Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   Zaległe opisy...
Dodano:15 Nov 2018 11:59
24.10.2018 ELANA TORUŃ - RUCH CHORZÓW 0:0
Niestety na wniosek milicji wojewoda zamknął stadion na mecz przyjaźni. Rzekomy powód? Odpalenie rac na meczu z Widzewem Łódź. Odwołania na nic się zdały przec co mecz, który miał być wielkim świętem i na boisku i na trybunach został rozegrany bez publiczności. W związku z tym na meczu panuje atmosfera jak na sparingu na którą zresztą narzekali trenerzy i piłkarze obu drużyn. Piłkarsko? Też nudy bo bezbramkowy remis. Mecz bez większej historii. Cóż dodać? Oby nigdy więcej nie było takich spotkań. Powtórzymy raz jeszcze... PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!


28.10.2018 ELANA TORUŃ - Olimpia Grudziądz 2:2

Kolejny mecz, który pierwotnie decyzją wojewody miał zostać rozegrany bez publiczności. Nieoczekiwanie dosłownie na niespełna dwa dni przed meczem wojewoda nagle zmienił zdanie i otworzył jedną trybunę na to spotkanie. Mimo ze nie mieliśmy czasu na jakiekolwiek moblizacje to w młynie tego dnia zebrało się ok. 150 Elanowców, którzy przez całe spotkanie dopinguje żółto - niebieskich. Gości oczywiście ze względu na powyższe brak.
Piłkarsko? Po pierwszej połowie Elana prowadziła 1:0, zupełnie kontrolując wynik spotkania (mogli prowadzić 2:0, 3:0). W drugiej cześci spotkania wygląda to nieco gorzej przez co w krótkim odstępie czasu tracą dwie bramki. W 97 minucie meczu (sędzia przedłużył tak dużo ponieważ wcześniej kilku graczy Olimpii celowo przedłużało grę) Elana w ostatniej akcji meczu wyrównuje na 2:2. Po tej bramce na trybunach panuje szał radości i cała trybuna głośno dziękuje piłkarzom za walkę do końca. Tyle w temacie.
dodał: Admin

                   Mecz z Rozwojem odwołany...
Dodano:15 Nov 2018 11:59
... Niestety z powodu panującej "psiej grypy" mecz z Rozwojem Katowice został odwołany i przełożony na 21.11.2018r.
dodał: Admin

                   JEDZIEMY DO KATOWIC A POTEM NA RUCH! (ZAPISY)
Dodano:07 Nov 2018 14:13
Już za chwilę uderzamy na dwa szpile! 💣

10.11.2018 Rozwój Katowice - ELANA TORUŃ,RUCH CHORZÓW - Siarka Tarnobrzeg! ZAPISY❗❗❗

Emocje po ciekawym wyjeździe do Elbląga już powoli opadają a tymczasem trzeba zacząć myśleć o kolejnej sobotniej wyprawie za naszym klubem.

Tym razem wybieramy się do Katowic! Rywal? Kibicowsko zdecydowanie mniej atrakcyjny niż Elbląska Olimpia lecz tamtejsze tereny śląskie całkiem kuszące! Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić daną wycieczkę organizatorzy wyjazdu postanowili dorzucić niemały bonus w postaci meczu Chorzowskiego Ruchu, który kilka godzin po meczu Elany gra na Cichej z Siarką Tarnobrzeg dzięki czemu będziemy mogli zaliczyć oba te spotkania!

Cóż dodać? Nic tylko się zapisywać i JEDZIEMY z tematem!

No ale w tym momencie jest jedno małe ALE...

Niestety w związku z notorycznym lekceważeniem i niepoważnym traktowaniem zapisów online, gdzie właściwie co wyjazd spora liczba osób zapisywała się a później nie pojawiała się na wyjeździe, jesteśmy zmuszeni do ZMIANY ZASAD ZAPISÓW NA WYJAZDY ❗❗❗

Tym samym od tego wyjazdu po przez stronę http://www.elanowcy.pl/zapisy.php mogą zapisywać się tylko i wyłącznie te osoby, które wybierają się na wyjazd własnym samochodem (bądź innym własnym transportem!

)Chcesz jechać autokarem bądź innym ORGANIZOWANYM transportem❓Możesz zapisać się stacjonarnie dokonując wcześniej odpowiedniej przedpłaty❗❗❗

Na tą chwilę takowych zapisów można dokonać:

➡️ W siedzibie klubu na ul. 63. Pułku Piechoty 11/13 (Okolice Polo Marketu/ Podgórz). W godzinach otwarcia klubu.

➡️ W sklepie Wróbel-gol przy ul. Kozackiej 11/5 w Toruniu. Godziny otwarcia sklepu 10-17:00

➡️U wyznaczonych osób na danym osiedlu/fc💲Przy zapisach oprócz imienia, nazwiska, peselu, wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości min. 50zł ❗❗❗(a najlepiej całość tj. 85zł)Uwaga! kwota ta jest bezzwrotna w przypadku niestawiennictwa się na wyjeździe! Koszt całego wyjazdu autokarem na ten wyjazd to właśnie 85zł + bilet na mecz 10zł + bilet na Ruch (cenę podamy niebawem)!

Zdajemy sobie sprawę iż w/w forma zapisów jest pewnym utrudnieniem dla nas wszystkich (szczególnie dla tych, którzy tylko czekają na gotowe) lecz zmiana ta jest niestety niezbędna by uniknąć sytuacji z przeszłości, w których to wiele osób zapisywało się na zasadzie "a może pojadę ...no to się zapiszę na wszelki wypadek" po czym nie przychodzili a organizatorzy później martwili się jak zapełnić puste miejsca już w zamówionym transporcie.

Wiadomo po latach pewnej wygody gdzie idąc Wam na rękę nie musieliście nawet wychodzić z domu by się zapisać na wyjazd.... na początku będzie to dla niektórych problematyczne ale z czasem (uwierzcie nam 😁) przyzwyczaicie się do takowej formy zapisu, która właściwie już od dłuższego czasu praktykowana jest w większości ekip w naszym kraju.

Tyle w temacie...WSZYSCY DO KATOWIC a potem na RUCH!Przekazywać info dalej, udostępniać, zapisywać się i widzimy się w sobotę!

p.s. Szczegóły na temat miejsca i godziny zbiórki niebawem!
dodał: Admin

                   W sobotę wszyscy do Elbląga!!!
Dodano:29 Oct 2018 14:40
Panie i Panowie, Drodzy Wyjazdowicze!

Jedziemy dalej z tematem. Najbliższa sobota i kolejny wyjazd do zaliczenia. Tym razem ruszamy w województwo warmińsko - mazurskie. Wprawdzie to nie są zapisy na jakiś klimatyczny wypad na mazurach na tamtejsze jeziora i piękne krajobrazy lecz na coś jeszcze lepszego bo na konkretny mecz piłkarski!

Tego dnia gramy z Elblągiem a więc z tamtejszą Olimpią. Ekipa kibicowska, którą w Toruniu całkiem dobrze znamy (chociażby z ich dobrych korelacji z Chelmżyńską Legią czy Spartą Brodnica). Ogólnie Olimpia Elbląg to także ziomy Legii ale tej Warszawskiej a więc mecz z całą pewnością godny do zaliczenia.

Fanatyków nie namawiamy bo Ci już pewnie dawno wiedzą, że jadą. Dla nich ten news jest tylko newsem informacyjnym skąd ruszamy itd itp ;)

Nieco bardziej zachęcamy tych jeszcze niezdecydowanych bowiem wiemy iż jak pojadą to na pewno nie będą tego żałować... No ale też nic na siłę ;)

Jeżeli chodzi o tych, którzy z góry wiedzą że nie jadą... no to cóż powiedzieć? Wasza strata. My Was możemy tylko pozdrowić prosto z kibicowskiego szlaku a Wy możecie jedynie żałować iż kolejny zajebisty wyjazd przeszedł Wam bokiem ;)

➡️Zbiórka na wyjazd - godzina 11:00 Stary Stadion Elany na Podgórzu.

➡️Koszt wyjazdu autokarem 50 zł + bilet na mecz.

➡️Zapisy jak zwykle pod adresem:
http://elanowcy.pl/zapisy.php

➡️Zapisy trwają tylko do czwartku (1.11) do godziny 16:00.

Wszystko na ten temat.

Do zobaczenia w sobotę! Jesteśmy zawsze tam...!!!
dodał: Admin

                   WIDZEW & ELANA! Jak to wszystko się zaczęło?
Dodano:22 Oct 2018 19:10
 
Jak już doskonale wszyscy wiemy od dnia 1 września 2018r. oficjalnie kibiców Widzewa Łódź i Elany Toruń łączy zgoda.

W dzisiejszych czasach na mapie kibolskiej Polski dochodzi do przeróżnych rotacji, przetasowań, koalicji, często także kontrowersyjnych gdy dwie ekipy wcześniej zwaśnione nagle się bratają, łączą się w tzw. „rodziny” bo dzisiaj to już nie tylko zgody, układy, prywatne kontakty ale także tzw. „kuzynostwo” i tym podobne określenia.  Takowe zjawisko w obecnych realiach kibicowskich jest na tyle powszechne, że tak naprawdę czasem ciężko się połapać „kto z kim i gdzie” bo nawet te największe portale o powyższej tematyce nie nadążają by aktualizować dane działy „zgody, kosy, układy…” na swych stronach :) No cóż… takie czasy ;)

Zgoda Widzew & Elana jest pewnym zaprzeczeniem powyższych obecnych norm. Za nim doszło do oficjalnego zaklepania sztamy obie ekipy przez kilkanaście lat łączyły dobre kontakty, ta zgoda to wieloletni proces na który wraz z upływającymi kolejnymi latami pracowało coraz więcej fanów obu drużyn. Pewnie w obecnych czasach coraz trudniej będzie zaobserwować na naszej scenie kibolskiej aż tak naturalne przejście z prywatnych kontaktów, poprzez układ do powstania zgody. Wierzymy iż właśnie ten aspekt długotrwałego budowania tej relacji spowoduje iż te powstałe przyjaźnie będą na tyle scementowane iż tak samo jak długo czekano na przybicie tej zgody, tak długo ona będzie trwać a życzymy sobie by trwała wiecznie!

Za pośrednictwem naszej strony chcielibyśmy Wam wszystkim przybliżyć kilka wątków, powspominać jak te relacje budowano, od czego się zaczęło i dzięki czemu i komu dzisiaj mówimy o oficjalnej zgodzie ZKS & RTS!

Oczywiście nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich spotkań na Elanie na którym pojawiali się Widzewiacy i na odwrót gdy Elanowcy pojawiali się w Łodzi. Wiele aspektów na pewno też pominiemy no bo nie jesteśmy w stanie wszystkiego spamiętać a i jak to potocznie mówią… brakło by papieru tudzież szkoda klawiatury ;)

Niemniej jednak są takie wątki, które musimy poruszyć i takie osoby o których wspomnieć w tym artykule wypada, bowiem pewnie bez nich dzisiaj zgody by nie było!

Zaczynamy…
...czytaj więcej
dodał: Admin

                   Opis wyjazdu z Bełchatowa
Dodano:22 Oct 2018 15:49
20.10.2018r.
GKS Bełchatów - ELANA TORUŃ (opis z wyjazdu)

Kolejnym drugoligowym wojażem na jaki przyszło nam pojechać było spotkanie z GKS Bełchatów. Gospodarze określili nasze spotkaniem mianem najciekawszego pojedynku w rundzie jesiennej na własnym stadionie. Na przedmeczowej zbiórce melduje się około stówki Elanowców, niestety z różnych przyczyn dwie osoby zostają pokręcone, co stanowiło tylko uwerturę do późniejszych policyjnych "popisów". W drogę ruszamy w sile autokaru oraz kolumny aut, idzie nam ona bardzo sprawnie i pod stadionem w Bełchatowie meldujemy się z dużym wyprzedzeniem czasowym. Na miejscu spotykamy się z Widzewiakami, którzy wspierali nas tego dnia w 30 osób. Na trasie dobija jeszcze kilka firm i łącznie w Bełchatowie stawilo się 120 Elanowców! Szczegółowatna kontrola na bramkach, powolne wpuszczanie do klatki ale koniec końców w komplecie meldujemy się w niej przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Sektor gości w Belchatowie jest bardzo klimatyczny i sprzyja zarówno rozwieszeniu dużej ilości flag (tego dnia na podorędziu mieliśmy następujące fany: Elana Toruń, Elanowcy, Śp. Mucha, Ekipa Wyjazdowa, Grubasy, wyjazdowkę Bydgoskiego oraz wyjazdówkę Gniewkowa) ale daje także dobre warunki akustyczne. Dzięki temu od 1 minuty prowadzimy fanatyczny doping, który w 1 połowie stał na bardzo dobrym poziomie. Druga odsłona spotkania upłynęła nam głównie na przygotowaniach do oprawy, jaką to Ultras Elana Toruń postanowiło uświetnić owe spotkanie. Około 60 minuty na płocie wylądował transparent o treści "KTO SZANUJE BRATA SWEGO, TRWAĆ BĘDZIE W ŚWIATŁOŚCI". Po środku sektora rozciągnięte zostało 7 pasów w barwach Elany zaś po bokach zaprezentowany został chaos w postaci machajek. Uzupełnienie prezentacji stanowiło odpalenie przez tajemniczych zamaskowanych osobników stroboskopów, ogni wrocławskich oraz rac morskich. Całość dała bardzo widowiskowy efekt, zadymienie na Bełchatowskim estadio było tak intensywne, że arbiter spotkania zdecydował się przerwać je na kilka minut.

Co do postawy piłkarzy to rozegrali oni bardzo dobre zawody, przeważając przez większość spotkania i prowadząc grę na połowie rywala. W drugiej połowie jeden z naszym zawodników ukarany został czerwoną kartką co ostudziło nieco ofensywne usposobienie naszego zespołu, jednakże udało się dowieźć remis do końca.

GKS Bełchatów w młynie zebrał się w kilka setek, wywiesili dwie duże oraz kilka małych flag z nazwami grup oraz osiedli. Dopingowali całe spotkanie, jednakże z naszej perspektywy słyszalni byli zaledwie w kilku momentach. W drugiej połowie zaprezentowali estetyczną dla oka oprawę w postaci wywieszonego na płocie transparentu "SEMPER FIDELIS" oraz rozciągniętej na trybunie sektorówki w asyście machajek w barwach. Nie zabrakło także pomiędzy nami małej wymiany uprzejmości, akcentowaliśmy głównie fakt obecności Bełchatowian na turnieju z okazji jubileuszu gorszej strony Łodzi.

Po spotkaniu jesteśmy bardzo długo trzymani na sektorze, jak to powiedział spiker "ze względów bezpieczeństwa". W międzyczasie dla zabicia nudy na poczekaniu komponujemy i głośno śpiewamy kilka muzycznych hitów dla dwójki ochroniarzy. Para jak z żurnala w postaci Samuraja i Samanty tego festiwalu piosenki nie zapomni zapewne nigdy ;)
W końcu zaczęło się powolne wypuszczanie nas ze stadionu, czemu towarzyszyła kolejna policyjna "brawurowa" akcja. Każda osoba była fotografowana z dowodem osobistym przy twarzy. W dodatku 6 losowo wybranych osób zostało zatrzymanych. Zarzutem jaki im postawiono było (UWAGA!!!) trzymanie pasów materiału. Początkowo nie chcieliśmy ruszać bez nich w drogę powrotną, ale gdy okazało się, że nie ma szans na ich wypuszczenie, po długich licytacjach z kundlami udajemy się w drogę powrotną. W międzyczasie wspierający nas tego dnia kibice Widzewa Łódź podrzucają nam solidną baterię piwek, wody oraz bułek na drogę - wielkie dzięki Panowie!

Droga do Torunia mija już bez większych przygód, eskortuje nas momentami 10 radiowozów z odpalonymi bombami, eskorta jak dla macharadży albo co najmniej królewicza z Bahrajnu.

Pozostaje teraz liczyć, że zatrzymane osoby nie poniosą żadnych prawnych konsekwencji i obronną ręką wyjdą z tych absurdalnych oskarżeń.

ACAB!

📷 Więcej zdjęć:
http://stadionowioprawcy.net/galeria/gks-belchatow-elana-torun-20-10-2018/?pg=1
dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews