Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   Krystian zawalczy na gali GROMDA !
Dodano:28 May 2020 14:00

🔥🔥🔥⚠️⚠️⚠️🆕🆕🆕🆙🆙🆙

Panie i Panowie, przygotujcie się na grzmoty 💣💣💣💥💥💥

No to się dzieje... Ledwo jesteśmy po sobotniej walce Denisa a już za tydzień kolejny (Tak to ktoś inny. Niech Was nie zmylą podobne tatuaże 😉) fighter spod marki "Młodej Elany" wyruszy w bój i zawalczy na gali federacji Gromda!👊

Tak naprawdę tego Pana ze zdjęcia nie trzeba chyba nikomu w Toruniu przedstawiać a na pewno nie trzeba tego robić nam kibicom Elany! 😎

Krystian Kuźma...
Ścisła czołówka, nie tylko kibol z kategorii tzw. "grupy podwyższonego ryzyka" ale przede wszystkim wielki FANATYK naszego klubu! 💪 "Wariat" jakich mało, który tym razem spróbuje swoich sił na pełni profesjonalnej gali sportowej.

GROMDA to nowa organizacja, która jako pierwsza w Polsce organizuje turniej bokserski 🥊 na... "gołe ręce". Jeżeli chodzi więc o ten aspekt (gołe ręce) przypominać może więc właśnie organizacje Wotore na której ostatnio walczył Denis. Tutaj jednak nie ma parteru, nie ma turlania się, jest ring i czysty boks bez rękawic :) Ponad 200 zgłoszeń zawodników do turnieju, do wygrania 100 tys. zł, w promocje tej gali zaangażowani znani promotorzy tacy jak Mateusz Borek (znany jako dziennikarz) czy Mariusz Grabowski a w tym wszystkim KRYSTIAN. Oj będzie się działo, będzie ogień 🔥

Tak tego zawodnika opisuje sama federacja:
"Konkretny, skupiony i wytrwały. Stalowe pięści, odporność na ciosy, twarde dążenie do celu. TYSON wchodzi do gry!

Doświadczony życiowo puncher z Torunia o licznych, krwawych bojach w przeróżnej scenerii i charakterze. Niezłomny, wierny swoim ideałom, zawsze gotowy do walki. Do turnieju przygotuje go trener, Daniel Płonka z klubu Top Team Rzeszów."

Od siebie dodamy iż gala odbędzie się 6 czerwca i można będzie ją obejrzeć wykupując także PPV na stronie Gromda.tv/tyson

Cóż dodać?
KRYSTIAN DO BOJU!!! JEDZIESZ Z TYM!

ANI KROKU WSTECZ...
"NIEWAŻNE GDZIE BYŚMY BYLI I CO NIE ROBILI REPREZWNTUJEMY ELANE TORUŃ"
dodał: Admin

                   Rozmowa z Denisem Załęckim (Wotore)
Dodano:28 May 2020 13:49

🔝🆙 ROZMOWA Z DENISEM ZAŁĘCKIM ! (Wotore)

Witam,
➡️1. Jesteś po walce na Wotore II. Niestety walka "przegrana" i nie wyglądało to pewnie do końca tak jak sobie to wymarzyłeś. Sam po walce powiedziałeś, że miałeś tylko dwa tygodnie na przygotowania ze względu na odsiadkę i chciałbyś natychmiastowego rewanżu. Nadal to podtrzymujesz? Uważasz, że w "normalnych warunkach" walka wyglądałaby inaczej? Jak oceniasz poziom swojego rywala (Samociuka)?

✔️Cześć. Tak, niestety walka skończyła się na moją niekorzyść, chociaż szczerze powiem, ze też nie do końca się z tym zgodzę, ale o tym zaraz. Zacznę od tego, że sam udział w walce uważam za sukces, a przegrana ze świetnym zawodnikiem to dla mnie żadna porażka. Marek jest świetnym i utytułowanym fighterem, o czym może nie każdy wie. To nie jest pierwszy lepszy chłop, który przypadkiem wygrał Wotore1. Tak jak mówiłem, miałem 2 tygodnie na przygotowanie, a przez 4 miesiące zero treningów pod sporty walki... Dodatkowo od lat nie mam trenera i nie trenuje profesjonalnie jak każdy przeciętny sportowiec. Przez kilka lat trenowałem sobie w kratkę, raz tu, raz tu - bez większego planu. Nie będę gdybać, co mogłoby być, gdybym te 4 miesiące ciężko zapier***ł, bo jak mówiłem przeciwnik był świetny. Sądzę jednak, że na pewno walka byłaby dużo bardziej zacięta i dłuższa. Nie uważam żebym miał się czym szczycić, ale również myślę, że nie przyniosłem wstydu! Walka w stójce była wyrównana i gdyby jeszcze jeden highkick wszedł jak powinien to finał walki mógłby być inny 😉Tak jak mówiłem na wstępie, wyciągam z tego wydarzenia lekcje, nabrałem trochę pokory i lecę ostro z treningiem. Chęć rewanżu natomiast podtrzymuję!

➡️2. O walkę z Samociukiem może być jednak ciężko bo ten już z kolei ma zaproponowaną walkę z Pasternakiem (zwycięzca Wotore II). Jeżeli nie uda się z nim to czy jesteś już po jakiś wstępnych rozmowach z organizatorami na temat twojej przyszłości w tej federacji? Widzą Cię na Wotore 3? Masz swojego "wymarzonego" przeciwnika z którym byś się chciał spotkać?

✔️ Myślę, ze wszystko w życiu jest do zrobienia i ten rewanż również! Zwłaszcza, że federacja ma inne plany na zwycięzców niż superfighty. Wiadomo, że każdy kolejny będzie chciał walczyć z poprzednim i tak bez końca. Marek jest typowym sportowcem, który nie chowa głowy w piasek więc myślę, że rewanż dojdzie do skutku, jeśli tylko organizacja nam to umożliwi.
Inny przeciwnik? Jasne mogę bić się z każdym bez wyjątku ale na tą chwilę chciałbym uczciwie zmierzyć się z Samociukiem! Po walce z nim mogę wyjść z każdym! Co do mojej przyszłości w federacji jesteśmy w trakcie rozmów, chociaż nie ukrywam, że mam również kilka ciekawych propozycji od innych federacji.

➡️3. Bezpośrednio po twojej walce prowadzący galę sugerował iż ktoś Cie wyzywał na walkę. Twierdził iż uczynił to Majewski (który przyp. faktycznie miał spinę z gościem z Tychów). Ty wydawało się ze byłeś zaskoczony tym faktem ale oczywiście odpowiedziałeś, że możesz walczyć. Rozumiem, że to była tylko zwykła pomyłka prowadzącego? Czy jednak faktycznie doszło do jakieś spiny twojej z Majewskim?

✔️Tak, to była śmieszna sytuacja, która okazała się oczywiście pomyłką! Nie planuje tej walki, chociaż jeśli Majewski będzie chciał się sprawdzić to czemu nie!

➡️4. Na gali walczyło kilku fighterów z różnych ekip kibicowskich tj. Stal Rzeszów, Arka Gdynia, GKS Tychy. Powiedz mi jaka atmosfera panowała na gali? Dało się wyczuć jakieś napięcia czy raczej wszyscy podeszliście do tego profesjonalnie czysto na sportowo z wzajemnym szacunkiem do siebie?

✔️Gala, to jednak gala... Nikt nikogo nie zaczepiał, a sprawy kibicowskie zeszły na drugi plan. Atmosfera była w porządku, tym bardziej, że przed całym wydarzeniem nie było między nami żadnych konfliktów.

➡️5. W jednym z wywiadów chłopak z Arki Gdynia wskazywał na jedną wadę dotyczącą szczegółów organizacji tej gali. Konkretnie chodziło o „dym” dookoła "pola walki", który po wypadnięciu z "ringu" podobnież mocno "zatykał" i nie dał zawodnikom oddychać. Ty dwa razy wypadłeś w tamten obszar... Czy Ty też tak to odczułeś i potwierdzasz, że trochę to przeszkadzało?

✔️Szczerze odpowiem, że nie zauważyłem niczego takiego, ale moja kondycja została osłabiona już po samej rozgrzewce 😂 , zatem nie wiem czy to miało jakiś wpływ, czy nie. Tlen mi się skończył zanim zdążyłem wypaść pierwszy raz! 😂😳

➡️6. Jak już jesteśmy przy tym temacie "organizacji". Jak ogólnie oceniasz całość? Wszystko na najwyższym poziomie?

✔️👊Była to bardziej produkcja telewizyjna, a niżeli gala, wiec ciężko mi oceniać. Do tej pory nie brałem w czymś takim udziału. Wiadomo, że jest to coś nowego, a organizatorzy starają się ciągle poprawiać wszelkie niedociągnięcia. Ja nie mam żadnych „ale” i moim zdaniem wszystko było na wysokim poziomie, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności i tę całą pandemie. Reasumując - wszystko na plus.

➡️7. Mamy wrażenie, że twoją walką interesowała się bynajmniej cała Elana a i można było zauważyć ze sporo twoich znajomych z Torunia itd. Czułeś te wsparcie? Masz coś tutaj do dodania w tym zakresie?

✔️👊Cała Elana, Ruch, Widzew, Wisła, Stal, Kalisz i za pewne tez cały apator😂. Myślę, że tą walką interesowała się cała Polska, zwłaszcza, że duże grono nie pała do mnie miłością.😂 Oczywiście, że czułem wsparcie, ale tez presję oraz nieprzychylność większości osób! Za wsparcie wszystkim dziękuję, a do reszty co mam dodać?! „If nobody hates you, You are doing something wrong” - ten cytat wyraża wszystko!

➡️8. Na koniec. Choć na Wotore 2 bez zwycięstwa to i tak wielki szacunek dla Ciebie i innych wojowników występujących na tego typu gali. Z całą pewnością trzeba mieć charakter! Podjąłeś wyzwanie, nie kalkulowałeś, nie unikałeś wymian, zaimponowałeś wysokimi kopnięciami, zabrakło jednak „tlenu”. Jesteśmy przekonani, że stać Cię na więcej i pokażesz to w następnych walkach. Masz coś do dodania swoim wrogom?

✔️👊Dzięki wielkie!!!
Moim wrogom i niedowiarkom nie mam nic do dodania, bo oni zawsze wiedzą lepiej i nawet jakbym wygrał znaleźliby jakieś „ale”! Im nie mam nic do udowodnienia bo nie interesuje mnie ich zdanie. Chcę podziękować wszystkim którzy przy mnie byli i we mnie wierzyli bo to oni na to zasługują! Całej ekipie Elany i innym zaprzyjaźnionym ekipom, o których pisałem wyżej wielkie dzięki za wsparcie, a szczególnie Krystianowi Kuźmie za mega zaangażowanie! Dziękuję również mojej rodzinie, mojej kobiecie, która wierzy we mnie, jak mało kto i jest dla mnie ogromnym wsparciem!
Na koniec dodam, że rozpocząłem współpracę ze świetnym teamem treningowym i myślę, że teraz będzie już tylko lepiej!

➡️Również dzięki za rozmowę. Czekamy na kolejne twoje pojedynki. Do następnego! Pozdro. Tylko ELANA!
dodał: Admin

                   "Maser" szacunek za wszystko !
Dodano:28 May 2020 13:43
W dniu 25.05.2020r. Śp. Marcin "Mucha" (po lewej) obchodziłby swoje 41 urodziny...
Tego samego dnia po 16 latach pracy w Elanie, Tomek "Maser" Rudnicki (po prawej) "za porozumieniem stron" został zwolniony z Elany...
Zaś w dniu dzisiejszym oficjalna strona Olimpia Grudziądz poinformowała iż popularny "Maser" dołączył do sztabu medycznego tego klubu.
Cóż rzecz? Cóż dodać?
To co w mniemaniu zarządzających naszym klubem nie wystarczało na 2 ligę od razu, błyskawicznie wzięto do klubu pierwszoligowego... (zresztą z tego co się słyszy, nie była to jedyna propozycja dla Tomka tuż po jego zwolnieniu.).
Zastanawiające Panowie działacze, zastanawiające.
Tyle lat pracy. Serducha dla tego klubu... Poniedziałkowa decyzja działaczy to totalne dno, zero!  Za jakiś czas jak to zwykle przez ostatnie 16 lat bywało kolejny trener odejdzie, odejdzie także prezes... z tą różnicą iż przez nich w naszym klubie nie będzie też Masera...
Maser... od nas wielki SZACUN za te wszystkie lata. Dziękujemy za wszystko co zrobiłeś dla "żółto - niebieskich" ! Powodzenia w nowym klubie! Nie mówimy żegnaj lecz do widzenia bo wierzymy iż jeszcze kiedyś zasiądziesz w sztabie Elany Toruń! Tyle od nas!
Do tego tematu na pewno jeszcze wrócimy...
dodał: Admin

                   MASER JESTEŚMY Z TOBĄ!
Dodano:26 May 2020 12:03

Zdjęcia nadesłane. My tu tylko to wstawimy... Na reakcje kibiców długo nie trzeba było czekać... Może te płótna to nie są "dzieła sztuki" ale przekaz dosyć wyraźny...
➡️"Wyrzucacie nasze legendy. Droga nie tędy"
➡️"Bednarz baranie, miejsce Masera jest w Elanie"
➡️"Tomasz Maser Rudnicki z Elaną 16 lat tradycji. Maser = Legenda. Bednarz WON, PIETRZAK WON"
Króciutko. MASER JESTEŚMY Z TOBĄ!
dodał: Admin

                   Tomasz "Maser" Rudnicki odchodzi... "za porozumieniem stron"
Dodano:26 May 2020 11:55

Tomasz "Maser" Rudnicki odchodzi... "za porozumieniem stron" 🤥🤔🤫😠

Kim jest popularny "Maser" żadnemu kibicowi Elany nie trzeba tłumaczyć ani nikomu nie trzeba go przedstawiać. 16 lat w klubie... Zmieniali się trenerzy, zmieniali się prezesi, piłkarzy przez ten czas również przewinęło się multum... Tomek przez ten okres cały czas pełnił funkcję fizjoterapeuty! Ale to nie jest tak, że to była tylko jego praca. To z czasem stało się jego pasją by nie powiedzieć całym życiem. Każdy kto znał Tomka wie jak żył on tym klubem (zresztą chociażby czasami wystarczyło patrzeć na jego reakcje po strzelonych bramkach). Jeżeli chodzi o sztab szkoleniowy to absolutna ikona, to człowiek legenda. Wydawałoby się, że człowiek nie do ruszenia... Nie do ruszenia do dnia dzisiejszego!

Oficjalna strona naszego klubu zabawiła się dzisiaj w prima aprilis twierdząc iż umowa została zakończona "za porozumieniem stron". No kabaret. Nawet jeśli wierzyć tym pogłoskom iż Maser z własnej woli zrezygnował to coś tu się kur*a nie zgadza. Tyle lat pracy, tyle serca włożonego dla tego klubu i tak po prostu jeden głupi news z krótkim dziękujemy?

Panowie działacze. Co Wy wyprawiacie???
Nie Bednarz, nie Pietrzak a właśnie tacy ludzie jak Tomek Rudnicki to ELANA!!! Skoro klub nie potrafi wychować odpowiedniej ilości wychowanków aby grali w pierwszej drużynie to chociaż nie pozbywajcie się takich ludzi jak Tomek!

Ta sprawa nie może zostać tak zakończona. I bądźcie pewni, że kibice tego tak nie zostawią.

Redakcja Elanowcy.pl
dodał: Admin

                   Śp. Mucha
Dodano:26 May 2020 11:51
Marcinie. Żyj w naszej pamięci wiecznie.

Śp. MUCHA
25.05.1979 - 23.07.2014
dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews