Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   W środę do Katowic, w sobotę do Boguchwały! Jesteśmy zawsze tam!
Dodano:19 Nov 2018 14:56

ELANA ON TOUR - OSTATNIE DWA WYJAZDY W TYM ROKU!

Drodzy Wyjazdowicze,

W środę śmigamy na zaległy mecz z Rozwojem Katowice. Niestety termin średnio korzystny bo jest to środek tygodnia ale co zrobić? Jedziemy!

Ponownie uruchamiamy zapisy na listę wyjazdową na ten wyjazd (UWAGA!!! muszą się zapisywać także te osoby, które wcześniej to uczyniły na pierwotny termin!)

Zapisy (tylko na własny transport) tylko i wyłącznie do wtorku (20.11.2018r)!
http://elanowcy.pl/zapisy.php


Szczegóły na temat miejsca i godziny zbiórki niebawem.
---------------------------------------------------------
Trzy dni później bo w sobotę 24.11.2018 śmigamy na ostatni wyjazd roku do Boguchwały gdzie swoje mecze rozgrywa Stal Stalowa Wola!

Zbiórka: 3:00 (w nocy z piątku na sobotę!) na parkingu Arena Toruń przy Bema. Koszt autokarem? 110zł

Zapisy na autokar:

- W sklepie Wróbel-gol przy ul. Kozackiej 11/5 w Toruniu. Godziny otwarcia sklepu 10-17:00

- Na osiedlach u konkretnych wyznaczonych osób

UWAGA! W momencie zapisu wymagana jest przedwpłata 50zł!

Ci, którzy chcą jechać do Boguchwały swoim transportem mogą zapisywać się na listę wyjazdową poprzez stronę:
http://elanowcy.pl/zapisystalowka.php

Cóż dodać? Nie zamulamy! Jedziemy!!!

Udostępniamy, przekazujemy info dalej, mobilizujemy się wzajemnie i do zobaczenia w trasie!
dodał: Admin

                   Zakaz
Dodano:19 Nov 2018 14:53

Drodzy Elanowcy!

Decyzją wszystkich grup kibicowskich informujemy o całkowitym zakazie komentowania, wypowiadania przez kiboli Elany na wszelakich portalach, forach kibicowskich i tym podobnych stronach w tematach naszej działalności (h)
Są odpowiednio wyznaczone do tego osoby w odpowiednich do tego miejscach.

Zatem nie wdawać się w dyskusję, nie komentować, nie udawawać wielce wtajemniczonych, nie walczyć na internecie!

Ci co mają wiedzieć to wiedzą jaka jest prawda, jaki jest stan faktyczny i w sumie tyle w temacie!

Jak to mówią... Internet swoje a ulica wszystko zweryfikuje.

Z kibicowskimi pozdrowieniami
Elana Toruń
dodał: Admin

                   3.11.2018 Olimpia Elbląg - ELANA TORUŃ 2:2 (opis z wyjazdu)
Dodano:15 Nov 2018 12:01

W pierwszą sobotę listopada wypadł nam kolejny mecz wyjazdowy, tym razem w Elblągu z tamtejszą Olimpią.  Prowadzimy standardową mobilizację w swoich szeregach. Już po wstępnych zapisach wiedzieliśmy iż akurat na tą wycieczkę zapotrzebowanie jest większe niż jeden autokar. Niestety takowego drugiego nie udało nam się ogarnąć lecz w zamian na szybkości ogarniamy kilka busów.  Zbiórkę wyznaczamy na 6h przed meczem tak aby na spokojnie dotrzeć do celu bez żadnych spóźnień. Przed wjazdem na autostradę milicja blokuje wjazd przy bramkach tak aby cała nasza grupa wjechała na nią razem.  Kilka fur plus jeden bus zdążył jednak wjechać na A1 wcześniej i na jednym z postojów zauważają przejeżdżającą akurat inną ekipę kibicowską (min. 4 autokary) z silną obstawą psiaków…najpewniej Gieksa jadąca do Bytowa (?). Po chwili na te miejsce dojeżdża cała reszta naszej brygady i wszyscy razem ruszamy w stronę Elbląga (autokar, kilka busów, kilkanaście aut).

Podróż mija bez żadnych przygód i zbędnych opóźnień.  Pod stadionem meldujemy się na niespełna godzinę przed rozpoczęciem meczu.  W tym miejscu dochodzi do małego „zamieszania”.  Gdy praktycznie cała nasza ekipa wyjazdowa w kolumnie przejechała już drogę dojazdową do sektora gości, Olimpia zaczyna pajacować do naszych ostatnich kilku aut i jednego busa. Kończy się to tym iż dochodzi do małego starcia po czym, po chwili… gospodarze palą wrotki.  Za chwilę już wszyscy w komplecie jesteśmy pod sektorem gości i powoli (skrupulatnie sprawdzani z listą) wchodzimy na stadion. W sektorze gości meldujemy praktycznie wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego i ruszamy z fanatycznym dopingiem.
Nasza szacowana liczba z tego dnia to ok. 200 kiboli toruńskiej Elany. Na płocie wywieszamy takie flagi jak Elana Toruń – jedyni chuligani w swoim mieście, White Elana, Grubasy, Koszary, Bydgoskie (wjazdówka) oraz Śp. Mucha.

Jeżeli chodzi o gospodarzy to liczbowo można było się po nich spodziewać nieco większej frekwencji ponieważ w swoim młynie zebrali się w zaledwie 100-150 osób. Od początku meczu wywieszają transparent pod przygotowaną oprawę o treści „Czarne chmury nad głowami” i pod koniec pierwszej połowy odpalają czarne świece dymne.  Ogólnie choć z naszej perspektywy byli praktycznie nie słyszalni to nie zabrakło z nimi małej śpiewnej wymiany uprzejmości w której wykorzystaliśmy chociażby ich tekst z transparentu, śpiewając im głośno „Czarne chmury nad głowami… bo jesteście obsrańcami…” – odnosząc się tym samym do przedmeczowego starcia.  W drugiej połowie na płocie zapłonął także szalik gospodarzy zdobyty w tymże zdarzeniu.
Ogólnie tego dnia zabawa na naszym sektorze przednia a sam doping stał na bardzo dobrym poziomie. 

Piłkarze? Szybko stracili bramkę na 1:0 (5 minucie) i tak samo szybko wyrównali (1:1). W drugiej połowie wydawałoby się, że wszystko wraca na właściwe tory (bramka na 2:1 w 55min). Niestety na trzy minuty regulaminowego czasu gry sędzia dyktuje karnego dla rywali i ostatecznie mecz kończy się remisem 2:2. Tym samym był to czwarty mecz z rzędu bez zwycięstwa naszej drużyny, przez co po tej kolejce spadają w ligowej tabeli na trzecie miejsce.  No trudno, jesteśmy nadal w grze a więc do przodu i grajmy dalej…

Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i z lekkim niedosytem zawijamy w stronę Torunia. Na powrocie  jeden bus plus 2-3 ostatnie fury z kolumny napotykają się na jadącą z naprzeciwka Olimpię, która nawołuje do małego sparingu.  Szybko jednak zapał jednych i drugich został zgaszony przez jadąca z tyłu milicję i ostatecznie do niczego nie dochodzi. Reszta trasy bez żadnych przygód.

Na koniec pozdrowienia dla wszystkich obecnych na wyjeździe i do następnego. TYLKO ELANA!
dodał: Admin

                   Zaległe opisy...
Dodano:15 Nov 2018 11:59
24.10.2018 ELANA TORUŃ - RUCH CHORZÓW 0:0
Niestety na wniosek milicji wojewoda zamknął stadion na mecz przyjaźni. Rzekomy powód? Odpalenie rac na meczu z Widzewem Łódź. Odwołania na nic się zdały przec co mecz, który miał być wielkim świętem i na boisku i na trybunach został rozegrany bez publiczności. W związku z tym na meczu panuje atmosfera jak na sparingu na którą zresztą narzekali trenerzy i piłkarze obu drużyn. Piłkarsko? Też nudy bo bezbramkowy remis. Mecz bez większej historii. Cóż dodać? Oby nigdy więcej nie było takich spotkań. Powtórzymy raz jeszcze... PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!


28.10.2018 ELANA TORUŃ - Olimpia Grudziądz 2:2

Kolejny mecz, który pierwotnie decyzją wojewody miał zostać rozegrany bez publiczności. Nieoczekiwanie dosłownie na niespełna dwa dni przed meczem wojewoda nagle zmienił zdanie i otworzył jedną trybunę na to spotkanie. Mimo ze nie mieliśmy czasu na jakiekolwiek moblizacje to w młynie tego dnia zebrało się ok. 150 Elanowców, którzy przez całe spotkanie dopinguje żółto - niebieskich. Gości oczywiście ze względu na powyższe brak.
Piłkarsko? Po pierwszej połowie Elana prowadziła 1:0, zupełnie kontrolując wynik spotkania (mogli prowadzić 2:0, 3:0). W drugiej cześci spotkania wygląda to nieco gorzej przez co w krótkim odstępie czasu tracą dwie bramki. W 97 minucie meczu (sędzia przedłużył tak dużo ponieważ wcześniej kilku graczy Olimpii celowo przedłużało grę) Elana w ostatniej akcji meczu wyrównuje na 2:2. Po tej bramce na trybunach panuje szał radości i cała trybuna głośno dziękuje piłkarzom za walkę do końca. Tyle w temacie.
dodał: Admin

                   Mecz z Rozwojem odwołany...
Dodano:15 Nov 2018 11:59
... Niestety z powodu panującej "psiej grypy" mecz z Rozwojem Katowice został odwołany i przełożony na 21.11.2018r.
dodał: Admin

                   JEDZIEMY DO KATOWIC A POTEM NA RUCH! (ZAPISY)
Dodano:07 Nov 2018 14:13
Już za chwilę uderzamy na dwa szpile! 💣

10.11.2018 Rozwój Katowice - ELANA TORUŃ,RUCH CHORZÓW - Siarka Tarnobrzeg! ZAPISY❗❗❗

Emocje po ciekawym wyjeździe do Elbląga już powoli opadają a tymczasem trzeba zacząć myśleć o kolejnej sobotniej wyprawie za naszym klubem.

Tym razem wybieramy się do Katowic! Rywal? Kibicowsko zdecydowanie mniej atrakcyjny niż Elbląska Olimpia lecz tamtejsze tereny śląskie całkiem kuszące! Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić daną wycieczkę organizatorzy wyjazdu postanowili dorzucić niemały bonus w postaci meczu Chorzowskiego Ruchu, który kilka godzin po meczu Elany gra na Cichej z Siarką Tarnobrzeg dzięki czemu będziemy mogli zaliczyć oba te spotkania!

Cóż dodać? Nic tylko się zapisywać i JEDZIEMY z tematem!

No ale w tym momencie jest jedno małe ALE...

Niestety w związku z notorycznym lekceważeniem i niepoważnym traktowaniem zapisów online, gdzie właściwie co wyjazd spora liczba osób zapisywała się a później nie pojawiała się na wyjeździe, jesteśmy zmuszeni do ZMIANY ZASAD ZAPISÓW NA WYJAZDY ❗❗❗

Tym samym od tego wyjazdu po przez stronę http://www.elanowcy.pl/zapisy.php mogą zapisywać się tylko i wyłącznie te osoby, które wybierają się na wyjazd własnym samochodem (bądź innym własnym transportem!

)Chcesz jechać autokarem bądź innym ORGANIZOWANYM transportem❓Możesz zapisać się stacjonarnie dokonując wcześniej odpowiedniej przedpłaty❗❗❗

Na tą chwilę takowych zapisów można dokonać:

➡️ W siedzibie klubu na ul. 63. Pułku Piechoty 11/13 (Okolice Polo Marketu/ Podgórz). W godzinach otwarcia klubu.

➡️ W sklepie Wróbel-gol przy ul. Kozackiej 11/5 w Toruniu. Godziny otwarcia sklepu 10-17:00

➡️U wyznaczonych osób na danym osiedlu/fc💲Przy zapisach oprócz imienia, nazwiska, peselu, wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości min. 50zł ❗❗❗(a najlepiej całość tj. 85zł)Uwaga! kwota ta jest bezzwrotna w przypadku niestawiennictwa się na wyjeździe! Koszt całego wyjazdu autokarem na ten wyjazd to właśnie 85zł + bilet na mecz 10zł + bilet na Ruch (cenę podamy niebawem)!

Zdajemy sobie sprawę iż w/w forma zapisów jest pewnym utrudnieniem dla nas wszystkich (szczególnie dla tych, którzy tylko czekają na gotowe) lecz zmiana ta jest niestety niezbędna by uniknąć sytuacji z przeszłości, w których to wiele osób zapisywało się na zasadzie "a może pojadę ...no to się zapiszę na wszelki wypadek" po czym nie przychodzili a organizatorzy później martwili się jak zapełnić puste miejsca już w zamówionym transporcie.

Wiadomo po latach pewnej wygody gdzie idąc Wam na rękę nie musieliście nawet wychodzić z domu by się zapisać na wyjazd.... na początku będzie to dla niektórych problematyczne ale z czasem (uwierzcie nam 😁) przyzwyczaicie się do takowej formy zapisu, która właściwie już od dłuższego czasu praktykowana jest w większości ekip w naszym kraju.

Tyle w temacie...WSZYSCY DO KATOWIC a potem na RUCH!Przekazywać info dalej, udostępniać, zapisywać się i widzimy się w sobotę!

p.s. Szczegóły na temat miejsca i godziny zbiórki niebawem!
dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews