Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   9.06.2018 ELANA TORUŃ - KP Starogard 0:3 (opis z trybun)
Dodano:13 Jun 2018 13:15


9 czerwca 2018 to miała być ta data po której żółto - niebiescy po 5 latach wrócą do rozgrywek o nazwie "2 liga" (jeszcze wtedy był podział na zachodnią i wschodnią) a po 19 latach wreszcie zawitają na szczebel centralny. Elana przed tym meczem (na dwie kolejki przed końcem) miała 4 punkty przewagi nad drugim Świtem Skolwin i wystarczyło zwycięstwo by bez oglądania się na inne wyniki pozostałych drużyn, awansować wyżej. Z tego względu w tygodniu poprzedzającym ten mecz można było wyczuć wzmożoną mobilizacje w naszych szeregach. Rywal? KP Starogard a więc kibicowsko totalnie bez szału. Jednak tego dnia każdy Elanowiec wiedział iż ten mecz może być wyjątkowy i idzie na Bema po to by świętować awans! Jednym słowem miało być jedno wielkie święto piłkarskie, chłodzono szampany i szykowano się do fety. Tej ostatecznie nie było ale o tym za chwilę.
Niestety! Pierwszą porażką tego dnia okazała się po raz kolejny organizacja meczu przez nasz klub. Na niecałą godzinę przed meczem przed wejściowymi bramami zaczęły się tworzyć wielkie, gigantyczne kolejki jakby zaraz na stadionie miałby zasiąść ponad 5 tysięczny komplet widzów. Faktycznie jak na nasze toruńskie warunki, chętnych by obejrzeć te spotkanie było sporo ale bez przesady. Wiele się dyskutuje dlaczego w Toruniu frekwencja na piłce jest taka a nie inna. Wiele się mówi o budowaniu wizerunku klubu ale Panowie działacze nigdy nie będzie dobrze jeżeli chociażby na ostatniej prostej prowadzącej pod bramy stoi cała masa psiaków jakby zaraz tu miała być wojna, którzy wyskakują ze swych kabaryn gdy tylko widzą kogoś w barwach klubu (niewspominając o grupkach) po to by wszystkich spisać a najlepiej nagrodzić także jakimś śmiesznym mandatem. Nigdy nie będzie dobrze jeżeli nadal jakaś cześć z nich uzbrojona po zęby (nie wiadomo po co) będzie stała na wejściu i dyktowała Wam tempo wpuszczana kibiców, kiedy otworzyć bramę i kogo wpuścić a kogo nie!
Czasami mamy wrażenie jakby to komendant rządził tym klubem a nie Pan Prezes i Wy Panowie działacze możecie tylko stwierdzić "nie mamy na to wpływu, nie możemy nic z tym zrobić". Może przed nadchodzącym sezonem to na posterunku "smutni panowie" będą za Was decydować o przyszłych transferach piłkarzy do klubu? Czemu nie? Przecież Wy nie macie nic do powiedzenia!
Podsumowując mozolne wpuszczanie na bramach (notabene tylko dwa kołowrotki) oraz pełno milicji bezpośrednio pod stadionem (niezależnie czy gramy z Górnikiem Konin czy innym GKSem Przodkowo) to nie są obrazki, które zachęcają zwykłych konsumentów sportu w Toruniu do przyjścia po raz kolejny na stadion, na Elanę! Strach pomyśleć co będzie gdy faktycznie awansujemy do 2 ligi a do Torunia zawitają takie ekipy jak Ruch Chorzów czy Widzew Łódź... Organizacja? Tragedia!!!
Kończąc jednak ten wątek to efekt powyższego był taki, że dopiero w około 15 minuty spotkania większości kibiców udało się wejść na obiekt.
Ostatecznie w młynie tego dnia +/- 400 kiboli. Do tego sporo osób od nas na krytej. Łączna frekwencja na stadionie to ok. 2000 widzów co jak na nasze dotychczasowe warunki jest wynikiem przyzwoitym. Cała ta zgromadzona publika na własne oczy chciała ujrzeć kolejne zwycięstwo toruńskich piłkarzy i awans do wyższej ligi…

Niestety. Już w piątej minucie meczu gospodarze tracą pierwszą bramkę co (jak się później okazało) nieco ustawiło późniejsze losy spotkania. Mimo to od jakieś 15 minuty gdy wszyscy zainteresowani tego dnia ostrym wydzieraniem gardła, zameldowali się w sektorze C, ruszamy z głośnym dopingiem dla naszej drużyny, do którego momentami dołącza się cały stadion!
Na płocie wywieszamy 9 flag (Elana Toruń, Władcy Torunia, Ultras Elana, Toruńska Elana oraz dwie „wyjazdówki” ME i Śp. Mucha) oraz trzy transparenty (Kaczor PDW, Stal Rzeszów PDW oraz Romek F.C.B wracaj do zdrowia)! W 39 minucie spotkania nasi piłkarze niespodziewanie tracą drugą bramkę i do przerwy schodzą z wynikiem 0:2 w plecy. Za nim jednak sędzia zakończył pierwszą cześć spotkania to z trybun w stronę boiska poleciała spora ilość serpentyn przygotowana na ten dzień przez ultrasów.
Nadmienić trzeba także fakt i na tamtą chwilę wynik ten nie psuł naszych planów bo w równolegle rozgrywanym meczu nasz jedyny rywal do awansu (Świt Skolwin) … przegrywał w Kaliszu 1:0! (przyp. tylko zwycięstwo Świtu i brak zwycięstwa Elany, przedłużało nadzieję drużyny ze Szczecina na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli!).
Oczywiście mimo to wynik 0:2 nieco wpłynął na atmosferę na trybunach (szczególnie jeżeli chodzi o trybunę krytą) ale młyn nadal starał się robić swoje. Piłkarze jednak, którzy od 12 spotkań nie przegrali meczu (11 zwycięstw, 1 remis, 0 porażek, do tego dwa zwycięstwa pucharowe! W Toruniu komplet zwycięstw!) tego dnia wyraźnie nie byli sobą. Około 70 minuty dotarła do nas informacja iż w Kaliszu, Świt wyrównał na 1:1! (Remis w tym meczu także dawał awans Elanie!). Zaczęło się więc nerwowe zerkanie na telefony na relacje live z Kalisza, wiadomo było bowiem iż Elana tego dnia już nie da rady zwyciężyć i liczyliśmy iż zespół z Kalisza dowiezie ten remis. W między czasie w 83 minucie nasz zespół traci jeszcze jedną bramkę na 3:0!
Wiara w naszych szeregach w ten awans, była tak duża iż jeszcze na trzy minuty przed końcem naszego spotkania grupa Ultras odważnie wywiesiła wcześniej przygotowany transparent o treści „AWANS JEST NASZ”, który miał być podsumowaniem tego meczu i całego sezonu. Do tego dorzucili prezentacje z flagami na kijach i ponownie rzucono serpentyny, wzbogacone żółto – niebieskim konfetti. Jeszcze wtedy mieliśmy (jak się później okazało błędną) informacje iż w Kaliszu nadal jest remis. Po chwili otrzymaliśmy (niepotwierdzone jeszcze) info iż Świt jednak prowadzi i to różnicą dwóch bramek 3:1, co definitywnie by przekreśliłoby szanse awansu tego dnia naszej drużyny!
Zaraz potem sędzia gwizdnął po raz ostatni i zakończył nasz mecz. Na trybunach zapanowała cisza a po chwili także chaos, który spowodowany był słowami spiker spotkania, który stwierdził iż wedle jego informacji w Kaliszu nadal jest 1:1. Zarówno kibice i piłkarze jeszcze chwile czekali na ostateczne wieści z Kalisza, które niestety były negatywne dla nas i potwierdziły wynik 3:1 dla Świtu.

Piłkarze po meczu standardowo podeszli pod nas sektor. Tutaj jednak emocje były tak duże iż od części publiki otrzymali wsparcie, zaś od drugiej połowy ostrą reprymendę słowną ;)
Fakt jest taki iż w niewytłumaczalny sposób piłkarze zagrali katastrofalny mecz, przez co popsuli tego dnia zaplanowane dla nas wszystkich święto. Jeżeli ktoś po raz pierwszy od dawien dawna wybrał się na mecz toruńskiej Elany (bo np. słyszał że od 12 spotkań ta nie przegrała i gra fajną piłkę) to niestety tego dnia się mocno rozczarował. Drugim niepodważalnym jednak faktem jest to iż „piłka nadal jest po naszej stronie”. Elana nadal jest liderem i tak jak przed meczem z KP Starogard tak i teraz nie wyobrażamy sobie by Elana nie awansowała do 2 ligi! „Wystarczy” wygrać ostatni mecz z przedostatnią drużyna (ostatni jest Energetyk Gryfino, który po jesieni się wycofał) w tabeli (która właściwie wszystko przegrywa i dawno spadła do 4 ligi!).

PANOWIE PIŁKARZE! POPSULIŚCIE JEDNO ŚWIĘTO, LECZ WIERZYMY IŻ NIE POPSULIŚCIE TEGO CAŁEGO SEZONU! PO PROSTU PRZEDŁUŻYLIŚCIE EMOCJE DO OSTATNIEJ KOLEJKI! TRUDNO ZDARZA SIĘ ALE PAMIĘTAJCIE, ŻE TEGO AWANSU PO PROSTU NIE DA SIĘ SPIER**LIĆ! NIE MA TAKIEJ OPCJI! NA DOBRĄ SPRAWĘ JESZCZE KILKA KOLEJEK WCZEŚNIEJ BRALIBYŚMY W CIEMNO TAKI SCENARIUSZ IŻ PRZED OSTATNIM MECZEM ELANA BYŁABY LIDEREM! TAKŻE BEZ PANIKI, W SOLCU ROBICIE SWOJE I PO 90 MINUTACH RAZEM ŚWIĘTUJEMY AWANS! W INNYM PRZYPADKU NAWET W SOLCU W TYM CAŁYM JURAJSKI PARKU WYGINĄ DINOZAURY A WY PIŁKARZE NIE MIELIBYŚCIE PO CO WRACAĆ DO ELANY W PRZYSZŁYM SEZONIE!!! NIE PO TO PRZEZ TYLE KOLEJEK WYGRYWALIŚCIE, POKAZALIŚCIE KLASĘ BY NA KONIEC TO SPIERDOLIĆ! PRZEZ TE WIELE LAT ELANA, WIELE RAZY MIAŁA AWANSOWAĆ DO WYŻSZYCH LIG I FAKT TO SIĘ PÓŹNIEJ NIE UDAWAŁO ALE NIGDY NA DWIE KOLEJKI PRZED KOŃCEM NIE MIELIŚMY 4 PUNKTÓW PRZEWAGI NAD DRUGĄ DRUŻYNĄ! TAKŻE BEZ JAJ I W SOLCU TYLKO 3 PUNKTY! W SOBOTĘ AWANS JEST NASZ!

ELANA – WSZYSCY DO SOLCA, NIECH GOSPODARZE ZE STRACHU DOSTANĄ PIERDOLCA! AMEN!

FOTO:
http://www.elanowcy.pl/fotoelana/thumbnails.php?album=400
dodał: Admin

                   6.06.2018 ELANA TORUŃ - Chemik Bydgoszcz 5:2 (zaległy opis z trybun)
Dodano:11 Jun 2018 13:44

Niestety pierwszy finał okręgowego Pucharu Polski z czwartoligowym Chemikiem Bydgoszcz pomimo naszej skromnej mobilizacji i w dłuższej perspektywie czasu możliwości gry w europejskich pucharach naszej drużyny ;), delikatnie stwierdzając... nie przyciągnął tłumów na el stadio de Bema. Powiedzmy sobie szczerze... nie wiedząc czemu ale frekwencja tego dnia była nadspodziewanie mizerna. Nas w młynie zaledwie niecała stówka. Na płocie wywieszamy dwie flagi Śp. Mucha i White Elana. Dopingujemy dopiero od 30 minuty spotkania. Piłkarze po pierwszej połowie też nie lepiej bo przegrywali 1:2.
Po przerwie nasz doping także prowadzony tylko fragmentami a więc nie był to najlepszy doping,który był widziany i słyszalny na tym stadionie. Grajki zaś w drugiej połowie wzięli się do roboty i ostatecznie rozbili Chemik 5:2, dzięki czemu na mecz rewanżowy pojadą z zaliczką trzech bramek!
Tak poza tym mecz bez historii.

Chcemy puchara Elana chcemy puchara... ;)
----------------------------------------------------------------
p.s. Na tą chwilę prowadzone są zapisy na rewanż do Bydgoszczy, który odbędzie się w środę 13.06.2018! Zapisy tylko do jutra (tj. wtorek 12.06) do godziny 12:00 !
www.elanowcy.pl/zapisy.php !
dodał: Admin

                   JUTRO ŚWIĘTUJEMY AWANS! (VIDEO ZAPOWIEDŹ)! UDOSTĘPNIAĆ!!!
Dodano:08 Jun 2018 20:10

Profil na yt "TYLKOELANA" w akcji ;) Pamiętacie stare, kultowe zapowiedzi różnych spotkań zarówno tych wyjazdowych jak i tych domowych? Gdy pojawia się zapowiedź na tym kanale to wiedzcie, że dzieje się coś "wyjątkowego".
Tak będzie i tym razem... Jutro ŚWIĘTUJEMY AWANS!!!

Łapcie te video jako taki mały przedsmak tego co jutro będzie się działo...

UDOSTĘPNIAĆ GDZIE TYLKO SIĘ DA!

Wszyscy jutro do młyna!!! ŚWIĘTUJEMY AWANS!!!

/ŹRÓDŁO FILMIKU: KP SPORT, TVK TORUŃ, INTERNET/
dodał: Admin

                   6.06.2018 Pierwszy Finał Regionalnego Pucharu Polski!
Dodano:06 Jun 2018 9:03


Co łączy te dwa poniższe zdjęcia? To ostatnie dwa zwycięstwa naszej drużny w regionalnym Pucharze Polski!

Pierwsze zdjęcie, sezon 2000/2001. Wygrana w dwumeczu z niejaką Jagiellonką Nieszawa (wyniki spotkań 2:1, 1:1)! Jak widać na zdjęciu m.in. tacy zawodnicy jak Marcin Wróbel, Dariusz Melnicki, Robert Kłos, Damian Grzędzicki, Leszek Zalewski oraz Maciej Hańczewski! Po tym zwycięstwie Elana (wtedy pod szyldem TKP Toruń) w sezonie 2001/02 spotkała się w 1/32 Pucharu Polski z ekstraligowym wtedy RKS Radomsko. Niestety przegrali wtedy 0:3!

Drugie zdjęcie to sezon 2005/06 i zwycięstwo w dwumeczu z Viktorią Koronowo (1:1 w Koronowie, 3:1 w Toruniu). W pierwszym meczu na wyjeździe jedyną bramkę dla Elany z karnego strzelił Robert Warczachowski, w rewanżu do siatki rywali trafiali kolejno Tomasz Urbański, Jarosław Maćkiewicz i Dawid Zamiatowski). M.in. tych zawodników wraz całą rzeszą kibiców widać na tym zdjęciu. Po tym spotkaniu Elana w Pucharze Polski w rundzie wstępnej spotkała się z Mieszkiem Gniezno. Niestety wtedy rywal nam się trafił mało atrakcyjny kibicowsko ale na zwycięzce tamtego meczu czekał... Śląsk Wrocław. Niestety Elana po hokejowym wyniku 4:4 przegrała w karnych 2:4 i odpadła z dalszej rywalizacji...

Ehh. Piękne to były czasy ;) Ale teraz Elana piszę nową historię. Wiemy iż w obliczu szansy awansu do 2 ligi ten mecz jest trochę bagatelizowany ale jak sami widzicie to, że ELANA jest dużą marką w województwie Kujawsko - Pomorskim nie oznacza, że na co dzień gra w finałach tegoż pucharu. Warto więc jutro (środa) wybrać się na ten pierwszy mecz finałowy z Chemikiem Bydgoszcz!

Podsumowując
06.06.2018 ELANA TORUŃ - Chemik Bydgoszcz, g. 17:00!
WSZYSCY NA MECZ! WSZYSCY DO MŁYNA!

UDOSTĘPNIAĆ!
dodał: Admin

                   Jeden tydzień? Dwa "finały" ! Gramy o puchar, gramy o awans!
Dodano:04 Jun 2018 15:55

Drodzy Elanowcy,
Ten nadchodzący tydzień, który właśnie się rozpoczął, dla Nas tych najwierniejszych kibiców Elany będzie nie tylko intensywny ale może się okazać iż także całkiem owocny!

Przed nami bowiem dwa bardzo istotne dla żółto - niebieskich spotkania. Najpierw już w tą środę (6.06) Elana na Bema rozegra pierwszy finałowy mecz okręgowego Pucharu Polski z Chemikiem Bydgoszcz! Do kogo będzie należał takowy puchar zadecyduje dwumecz. Pierwszy już teraz w środę, rewanż tydzień później w Bydgoszczy! Co daje taki puchar? Oprócz pewnej renomy w regionie, dodatkowej nagrody finansowej dla klubu to przede wszystkim udział w ogólnopolskiej edycji Pucharu Polski w przyszłym sezonie a co za tym idzie szansa zmierzenia się z najlepszymi drużynami naszego kraju. Dla nas kibiców to dodatkowo szansa na spotkanie się na trybunach z jakąś fajną kibicowską ekipą! Dlatego WSZYSCY w środę na Bema dopingujemy naszą drużynę i prowadzimy ich do zwycięstwa!!!

06.06.2018 ELANA TORUŃ - Chemik Bydgoszcz, godzina 17:00! PUCHAR JEST NASZ!!!!!!!
-----------------------------------------------
Drugi mecz, który można nazwać "FINAŁEM" i ma zdecydowanie jeszcze ważniejsza rangę niż mecz z Chemikiem to spotkanie sobotnie z KP Starogard! Niby patrząc tylko i wyłącznie na renomę rywala można stwierdzić "mecz jak tysiące innych" lecz wszyscy zorientowani w temacie dobrze wiedzą iż wcale tak nie jest! Jest to mecz, który po 5 latach może ponownie wprowadzić nas do rozgrywek 2 ligi a więc na szczebel trzeciej klasy rozgrywkowej w Polsce! Z tą różnicą iż wtedy kiedy po raz ostatni graliśmy w lidze zwanej DRUGĄ (czyli sezon 2012/2013) takowych "drugich" lig były dwie (zachodnia i wschodnia). Obecnie te ligi są połączone a co za tym idzie liga piłkarsko jest dużo mocniejsza i z całą pewnością, nie licząc tego krótkiego czterosezonowego epizodu na "zapleczu ekstraklasy" w latach 90 (wtedy z nazwy to również była II liga) będzie to najlepsza liga w której Elana w swojej historii występowała! W tej lidze czekają na nas już takie ekipy jak Radomiak Radom, Stal Stalowa Wola, GKS Bełchatów, Siarka Tarnobrzeg, Olimpia Elbląg, Row Rybnik i 14 krotny Mistrz Polski, nasi ziomale ze Śląska... Ruch Chorzów!

Do tego grona najprawdopodobniej dołączy jeszcze Górnik Łęczna, Resovia Rzeszów i ... Łódzki Widzew!

ELANA, RUCH, WIDZEW w jedne lidze...Cóż dodać? Czy właśnie nie na takie mecze czekaliśmy latami? Śmiemy twierdzić iż wiele osób z nas nawet w najskrytszych marzeniach nie przypuszczało iż aż z takimi legendami polskiego futbolu przyjdzie nam zagrać już nie tylko w sparingu ale w meczu ligowym! Owszem liczyliśmy pewnie iż jeżeli już, to na pewno nie ta tym "trzecim szczeblu rozgrywkowym" a nieco w wyższej lidze. No ale skoro los ułożył się tak a nie inaczej dla tych dwóch utytułowanych drużyn to dlaczego nie mamy z tego skorzystać już teraz ;)

Ogólnie cała ta sytuacja...trochę nam przypomina sezon 2008/2009 gdzie wtedy także wchodziliśmy do NOWEJ 2 ligi (gr. zachodnia) i cieszyliśmy się iż w naszej lidze spotkamy się z takimi ekipami jak Zawisza Bydgoszcz, Pogoń Szczecin, Zagłębie Sosnowiec, Raków Częstochowa, GKS Tychy, Miedź Legnica czy Kotwica Kołobrzeg!

Uwaga!!! Jednak aby marzenia stały się faktem to nasi piłkarze muszą zdobyć w pozostałych dwóch spotkaniach co najmniej dwa punkty! Wystarczy więc jedno zwycięstwo w sobotę i bez patrzenia na inne drużyny, będziemy mogli otworzyć szampany i świętować ten awans!

Aby jednak tak się stało to piłkarze potrzebują naszego dopingu! Nie wyobrażamy sobie aby jakikolwiek PRAWDZIWY kibic ELANY tego dnia opuścił ten mecz, aby stanął gdzieś z boku, aby nie stanął w młynie i nie wydzierał gardła przez 90 minut dla tej drużyny. Dla tych barw i dla tego herbu !

Dlatego już teraz ogłaszamy MOBILIZACJĘ! Wierzymy iż tego dnia młyn będzie pękał w szwach! Mobilizacja na osiedlach, mobilizacja fan cluby, mobilizacja staruchy, mobilizacja młodzieży, mobilizacja WSZYSCY!!!

9.06.2018 ELANA TORUŃ - KP Starogard Gdański, godzina 16:00! WSZYSCY DO MŁYNA! WSZYSCY ŚWIĘTUJEMY AWANS!!!!!!!!

PRZEKAZYWAĆ INFO DALEJ, UDOSTĘPNIAĆ POST, NAKRĘCAĆ SIĘ WZAJEMNIE!!! DO ZOBACZENIA!!!
dodał: Admin

                   Wierzyca Pelplin - Elana Toruń 2:3 (0:1)
Dodano:04 Jun 2018 14:42

Kolejny mecz ligowy przypadł nam w Tczewie bo tam swoje mecze rozgrywa niejaka Wierzyca Pelplin. Mecz, który przy wygranej Elany i korzystnych rozstrzygnięciach pozostałych spotkań mógł już teraz (na dwie kolejki przed końcem) dać awans Elanie do 2 ligi, lecz ostatecznie jeszcze takowego awansu nie dał ale o tym zaraz...;)
Z Wierzycą w swojej historii graliśmy w lidze niegdyś w sezonie 2007/08. Wówczas do Pelplina nie mogliśmy się udać ze względu na nałożony zakaz wyjazdowy za zamieszki na murawie podczas pucharowego meczu z Olimpią Grudziądz! Na ten niedzielny mecz również napotykaliśmy się na problemy z różnych stron. Najpierw na kilka dni przed meczem do klubu dotarło pismo iż kibice gości w Tczewie nie są przyjmowani ze względu na rzekomy.... remont klatki gości. Oczywiście ten fakt olaliśmy i dalej organizowaliśmy wyjazd na te spotkanie. Następnie w sobotę na dzień przed meczem otrzymaliśmy telefon od przewoźnika iż autokar rzekomo uległ awarii... Pytanie na ile awaria była prawdziwa a na ile to działania wiadomych służb... W związku z tym na szybkiego musieliśmy kołować inny transport. Ostatecznie w niedzielę na miejsce zbiórki zameldowało się 45 fanów Elany i w tej liczbie, jadąc jednym busem plus reszta auta wyruszyliśmy w kierunku Tczewa. Pod stadionem a dokładnie w miejscu, w którym widoczność na poczynania boiskowe była wyśmienita, meldujemy się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem! Na płocie wywieszamy dwie flagi takie jak Śp. Mucha oraz Ekipa Wyjazdowa i od początku jedziemy z fanatycznym dopingiem!
Piłkarze szybko (bo już w 8 minucie) strzelają bramkę na 1:0 i kontrolują grę. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej obie drużyny dorzuciły po dwie bramki i ostateczny wynik to 3:2 dla Elany! My po meczu dziękujemy piłkarzom za kolejne zwycięstwo, piłkarze zaś nam za doping i w dobrych humorach opuszczamy województwo pomorskie! W tym miejscu pozdrowienia dla wszystkich obecnych na tym wyjeździe!
Nadmieniamy iż do awansu już w danej kolejce zabrakło jedynie potknięcia drugiej drużyny w tabeli tj. Świtu Skolwin, który jednak wygrał u siebie z Jarotą i matematycznie nadal liczy się w grze o pierwsze miejsce. Z takowej walki o awans wypadł jednak Bałtyk, który przegrał mecz z rezerwami Pogoni w wymiarze 3:1. No trudno jak to mówią "co się odwlecze to nie uciecze" i wierzymy iż takowy awans już formalnie zaklepany będzie w najbliższą sobotę na Bema! Do tego potrzeba już tylko zwycięstwa "żółto - niebieskich" bez oglądania się na inne drużyny!

Teraz wszyscy W ŚRODĘ na pierwszy finał okręgowego Pucharu Polski z Chemikiem a W SOBOTĘ na świętowanie awansu z KP Starogard! Oba mecze na Bema! MOBILIZACJA!!!
dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews