obok i oglądają mecz.
Co do kibiców gości to w Toruniu zameldowało się ich ok. 180 osób! Na płocie wywiesili sześć flag w tym trzy Górnika Konin, którzy tego dnia licznie wsparli Gwardzistów.  Ich doping na dobrym poziomie. Nie zabrakło także różnej maści wymiany uprzejmości między nami a kibicami gości... ;)

Z kwestii piłkarskich można to krótko podsumować w taki sposób iż nowy sezon, nowi piłkarze a zaczęło się jak zwykle! Teoretycznie to nasza drużyna miała przewagę optyczną, stworzyli więcej klarownych sytuacji ale jednak to Gwardia wywozi trzy punkty wygrywając 1:0. Mamy nadzieję, że to jednak tylko wypadek przy pracy i w następnych spotkaniach będzie lepiej. Piłkarze macie u nas kredyt zaufania i liczymy że go odpowiednio spłacicie...
To tyle na temat pierwszej soboty sierpnia...

Teraz za tydzień ruszamy na pierwszy i zarazem najbliższy wyjazd tego sezonu do Świecia! Bez zbędnego rozpisywania się... WSZYSCY NA WYJAZD!!!

Do zobaczenia..

Foto:
>06.08.2016 ELANA - Gwardia<
dodał: Admin

                   Elana - Gwardia czyli mobilizacja i propaganda meczowa!
Dodano:05 Aug 2016 15:07

Inauguracja ligi już jutro! O tym meczu napisaliśmy już sporo. Już dzisiaj wiemy iż w dniu jutrzejszym do naszego miasta zawitają kibice Gwardii Koszalin oraz ich ziomale z Górnika Konin. Po cichu liczymy także na wizytę gdyńskiej Arki, która swój mecz rozgrywa dzisiaj (piątek) w Białymstoku a więc jutro mają wolne.... bądź Górnika Wałbrzych, który z kolei gra dopiero w niedziele w Bielsko Białej z tamtejszym BKSem!

Tak czy owak na trybunach będzie ciekawie. Liczymy iż nasz sektor C jutro będzie licznie wypełniony i głośnym dopingiem poprowadzi naszych nowych grajków do pierwszych trzech punktów w sezonie! Będzie petarda!!!

Cóż więcej dodać? Podsumujmy może mobilizacje propagandową obu ekip…

WSZYSCY NA SEKTOR C! (VIDEO)

Osiedle Rubinkowo - WSZYSCY NA GWARDIĘ! (video)


Transparent w Toruniu... Wszyscy do Młyna!Mobilizacja EZW - plakaty


Mobilizacja także na Przedmieściu Bydgoskim... plakaty!


... Osiedle Mokre (Północy Bastion) także nie próżnował! (Plakaty)


Mobilizacja w Koszalinie...


... mobilizacja w Koninie!


Jak widać propaganda meczu stoi na wysokim poziomie zarówno u kibiców gości jak i u nas. To właśnie na takich meczach panuje najlepsza atmosfera. Z cała pewnością będzie ciekawie... a więc do zobaczenia jutro! Kogo nie będzie niech już teraz żałuje... My tam będziemy a Ty?
dodał: Admin

                   Znamy kadrę zespołu na rundę jesienną sezonu 2016/17!
Dodano:05 Aug 2016 9:00


W dniu wczorajszym (4.08.2016) odbyła się prezentacja nowej drużyny przed nadchodzącym sezonem 2016/2017.

Znamy więc już całą kadrę na nadchodzącą rundę jesienną...

Bramkarze: Bartosz Piotrowski (1996), Nikodem Kowalczuk (1996), Szymon Lewandowski(2001)

Obrońcy: Daniel Ciach (1990), Adrian Gołdyn (1996), Robert Kłos (1982), Michał Steinke (1988), Łukasz Uszalewski (1988), Rafał Więckowski (1992), Dawid Zamiatowski (1987)

Pomocnicy i Napastnicy: Jacek Figaszewski (1983), Mateusz Grudziński (1998), Krystian Karbowski (1998), Michał Glanowski (1987), Tomasz Bzdęga (1985), Marcin Trojanowski (1990), Damian Lenkiewicz (1992), Maciej Stefanowicz (1993), Bartosz Maćkiewicz (1995), Łukasz Zagdański (1989), Patryk Aleksandrowicz (1983)

Przybyli:
Piotrowski (Pogoń Szczecin), Kowalczuk (Bytovia Bytów), Ciach, Steinke, Figaszewski, Bzdęga, Trojanowski, Lenkiewicz, Zagdański (wszyscy ostatnio Pelikan Niechanowo), Gołdyń (Stilon Gorzów), Uszalewski (MKS Kluczbork), Glanowski (GKS Tychy), Stefanowicz (Formacja Port 2000 Mostki)

Odeszli:
Hubert Switalski (Sokół Kleczew), Adrian Wróblewski (Sokół Ostróda), Michał Marszałek (wypożyczenie Viktoria Witkowo), Borys Wasiutyn (?), Cezary Michalak (MKS Piaseczno), Maciej Kot, Krzysztof Born (obaj Chemik Bydgoszcz), Bartosz Żurek (Puszcza Niepołomice), Przemysław Kryszak (?), Arkadiusz Czajkowski (Polonia Bydgoszcz), Krystian Tomaszewski (wypożyczony Polonia Bytom), Remigiusz Wojnowski (wypożyczenie Orlęta Aleksandrów Kujawski), Mateusz Parzyszek (ostatnio wypożyczony do Unii Solec, tym razem wypożyczony do Mustang Ostaszewo), Bartłomiej Grube (Lider Włocławek?), Arkadiusz Gieraszek (Ostatnio wypożyczony do Drwęcy NML,teraz odszedł do KS Chwaszczyno), Daniel Osiecki (Stal Grudziądz), Piotr Charzewski (trener Sadownik Waganiec), Marcin Kajca (?)
dodał: Admin

                   "Grzybiarz" członkiem rady nadzorczej Elany Toruń S.A!
Dodano:04 Aug 2016 13:04


Miło nam poinformować iż nasz kolega Daniel, wieloletni fanatyk toruńskiej Elany, który jako kibic jest obecny przy naszej drużynie od początku ruchu kibicowskiego na Elanie... został oficjalnie w dniu wczorajszym członkiem rady nadzorczej naszego klubu! Gratulujemy!

Wierzymy Daniel iż tak jak na trybunach z kolegami ze Starej Gwardii, Grubasów '06 budowałeś wielką Elanę tak i teraz w klubie dołożysz wszelkich starań aby Elana była mocna także na boisku! Serducha na pewno do tego Ci nie zabraknie bo te od lat jest "żółto - niebieskie" :)

Niegdyś Marcin "Muszka" teraz Ty... z całą pewnością... takich ludzi nam potrzeba! Zdecydowanie najlepsze "wzmocnienie" klubu przed tą rundą... Powodzenia!
dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews