Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   Klub podał wstępny plan przygotowań do rundy wiosennej.
Dodano:18 Nov 2010 23:55
Jak informują działacze klubowi: piłkarze toruńskiej Elany wkroczyli w okres roztrenowania po rundzie jesiennej.
We wtorek zawodnicy przebywali w Łodzi, gdzie korzystali z odnowy biologicznej.
Elanowcy na przerwę świąteczno-zimową udadzą się na początku grudnia, a do treningów powrócą 10 stycznia.
Jeszcze w tym roku, bo 24 listopada o godz. 16:00 na sztucznej murawie przy ul. Sz. Chełmińska Elana rozegra sparing u siebie z Chojniczanką Chojnice.
Podczas spotkania trener Dariusz Durda ma sprawdzić nowych zawodników. Na testy zaproszeni zostali: dwaj 18-letni piłkarze Lidera Włocławek - obrońca Arkadiusz Suchomski i pomocnik Paweł Rybicki, inni pomocnicy: Marcin Morawski (Górnik Wałbrzych), Marek Tracz (Czarni Żagań), Arkadiusz Żaglewski (Ruch Wysokie Mazowieckie) i Maciej Kot (Chemik Bydgoszcz) - syn Jacka Kota, który w sezonie 1996/1997 i 1997/1998 grał w II - go ligowej Elanie oraz napastnik Dawid Kwiatkowski (Kujawiak Kowal).
Z kolei 27 listopada także na sztucznym boisku przy ul. Sz. Chełmińska odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy Elaną a Pomorzaninem Toruń.
Na przełomie stycznia i lutego piłkarze udadzą się na obóz przygotowawczy do Brennej, w górach Beskidu Śląskiego.

Wstępny plan przygotowań Elany do rundy wiosennej:
24 listopada godz. 16:00 - sparing z Chojniczanką Chojnice (Toruń),
27 listopada - sparing z Pomorzaninem Toruń
28 stycznia - sparing z Lechią Gdańsk (Toruń),
30 stycznia 2011 - 9 lutego 2011 - obóz przygotowawczy w Brennej,
26 lutego 2011 - sparing z Wisłą Płock.

Z obecnych zawodników na testy do innych klubów zaproszeni zostali:
Daniel Onyekachi - do Arki Gdynia,
Mateusz Kaplarny - do Korony Kielce
Nazar Penkovets - do Pogoni Szczecin
dodał: Admin

                   W niedzielę wybory...
Dodano:18 Nov 2010 15:06
Jak pewnie wszyscy wiedzą już w najbliższą niedzielę odbędą się Wybory Samorządowe 2010.
Serwis elanowcy.pl ma niewiele wspólnego z polityką a wręcz odcina się od niej, ale musimy w tym miejscu przypomnieć kibicom pewne fakty by 21 listopada nie popełnili błędu i nie głosowali na osoby, które nie są godne głosów fanów Elany.

Jak pamiętamy w czerwcu tego roku mało brakowałoby nasz klub przestałby istnieć, jedynym ratunkiem dla Elany było utworzenie sportowej spółki akcyjnej i przejęcie przez nią naszego klubu.
Spółkę to powołali na 63 Sesji Rady Miasta Torunia obecni radni.
W tym miejscu przypominamy jak to wszystko się odbywało i kto był za a kto przeciw powstaniu w/w spółki:

17.06.2010 r. o godzinie 13:10 po wcześniejszej debacie odbyło się głosowanie nr 11 - "Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie utworzenia spółki akcyjnej pod nazwą Toruński Klub Piłkarski ELANA Sportowa Spółka Akcyjna".

Uprawnionych do głosowania i obecnych na sali było 25 radnych, którzy stosunkiem głosów: 15 - ZA, 5 - PRZECIW i 1 WSTRZYMUJĽCYM SIĘ utworzyli Toruński Klub Piłkarski ELANA Sportowa Spółka Akcyjna!

Za powołaniem piłkarskiej spółki głosowali:
Jarosław Beszczyński (bezpartyjny)
Jadwiga Bórawska-Cilak (bezpartyjna)
Lidia Chamarczuk-Mazurek (bezpartyjna)
Zbigniew Ernest (PiS)
Marian Frąckiewicz (SLD)
Grzegorz Górski (bezpartyjny)
Andrzej Jasiński (bezpartyjny)
Dariusz Łyjak (SLD)
Ryszard Olszewski (Czas Gospodarzy)
Zbigniew Rasielewski (PiS)
Aleksander Rojewski (Czas Gospodarzy)
Roman Skibiński (Czas Gospodarzy)
Edward Wiśniewski (Czas Gospodarzy)
Danuta Zając (Czas Gospodarzy)
Zdzisław Zakrzewski (PO)

Przeciwko spółce byli:
Bartłomiej Jóźwiak (PO)
Bogdan Major (bezpartyjny)
Krzysztof Makowski (bezpartyjny)
Waldemar Przybyszewski (PO)
Katarzyna Rygielska (PO)

Wstrzymał się od głosowania:
Jarosław Najberg (Lewica)

Nie głosowali wcale, (czyli prawdę mówišc nie poparli spółki):
Krystyna Dowgiałło (PO)
Józef Jaworski (PiS)
Barbara Królikowska-Ziemkiewicz (PO)
Łukasz Walkusz (PO)

Teraz nadszedł czas kolejnych wyborów i rozliczenia radnych za decyzję, jakie podejmowali.
Nie namawiamy nikogo do głosowania na kogokolwiek z wyżej wymienionych radnych, ale według nas osoby takie jak: Bartłomiej Jóźwiak (PO), Bogdan Major (bezpartyjny), Krzysztof Makowski (bezpartyjny), Waldemar Przybyszewski (PO), Katarzyna Rygielska (PO), Jarosław Najberg (Lewica), Krystyna Dowgiałło (PO), Józef Jaworski (PiS), Barbara Królikowska-Ziemkiewicz (PO), Łukasz Walkusz (PO) nie są godne głosów kibiców Elany, ponieważ jawnie opowiedzieli się przeciwko nam.
Część z wyżej wymienionych, czyli Bogdan Major, Krzysztof Makowski, Jarosław Najberg i Józef Jaworski nie kandydują w niedzielnych wyborach do Rady Miasta Torunia, więc w ich przypadku sprawa jest jasna, co do pozostałych to już wiecie, na kogo nie głosować!

Tak jak już na wstępie wspominaliśmy nie namawiamy do głosowania na kogokolwiek z obecnych czy byłych radnych, możemy tylko przy okazji poprzeć nowych, ale zarazem znanych nam kandydatów, którzy są kibicami Elany - a są to Daniel Dariusz Traczykowski i Wojciech Bernard Klabun.

Daniel Dariusz Traczykowski - Okręg wyborczy nr 2: Bydgoskie Przedmieście, Lista nr 18 - KWW Przyjazne Bydgoskie, pozycja nr 4

Wojciech Bernard Klabun - Okręg Wyborczy nr 1: Skarpa, Kaszczorek, Podgórz, Stawki, Rudak Czerniewice. Lista nr 5 - KW Prawo i Sprawiedliwość, pozycja nr 3


Podsumowując: Pamiętajcie nie głosujemy na: Bartłomieja Jóźwiaka (PO), Katarzynę Rygielską (PO), Krystynę Dowgiałło (PO), Barbarę Królikowską-Ziemkiewicz (PO), Łukasza Walkusza (PO), ponieważ to oni byli przeciwko naszemu kochanemu Klubowi - Elana, swój głos możecie oddać na Daniela Dariusza Traczykowskiego i Wojciecha Bernarda Klabuna, bo chyba tylko oni z obecnych kandydatów na radnych są kibicami Elany i los naszego Klubu nie jest im obojętny. W wyborach na Prezydenta Miasta Torunia nie głosujemy na Waldemara Edmunda Przybyszewskiego.
Na koniec jeszcze raz powtarzamy: My do niczego nie namawiamy my tylko sugerujemy, bo 21 listopada wybór należy do Was drodzy kibice Elany!
dodał: Young_Elana

                   Porażka na koniec rundy.
Dodano:13 Nov 2010 12:12
Miedź Legnica - Elana Toruń 2:0 (0:0)

1:0 Jarzębowski (55), 2:0 Dobi (89)

Elana: Penkovets - Zamiatowski (żk), Sobolewski, Świderek, Wróbel - Patora (77, Poczwardowski), Młodzieniak, Mądrzejewski (żk; 63, Więckowski żk), Zaremski (67, Skonieczka) - Mania, Onyekachi (61, Iheanacho).

Brak koncentracji i nieskuteczność w grze ofensywnej to główne przyczyny przegranej zespołu toruńskiej Elany w kończącym rozgrywki rundy jesiennej spotkaniu w Legnicy.
Goście spodziewali się, że udanie spisujący się jesienią piłkarze Miedzi zaatakują z pierwszym gwizdkiem. Podopieczni Durdy mieli, więc za zadanie zagęszczenie środka pola, aby w tej strefie boiska pokusić się o odbiór piłki, po którym można byłoby rywala skutecznie skontrować. Wykonanie tego zadania wychodziło z różnym skutkiem. Mimo, że miejscowi do przerwy grali pod wiatr, to inicjatywa należała zdecydowanie do nich. Na szczęście jednak defensywa Elany spisywała się bez zarzutu. Torunianie próbowali kilkakrotnie zaskoczyć bramkarza Siamina strzałami z dystansu. - Mieliśmy przynajmniej trzy takie szanase na uzyskanie prowadzenia - mówił po spotkaniu opiekun Elany. - Dwukrotnie Daniel Onyekachi bombardował bramkę Miedzi, raz podjął taką próbę Grzegorz Mania. Niestety, obaj moi napastnicy mieli źle wyregulowane celowniki. Kolejne próby strzału także zakończyły się fiaskiem, bo bardzo dobrze był dysponowany bramkarz Miedzi. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.
- W przerwie powiedzieliśmy sobie, że możemy te zawody wygrać. Zadaniem zespołu było utrzymywać się przy piłce w środku pola i szukać gry kombinacyjnej - relacjonował trener Elany. Po zmianie stron to jednak gospodarze zaatakowali z animuszem. Trener Janusz Kudyba zalecił swoim zawodnikom forsowanie gry skrzydłami. Obaj boczni obrońcy Elany Dawid Zamiatowski i Marcin Wróbel stoczyli wiele pojedynków ze skrzydłowymi rywali - Pawłem Kowalem i Wojciechem Bzdęgą.
W 54 min. rzut rożny dla Miedzi wykonywał Michał Żótłtowski. Dośrodkowanie było silne, bramkarz Nazar Penkovts nie był zdecydowany, czy chwytać piłkę czy ją piąstkować. Na swoje i drużyny nieszczęście piłka przeszła mu po dłoniach i wylądowała u nóg Tomasza Jarzębowskiego, który bez chwili namysłu precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce.
Teraz to piłkarze Miedzi, zadowoleni z prowadzenia, nie forsowali tempa i oddali torunianom inicjatywę w rozgrywaniu piłki. - Rzeczywiście, zdominowaliśmy rywali, ale nie potrafiliśmy przytomnie wykończyć swoich akcji. Zabrakło z naszej strony konsekwencji - piodkreślił niepocieszony trener Elany. - Bliscy wyrównania byli jednak wprowadzony Kelechi Iheanacho i Mania. Ich strzałom brakowało jednak jakości.
Gospodarze ograniczali się jedynie do pojedynczych kontr. W 88 min. doszło do dość kontrowersyjnej sytuacji. Szarżujący na bramkę Żółtowski wyraźnie faulował Rafała Więckowskiego, prawidłowo zastawiającego piłkę lecz sędzia zinterpretował sytuację jako faul piłkarza Elany i zarządził rzut wolny. Do piłki ustawiło się aż trzech legniczan: Dobi, ledwie co wprowadzony na plac, Jarzębowski i Marcin Orłowski. Dwóch pierwszych przebiegło tylko nad piłką, a Orłowski groźnie uderzył na bramkę. Futbolówka przeszła przez "mur" torunian, odbił ją Penkovets, ale uczynił to wprost w nadbiegającego Dobiego, który skierował futbolówkę do bramki.
- We właściwym momencie uśmiechnęło się do nas szczęście, bo to był typowy mecz na remis - komentował zawody trener miadzianych Janusz Kudyba.
Dariusz Durda - Podzielam opinię, że było to spotkanie na remis. Nie mam żalu do zespołu;walczyli, zostawili zdrowie. Zabrakło odrobiny koncentracji i szczęścia. To dopiero druga nasza porażka. Plan punktowy na jesień został wykonany.
Tomasz Malinowski
Zródło: Gazeta Pomorska


Inne wyniki:
Czarni Żagań - Zawisza Bydgoszcz 0:2 (0:1)
Górnik Wałbrzych - Tur Turek 2:1 (2:0)
GKS Tychy - Lechia Zielona Góra 4:0 (3:0)
Raków Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:0)
Nielba Wągrowiec - Chojniczanka Chojnice 2:3 (1:2)
Polonia Słubice - Ruch Zdzieszowice 0:0
Bałtyk Gdynia - Polonia Nowy Tomyśl 1:0 (1:0)
Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (3:0)

Kibice: Do Legnicy wybrało się 86 kibiców Elany...
dodał: Admin

                   Wszyscy w szalach do Legnicy na ostatni mecz Elany w tym roku!
Dodano:08 Nov 2010 20:0913.11.2010 Miedź Legnica - Elana Toruń godz. 11:00

Już w najbliższą sobotę 13 listopada Elana rozegra ostatni mecz wyjazdowy a zarazem ostatni w roku 2010, tym razem w siedemnastej kolejce "Żółto - niebiescy" podejmowani będą w Legnicy przez miejscową Miedź.

Gospodarze sobotniego meczu w tej chwili z 28 punktami znajdują się na wysokiej trzeciej pozycji w ligowej tabeli, "Miedzianka" wygrała w tym sezonie już osiem spotkań: po cztery u siebie (z: GKS-em Tychy 1:0, Zagłębiem Sosnowiec i Ruchem Zdzieszowice po 2:0 oraz Nielbą Wągrowiec 5:2) i na wyjazdach (w: Turku z Turem 3:1, Słubicach z Polonią 2:0, Zielonej Górze z Lechią 1:0 i Nowym Tomyślu z Polonią 2:1), cztery razy zremisowała (u siebie z: Olimpią Grudziądz 1:1 i na wyjazdach w: Bydgoszczy z Zawiszą i Poznaniu z Jarotą Jarocin po 0:0 oraz Częstochowie z Rakowem 2:2) oraz poniosła cztery porażki (u siebie z: Bałtykiem Gdynia 0:1 i Czarnymi Żagań 0:2 oraz na wyjazdach w: Chojnicach z Chojniczanką 0:3 i Wałbrzychu z Górnikiem 2:3).
Elana po ostatnich remisach w Żaganiu z Czarnymi (1:1) i Toruniu z Górnikiem Wałbrzych (2:2) zajmuje 5 miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 27 punktów.
Liczymy na to, że w meczu w Legnicy Elana podtrzyma dobrą passę spotkań bez porażek i mimo iż nie będzie łatwo powalczy co najmniej o remis a najlepiej o zwycięstwo i awans na jeszcze wyższe miejsce w tabeli!

Jeżeli chodzi o kibiców z Legnicy to Miedź ma zgodę Śląskiem Wrocław a układ z Stalą Bielsko - Biała.
Ich kosy to Chrobry Głogów, Górnik Wałbrzych i Zagłębie Lubin. Młyn u siebie do 500 osób.
Na wyjazdy jeżdzą często, w tym sezonie w mniejszych liczbach, a byli już w: 14 w Turku (w tym 4 Śląsk Wrocław i gościnnie 1 Arminia Bielefeld), Wałbrzychu w 260 (w tym 80 Śląsk Wrocław), Bydgoszczy - 6, Częstochowie - 10 (w tym 1 Śląsk), Słubicach - 22 + 17 gościnnie Arminia Bielefeld, Poznaniu na Jarocie - 13, Nowym Tomyślu - 18, Chojnicach - 19 i Zielonej Górze - 65.
Adres ich strony klubowej to www.miedz-legnica.pl

Poniżej prezentujemy znalezione w necie fotki kibiców Miedzi Legnica:


W Legnicy "żółto - niebieskich" wspierać będą oczywicie fani Elany, dlatego piłkarze niesieni dopingiem muszą poczuć się jak u siebie i walczyć o 3 punkty w tym meczu!
Organizowany jest wyjazd na mecz do Legnicy. Miejsce i godzina zbiórki oraz koszt wyjazdu podawany jest tylko przy zapisach pod adresem: wyjazdy@elanowcy.pl Na zapisy czekamy tylko do piątku do godziny 12:00 (zapisywać się wczeœniej bo nie wiemy ile transportu mamy zamówić)!
Przypominamy, że tym razem kibice Elany z dzielnicy Bydgoskie i fc Ostaszewo zapłacą mniej za wyjazd (w nagrodę za najliczniejsze grupy na meczu Elana - Górnik).

Miedź Legnica- Elana Toruń sobota (13.11.2010) godz. 11:00, Legnica ul. Orła Białego 1
dodał: Elana on tour

                   Znów tylko remis.
Dodano:06 Nov 2010 15:52
Elana Toruń - Górnik Włabrzych 2:2 (2:0)

1:0 Mania (8), 2:0 Mania (13), 2:1 Morawski (90), 2:2 Michalak (90)

Elana: Penkovets - Zamiatowski, Sobolewski, Świderek, Wróbel - Patora, Mądrzejewski (55; Więckowski), Młodzieniak, Zaremski (86; Poczwardowski) - Onyekachi (67; Icheanacho), Mania (75; Skonieczka)

Jeszcze w 90. minucie sobotniego meczu Elana Toruń prowadziła z Górnikiem Wałbrzych 2:0. Niestety, podopiecznym Dariusza Durdy nie udało się utrzymać tej przewagi.
Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a decydującego gola w czwartej minucie doliczonego czasu gry uzyskał Grzegorz Michalak.
Spotkanie rewelacyjnie rozpoczęło się dla "żółto-niebieskich". Pierwsza groźna akcja zakończyła się golem. W dziewiątej minucie Daniel Onyekachi zagrał na lewą stronę do Mateusza Zaremskiego. Pomocnik Elany zdecydował się na wrzucenie piłki w pole karne. Tam do futbolówki dopadł Adam Młodzieniak, ale nie trafi w nią czysto. Jednak przy kolejnym uderzeniu, tym razem Grzegorza Mani, golkiper przyjezdnych był już bezradny.
Cztery minuty później gospodarze przeprowadzili drugą groźną akcję w meczu i ona też przyniosła gola. Do siatki znowu trafił powracający do pierwszego składu Mania.
Od tego momentu za wiele nie działo się na placu gry. Goście do głosu doszli dopiero po trzydziestu minutach rywalizacji. Najpierw, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Marcina Morawskiego, bliski pokonania Nazara Penkovetsa był Adam Kłak. PóŸniej dogodne sytuacje zmarnowali dwukrotnie Kornel Duś oraz bardzo aktywny Daniel Zinke.
Po przerwie na boisku znowu przeważali miejscowi. Najpierw obok bramki strzelał Adam Patora. W 54. minucie powinno być 3:0. Daniel Onyekachi przerzucił piłkę nad Piotrem Przerywaczem i znalazł się sam na sam z Damianem Jaroszewskim. Niestety, Nigeryjczyk za daleko wypuścił sobie futbolówkę i wykorzystał to golkiper Górnika, który pewnie ją złapał. Zresztą Jaroszewski, w tej części spotkania, miał sporo pracy. Bramkarza dolnośląskiej ekipy próbowali pokonać Grzegorz Mania, Daniel Onyekachi i wprowadzony w 67. minucie Kelechi Iheanacho.
Górnik walczył do końca. Torunianie pierwsze ostrzeżenie dostali w 80. min. Po rzucie wolnym piłkę do siatki skierował Dominik Janik. Na szczęście, dla gospodarzy, arbiter dopatrzył się spalonego.
O końcówce spotkania nasi piłkarze chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Najpierw kontaktowego gola z rzutu wolnego zdobył Marcin Morawski. Gdy wydawało się, że Elana zainkasuje skromną wygraną, goście zadali decydujący cios. Do remisu w czwartej minucie doliczonego czasu gry doprowadził Grzegorz Michalak.
- W 90. minucie byliśmy pewni zwycięstwa - powiedział Marcin Wróbel, obrońca toruńskiej Elany. - Później byliśmy myślami już w szatni. Pierwsza bramka dla gości była dość przypadkowa. Przy drugiej zawiodła komunikacja w zespole. Analizowaliśmy grę Górnika i wiedzieliśmy, że mogą takš akcję przeprowadzić. Tym bardziej więc szkoda, że straciliśmy dwa punkty.
Sławomir Pawenta
Zródło: "Nowości"


Inne wyniki:
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin 3:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec - Bałtyk Gdynia 3:0 (0:0)
Polonia Nowy Tomyśl - Polonia Słubice 3:1 (2:0)
Ruch Zdzieszowice - Nielba Wągrowiec 2:0 (1:0)
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1:1 (1:0)
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 2:3 (2:0)
Lechia Zielona Góra - Miedź Legnica 0:1 (0:1)
Tur Turek - Czarni Żagań 2:4 (1:1)

Kibice: Na tym meczu wystawiamy młyn na krytej, w pierwszej połowie robimy flagowisko, prowadzimy dobry doping przez całe spotkanie. Kibiców gości ok 100 (opiszą się sami), 2-3 razy słyszani w naszym sektorze. Piłkarze tracą w frajerski sposób dwie bramki w doliczonym czasie gry i ostatni mecz w tym roku w Toruniu kończy się remisem.
Teraz wszyscy do Legnicy a potem do zobaczenia na wiosnę na Bema.

Zdjęcia z meczu:

dodał: Elanowiec

                   Wszyscy w sobotę w szalach na ostatni w tym roku mecz w Toruniu: Elana Toruń - Górnik Wałbrzych!
Dodano:02 Nov 2010 11:2106.11.2010 Elana Toruń - Górnik Wałbrzych godz. 13:00

Już w najbliższą sobotę 6 listopada ostatni mecz w tym roku w Toruniu, tego dnia "żółto - niebiescy" podejmować będą Górnik Wałbrzych!
Drużyna naszych gości to beniaminek rozgrywek, który zajmuje aktualnie trzynaste miejsce w ligowej tabeli i po piętnastu kolejkach ma na swoim koncie 18 punktów, Elana po remisie w Żaganiu jest na 3 pozycji z 26 punktami.
Górnik w obecnych rozgrywkach odniósł tylko 4 zwycięstwa (wszystkie u siebie z: Miedzią Legnica 3:2, Polonią Słubice 1:0, Polonią Nowy Tomyśl 5:1 i w poprzedniej kolejce z Lechią Zielona Góra 2:0), sześć razy zremisował (u siebie z: Bałtykiem Gdynia, Chojniczanką Chojnice i Jarotą Jarota po 1:1 oraz na wyjazdach w: Tychach z GKS-em 0:0, Żaganiu z Czarnymi 2:2 i Wągrowcu z Nielbą 1:1) oraz poniósł pięć porażek (u siebie z Rakowem Częstochowa 0:1 oraz na wyjazdach w: Bydgoszczy z Zawiszą 1:3, Grudziądzu z Olimpią 0:3 oraz Zdzieszowicach z Ruchem i Sosnowcu z Zagłębiem po 1:2). Jak widać na wyjazdach Górnik gra przeciętnie a nawet słabo (3 punkty w 7 meczach).
Patrząc na tabelę to Elana jest faworytem tego meczu. Mimo to nie można lekceważyć przeciwnika i podejść do tego spotkania w pełni skoncentrowanym a wtedy 3 punkty będziemy mogli po meczu doliczyć do dorobku Elany Toruń, bo nie ma innej opcji w tym meczu!

Jeżeli chodzi o kibiców Górnika Wałbrzych to mają oni zgody z Arką Gdynia, Gwardią Koszalin, GKS-em Tychy, Slavią Praga i Zawiszą Bydgoszcz a do tego układ z Polonią Świdnica. Ich kosy to m.in.: Śląsk Wrocław, Chrobry Głogów, MiedŸ Legnica, Lechia Gdańsk, Lechia Dzierżoniów, Karkonosze Jelenia Góra. U siebie młyn do 400 osób. Na wyjazdy jeżdzą często, w tym sezonie zaliczyli komplet (byli już w Żaganiu w 100 osób, na meczach zgodowych w Bydgoszczy - 200 i Tychach - 120, w Wągrowcu - 35 (w tym 5 Zawisza), Sosnowcu - 170, Zdzieszowicach - 72 (w tym 4 Slavia) i Grudziądzu - 260 (w tym 150 Zawisza i 45 Arka Gdynia), dlatego spodziewamy się ich także w Toruniu tym bardziej, że na tym wyjeździe wspierani będą między innymi przez Zawiszę Bydgoszcz!
Adres ich strony klubowej to http://www.gornicy.com.pl

Poniżej prezentujemy wybrane fotki kibiców Górnika Wałbrzych:


W naszych szeregach jak zwykle mobilizacja, tym razem jeszcze większa, bo pojawiš się w Toruniu kibice gości a do tego jak już wyżej wspominaliśmy wspierani m.in. przez fanów bydgoskiego Zawiszy!
Nie wierzcie w bzdury wypisywane na oficjalnej stronie klubowej przez Królaka o tym, że do sektora gości wejdą tylko kibice Górnika z województwa dolnośląskiego - to są kolejne rewelacyjne pomysły "niedorzecznika".
Prezes klubu, który się pod tym podpisał już wie, że nie ma prawa nie wpuścić kogoś tylko dlatego, że jest mieszkańcem innego województwa czy miasta, bo to jest dyskryminacja! Na sektor gości wejdą wszyscy fani przyjezdni nie ważne czy będą z Wałbrzycha, Bydgoszczy czy z innych miast. Zamówili 400 biletów i pewnie tylu ich będzie, dlatego liczymy na to, że wpuszczą wszystkich, bo jak nie to będą mieć powtórkę z meczu Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec i my też nie wejdziemy na mecz a piłkarze zagrają przy pustych trybunach!
Tak, więc przekazujcie te informacje wszystkim i stawiamy się w komplecie w sobotę na stadionie przy ul. Bema! Mamy nadzieję, że Prezes pomyśli logicznie i nie będzie robił problemów kibicom gości a tym samym także kibice Elany pojawią się w konkretnej liczbie i wspólnie głośnym dopingiem pomożemy Elanie odnieć kolejne zwycięstwo! Zapraszamy też wszystkich derbowiczów - będziecie mogli po raz kolejny zobaczyć w sektorze gości waszych ulubieńców z Bydgoszczy wink
Tradycyjnie także i tym razem, żeby jeszcze bardziej podkręcić i zwiększyć naszą frekwencję na tym spotkaniu proponujemy konkurs. Zbierajcie się i przychodźcie grupami na ten mecz. Dzielnica/osiedle oraz fc, które stawi się w zorganizowanej grupie w największej liczbie wygrywa a kibice z tego "rewiru" na wyjazd do Legnicy pojadą taniej (info po meczu z Górnikiem pojawi się w odpowiednim temacie).
Pamiętajcie to ostatni w tym roku mecz Elany w Toruniu, następny dopiero w marcu 2011 roku, więc mobilizujcie, kogo tylko się da... Wszyscy w sobotę na mecz!

Elana Toruń - Górnik Wałbrzych sobota (06.11.2010) godz. 13:00, Toruń ul. Bema 23/39
Ceny biletów:
Sektor A (trybuna kryta): normalny - 12 zł, ulgowy - 6 zł
Sektor C (trybuna otwarta): normalny - 10zł, ulgowy - 5 zł
Dzieci do lat 7 i kobiety - wstęp wolny.

P.S. Wszyscy do młyna w szalach, czapkach itp. Elany!
dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews