Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   DODATKOWE INFO ODNOŚNIE WYJAZDU DO RZESZOWA!
Dodano:14 Aug 2018 11:07
Obraz może zawierać: na zewnątrz
DODATKOWE INFO ODNOŚNIE WYJAZDU DO RZESZOWA!

Z racji tego iż do Rzeszowa w jedną stronę mamy ok 480km to zapewne wielu z wyjazdowiczów tego dnia będzie wolało jechać własnym środkiem transportu. My ze swojej strony jak najbardziej do tego namawiamy! Kto ma taką możliwość niech organizuje własne fury, busy itd.

Pozostali?
Pozostali, którzy nie mają opcji ogarnięcia własnego transportu niech się zapisują na ten transport organizowany. Docelowo będzie to autokar lecz w ostateczności może się okazać iż zamienimy to na np. kilka busów. Wszystko to zależy od zapotrzebowania i ilości osób zapisanych bez transportu.

Dlatego też koszt wyjazdu na taki transport w tej chwili nie do końca jest nam znany. Szacujemy iż będzie to ok. 100zł (w przypadku autokaru). Może się jednak okazać iż w przypadku gdy będą to busy to koszt ten nieco wzrośnie. Nie przekroczy jednak na pewno kwoty 150zł (informacja o 200zł była po prostu zwykłą literówką, pomyłką!)

To tyle...
>>>http://elanowcy.pl/zapisy.php <<<
dodał: Admin

                   W sobotę wszyscy do młyna!
Dodano:14 Aug 2018 11:05
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tekst
Szanowni Elanowcy!

Już w najbliższą sobotę - 18 sierpnia kolejny hit w Toruniu. Gramy z niejakim ROWem Rybnik. Na 100% w Grodzie Kopernika pojawią się kibice gości. Pytanie tylko czy sami czy ze swoimi koalicjantami. Dla przypomnienia kibice ROWu to ziomale takich ekip jak Górnik Zabrze, GKS Katowice czy też Wisłoka Dębica. Może być ciekawie...;)

Dlatego też wszyscy w sobotę do MŁYNA na sektor C! Pamiętajcie, że to na tym sektorze jest sektor dopingujący i to tam jest miejsce prawdziwych fanatyków ! Mobilizujcie się wzajemnie, przekazujcie info dalej, udostępniajcie i co? WSZYSCY DO MŁYNA!

Do zobaczenia!
dodał: Admin

                   22.08.2018 (ŚRODA) WSZYSCY DO RZESZOWA!!!
Dodano:13 Aug 2018 14:10
Zdjęcie użytkownika elanowcy.pl - Elana Toruń.
22.08.2018 (ŚRODA) WSZYSCY DO RZESZOWA NA RESOVIĘ! (ZAPISY TYLKO DO NIEDZIELI - 19.08!!!)

Tak, tak liga ruszyła na całego. Za sobą mamy już dwa wyjazdy, dwa mecze u siebie w tym już jeden szlagierowy ze Stalówką. W najbliższą sobotę (18.08) przyjeżdża do nas ROW Rybnik a więc koalicjant Górnika Zabrze i GKSu Katowice a niespełna 4 dni później bo w środę - 22 sierpnia ruszamy do Rzeszowa na tamtejszą Resovię, by później dwa razy z rzędu w Toruniu zaliczyć dwa mecze z kibicami gości (Górnik Łęczna i później Widzew Łódź!).

My jednak w tej chwili chcielibyśmy się skupić na wyjeździe do Rzeszowa!
Wiadomo, że nam od dawien dawna zdecydowanie bliżej do Rzeszowskiej Stali. W związku z tym na tym meczu możemy liczyć na konkretne wsparcie lepszej strony Rzeszowa! My pomimo sporej odległości do pokonania, pomimo tego iż mecz przypadł nam w środku tygodnia... także musimy pokazać się z dobrej strony! To właśnie takie mecze, takie wyjazdy pokazują kto z tym klubem jest naprawdę, kto jest prawdziwym fanatykiem!

Rozpoczynamy zapisy na ten wyjazd pod adresem:
>>>http://elanowcy.pl/zapisy.php<<<

Koszt wyjazdu autokarem to ok. 200zł (!!!)
Zapisy tylko do niedzieli (19.08) do godziny 18:00!

Mamy sporo biletów na ten mecz. Musimy wykorzystać całą pulę ;)

Mobilizować się wzajemnie, przekazywać info dalej i WSZYSCY W ŚRODĘ (22.08) DO RZESZOWA!!!

p.s. Wcześniej bo 18.08.2018 oczywiście WSZYSCY DO MŁYNA NA MECZ Z ROWem RYBNIK!
dodał: Admin

                   Porażka w Wejherowie
Dodano:13 Aug 2018 14:07
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 3:1 (2:1)

Drugim wyjazdem na jaki poszło nam pojechać na szczeblu drugoligowym była eskapada do Wejherowa na mecz z miejscowym Gryfem, ekipą wyrażającą silne ciągoty do Arki Gdynia i będącą jej FC. Zbiórka wyznaczona na godzinę 12 (mecz rozgrywany o 18) miała uchronić nas przed spóźnieniem na miejsce. Długi weekend, korki na autostradzie a także kraksa w której brały udział 3 auta skutecznie tamowały ruch na drodze. Jednakże warto też wspomnieć po raz kolejny o plejadzie osób, które zapisują się na autokar a potem beztrosko, nie informując nikogo, nie przychodzą sobie na zbiórkę olewając całą resztę fanatyków. Na takie osoby dosłownie brak słów. Koniec końców do autokaru przesiada się część osób, które planowały jechać autami, tak więc z miejsca ruszamy w sile nabitego autokaru oraz kilku samochodów. Z racji wspomnianych wcześniej utrudnień zjeżdżamy na wysokości Starogardu z autostrady i kontynuujemy podróż drogami krajowymi w myśl zasady ‘’lepiej jechać wolno, ale jechać, niż stać co rusz w korku”. Po drodze dobijają do nas załogi kilku spóźnionych aut, na miejscu jesteśmy chwilę po 18, na sektorze jest już część osób, które zdecydowały się pokonać cały dystans autostradą a także delegacja Widzewa, której dziękujemy za wsparcie. Warto wspomnieć, że stadion Gryfa położony jest na lesistym wzgórzu, na które to nie dał rady podjechać nasz ultranowoczesny autokar, przez co ostatnie kilometry drogi pokonujemy na pieszo.
Pod samym stadionem na nasz widok tubylcy rzucają serpentyny na murawę oraz zaczynają ‘’wojowniczo nas” wyzywać. Pod bramą czeka nas jeszcze szczegółowa kontrola przeprowadzana przez smutnych panów, następnie żmudna weryfikacja listy przez ochroniarzy, po czym pojedynczo wpuszczany jesteśmy na sektor gości. Warto wspomnieć jeszcze o cenie biletu dla gości, która wynosi 20 złotych. Są to chyba jedne z droższych biletów na boiskach drugoligowych.
W klatce melduje się w komplecie w 25 minucie spotkania, jest nas około 80 osób. Wywieszamy 4 flagi – Elanowcy, śp. Mucha, Ekipa Wyjazdowa oraz Gniewkowo on tour. Dopingujemy dosyć przeciętnie, kilkukrotnie wdając się w wymianę uprzejmości z gospodarzami. Jeżeli już jesteśmy przy tym punkcie, warto i wspomnieć nieco o miejscowych ananasach. Marka jaką jest Elana Toruń zawsze działa mobilizująco na autochtonów, nie inaczej było i tym razem. Frekwencja na stadionie dopisała, około stówki miejscowych wspieranych przez Gwardię Koszalin utworzyło młyn i dopingowało swoją drużynę, ekscytując najbardziej podczas szeregu anemicznych wyzwisk pod naszym adresem. Oprócz wspomnianych wcześniej serpentyn w drugiej połowie zaprezentowali także oprawę składającą się ze średnio czytelnego transa o treści „ŻYJEMY WIECZNIE” do którego na sektorze wylądowała sektorówka z podobizną kościotrupa ubranego w garniak. Następnie zaprezentowali piroszoł, w skład którego wchodziły na przemian race, czarne świecie dymne, a następnie znowu kilka tur odpalonych świeczek. Nie można nie wspomnieć tutaj o panicznie uciekającej piknikowej części trybun tubylców, gdy przed ich oczyma stanął czarny dym ze świec dymnych. Wysoka frekwencja na stadionie, huczna oprawa, na którą fundusze zbierane były zapewne od dłuższego czasu, zaproszeni goście (bo oprócz Gwardii obecni byli inni współplemieńcy w postaci Kaszubii etc), większa ilość bluzgów przeciwko nam niż przyśpiewek sławiących swój klub skwitowane zostało przez naszą grupę głośnym – PRZYSZLIŚCIE CHAMY, BO DZISIAJ MY TUTAJ GRAMY!
Tak czy siak miło w końcu jeździć po miejscowościach, gdzie nawet małe klubiki wystawiają młynki, ultrasują, a nawet szczytem odwagi jest dla nich szukanie słownych zaczepek!
Na miejscu w Toruniu meldujemy się koło 23, przez całą drogę towarzyszy nam dyskoteka. Gwoli obowiązku wspomnimy jeszcze o wyniku. Przegrywamy to spotkanie 3:1 po dosyć słabej grze naszych piłkarzy. Nie ma co jednak się załamywać, liczymy że to tylko chwilowa słabość i powrócimy na właściwe tory.
dodał: Admin

                   Wyjazd do Wejherowa - zapisy!
Dodano:06 Aug 2018 15:01


Drodzy Wyjazdowicze,
Przypominamy iż tylko do środy (8.08) trwają zapisy na piątkowy wyjazd do Wejherowa! Pamiętajcie iż zapisy dotyczą zarówno tych, którzy wybierają się na mecz autokarem jak i tych, którzy będą poruszali się własnym transportem. Kto się nie zapisze, ten nie będzie na liście wyjazdowej i najprawdopodobniej nie wejdzie na stadion!!!
Miejsca w autokarze wedle zasady kto szybszy ten lepszy a więc nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę!

Zapisy pod adresem -> http://elanowcy.pl/zapisywejherowo.php <-

Zbiórka na wyjazd - piątek o godzinie 12:00 na parkingu pod halą Arena Toruń

Przekazujemy dalej i jedziemy wszyscy!

Jesteśmy zawsze tam!

dodał: Admin

                   Elana - Stal Stalowa Wola (foto z trybun)
Dodano:06 Aug 2018 14:52


>>>http://www.elanowcy.pl/fotoelana/thumbnails.php?album=403<<<

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2:1
3 kolejka rozgrywek 2 ligi sezonu 2018/2019 przypadła nam na sobotę 4 sierpnia. Rywalem żółto niebieskich była niejaka Stal Stalowa Wola. Mogliśmy się więc spodziewać iż do Torunia tego dnia zawita większa grupa kibiców gości.
Nas w młynie ok. 300 osób. Na płocie wieszamy takie flagi jak Władcy Torunia, Elanowcy, Przedmieście Bydgoskie, Śp. Mucha oraz jedną fanę KKSu Kalisz i Widzewa fc Pabianice. Do tego wisi także transparent Młode Mokre. W tym momencie pozdrowienia dla delegacji z KKSu Kalisz i Widzewa za wsparcie na tym meczu! Po drugiej stronie na krytej siedzą Grubasy ze swoją flagą wraz z wieloma innymi osobami od nas (łącznie co najmniej ok. 100).
Doping tego dnia w młynie na dobrym poziomie. Od czasu do czasu spontanicznie dołącza do niego załoga z krytej ale też niejednokrotnie, niezależnie od sektora C…. sami coś zarzucają. Trzeba podkreślić iż o ile z obu stron śpiewane było to samo to wychodziło to dosyć konkretnie gdy śpiewał cały stadion, nieco gorzej jednak wyglądało to w przypadku gdy jechano na tzw. dwa głosy.
Trzeba przyznać jednak iż szczególnie ostatnie 5-10 minut dopingu (m.in. pod wpływem emocji serwowanych nam przez piłkarzy obu drużyn) w wykonaniu staruchów było naprawdę zacne.

Jeżeli chodzi o kibiców gości to w Grodzie Kopernika pojawiło się ich dokładnie 130 osób w tym 15 z Łady Biłgoraj i 4 kiboli Stali Rzeszów. Pod stadionem pojawiają się w trakcie trwania pierwszej połowy. Ostatecznie w komplecie meldują się krótko przed jej zakończeniem ze względu na dopisywanie się do listy. Na płocie wywieszają takie flagi jak STF, Love Stalówka…, Promilowcy oraz jedną Łady Biłgoraj. Dopingują od drugiej połowy na przyzwoitym poziomie. Mecz oczywiście bez bluzg a ze wspólnymi pozdrowieniami dla Rzeszowskiej Stali!

Piłkarsko? Za nami trzeci mecz i trzeci bardzo dobry w wykonaniu naszej drużyny. Już nie chodzi o samą zdobycz punktową lecz o bardzo dobry poziom meczu. Fajnie to się ogląda i oby tak dalej! W tym konkretnym spotkaniu Elana wygrała ze Stalówką 2:1 i nawet przez chwilę z 7 punktami na koncie liderowała w tabeli. Ostatecznie po zakończonym meczu Widzewa (1:1 z Pruszkowem) spadli na drugie miejsce.
Teraz w najbliższy piątek jedziemy do Wejherowa a potem w sobotę czeka nas pojedynek w Toruniu z …ROWem Rybnik! Pozdro dla obecnych i do następnego

dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews