Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   Znowu remis...
Dodano:25 Aug 2012 20:45

Elana Toruń - Chrobrym Głogów 0:0 (0:0) 

Elana: Bebłowski - Żbikowski, Czarnecki, Wróbel, Kucharski - Kikowski, Bołądź (89; Czyżniewski), Zamiatowski, Młodzieniak, Rasak (66; Nowosielski) - Lewandowski (86; Maćkiewicz) 

Kibice:

Na meczu z Chrobrym Głogów nasz młyn wahał się od 250 do 300 osób, na płocie powiesiliśmy 10 flag (Bielawy, Ciechocinek, Elana Toruń, Forever Ruch, Kowalewo, Mokre, Ostaszewo, Rubinkowo, Ultras Elana i Władcy Torunia) i prowadziliśmy doping praktycznie przez cały mecz. W pierwszej i drugiej połowie spotkania machaliśmy flagami na kijach.

Z nami obecnych było 20 kibiców Jezioraka Iława i delegacja Ruchu Chorzów - wielkie dzięki za wsparcie!

Kibice Chrobrego stawili się w Toruniu w 93 osoby, na płocie powiesili dwie flagi, ich doping był sporadyczny, ale za to głośny. Obyło się bez obustronnych bluzg.

Grajki po drugim z rzędu remisie 0:0 podziękowali nam za doping a my im za walkę.

P.S. Teraz wszyscy do Bytowa!

>>> Foto z meczu <<<

>>>Foto - www.12zawodnik.pl<<<

dodał: Admin

                   ELANY FANATYCY ;)
Dodano:23 Aug 2012 12:56

Nagranie z dedykacją dla starszej ekipy i dla wszystkich tych dla których Elana to coś więcej niż klub...

"Szacunek dla jeżdżących i dla fanatyków
Którzy są od lat niezależnie od wyników"

dodał: Admin

                   Hit rundy jesiennej? Wszyscy na mecz z Chrobrym !
Dodano:21 Aug 2012 1:54

 

A no właśnie, za nim przyjdzie nam ruszyć do Bytowa...w tę najbliższą a zarazem ostatnią sobotę sierpnia tego roku na stadionie miejskim w Toruniu odbędzie się jeden z najciekawszych meczy tej rundy jesiennej !!! Jeśli faktycznie tego dnia dopiszę frekwencja to może się nawet okazać iż te spotkanie będzie hitem tej rundy ! Bowiem do Torunia przyjeżdża Chrobry Głogów a co za tym idzie... jego kibice;)

Dlaczego od razu hit? Bo w tym roku do Torunia zawitać mogą jeszcze tylko fani MKSu Kluczbork, Górnika Wałbrzych oraz Zagłębia Sosnowiec i wydaje się iż tylko ci ostatni mogą powalczyć z Głogowianami jeżeli chodzi o liczbę osób, która zawita do Torunia !

 

Ten sobotni mecz będzie dla naszej drużyny dopiero drugim spotkaniem ligowym w tym sezonie i od razu drugim na którym pojawią się kibice gości... ;) ! Już sam mecz z Moto Jelcz Oława pokazał iż takie potyczki na których obecni są kibice obydwu drużyn są o wiele ciekawsze niż te bez kibiców przyjezdnych.... Zresztą sama spinka kibiców z Oławy spowodowała jeszcze głośniejszy doping Elanowców tamtego dnia ;)  Oczywiście stosunki między kibicami Elany a kibicami z Głogowa teoretycznie nie są tak napięte i miejmy nadzieję iż tym razem obędzie się bez obustronnych bluzg... ;)

Bez wątpienia kibice Chrobrego prezentują lepszy poziom kibicowski niż ci z Oławy i jest to ekipa należąca do ścisłej czołówki w naszej lidze pod tym względem ! Po raz ostatni kiedy przyszło nam grać na własnym obiekcie z tą drużyną do Torunia zawitało 161 fanów Chrobrego w tym 51 głów ich zgody czyt. ze Stilonu Gorzów! I tym razem można się spodziewać kiboli obu tych drużyn, miejmy nadzieję iż również w co najmniej w podobnej liczbie !

Tamten mecz 10 kolejki poprzedniego sezonu był zarazem pierwszą porażką naszej drużyny w roli gospodarza w ubiegłych rozgrywkach (przyp 1:3 w plecy).... Mimo kłopotów kadrowych po cichu liczymy iż z kolej ten mecz będzie pierwszą wygraną w tym nowych;)

 Na tamtym meczu Elanowcy wystawili 450-500 osobowy młyn tworząc jednocześnie wspaniałą atmosferę przez całe 90 minut!!! Patrząc iż na środowym spotkaniu z Moto Jelcz młyn oscylował w ilości 300 osób.... mamy głęboką nadzieję iż przy odpowiedniej mobilizacji Władców Torunia i tym razem młyn może dobić do min.500 osób...

 

Aby tak było... już dzisiaj nakręcamy wszystkich tych, którzy uważają się za kibiców Elany aby tego dnia zjawili się na Bema w sektorze C !!! Musi nas być jak najwięcej....

 

Do zobaczenia w młynie...

... Dla nas ten klub..;)

 

<--- Tak było ostatnio... jak będzie teraz? Przyjdź i się przekonaj !!!

dodał: Admin

                   Pierwszy wrzesień? Pierwszy ligowy wyjazd tego sezonu!
Zapisy na Bytów czas zacząć !
Dodano:21 Aug 2012 0:10

 

1 września? hmm.... to dzień w którym zazwyczaj ci najmłodsi rozpoczynają rok szkolny...  w tym roku jednak ...pierwszy września wypada w sobotę a więc ci którzy jeszcze swej edukacji nie skończyli wcale nie będą musieli w tym dniu organizować sobie dnia wagarowicza...;)

A skoro sobota? ... to także dla tych starszych (pomijając tych "tyrających" również w weekendy).... sobota jest dniem wolnym !!! Podsumowując ... pierwszy wrzesień to dogodny termin aby ruszyć na pierwszy ligowy wyjazd Elany w tym sezonie !

 

Kibice Elany po raz ostatni byli na wyjazdowym ligowym meczu swojej drużyny... 19 maja 2012... czyli już ponad trzy miesiące temu !!! Ta przerwa była na tyle długa iż wśród tych najwierniejszych fanów Elany można już wyczuć ogromny "wyjazdowy głód";) Ten okres był również na tyle długi iż ci, którzy mają wieczne problemy z kasą spokojnie mogli odłożyć kasę już chyba na wszystkie wyjazdy tej rundy ;) !  A więc nie ma wymówek.. My tam po prostu musimy jechać w jak najliczniejszej grupie !!!  Przypomnijmy iż na ostatni wyjazd do Bytowa wybrało się... 103 kiboli Elany, liczymy iż co najmniej tylu pojedzie również tym razem  !

 

Godzina zbiórki: ?

Miejsce zbiórki: parking przy Tor-Torze

Koszt wyjazdu: ok. 50zł (przejazd+bilet na mecz)

Szczegóły podamy wkrótce...

 

Ruszamy z zapisami jak zwykle na maila wyjazdy@elanowcy.pl bądź po przez dział ZAPISY ONLINNE ! Oczywiście standardowo podajemy imię, nazwisko, pesel, nazwę dzielnicy / fc ! Nowością wprowadzoną od tego sezonu jest fakt iż przy zapisach podajemy również opcje środku transportu tzn. jeśli ktoś zapisuję się na listę a ma pewne miejsce w samochodzie i nim wybiera się na mecz to musi koniecznie to przy zapisach uwzględnić ! Dzięki temu osoby ogarniające transport będą wiedziały ile autokarów zamówić ! Uwaga ewentualna późniejsza zmiana środka transportu może kosztować tym iż dana osoba zostanie na zbiórce...;) Jeszcze jedną nowością jest fakt iż główne zapisy będą odbywać się na stadionie w sektorze C w przerwie meczu poprzedzającego dany wyjazd.. Wtedy to osoby zapisujące będą mogły uiścić kwotę 10zł zaliczki i być pewnym miejsca w autokarze oraz pewnym nabycia biletu na mecz! Pozostałe osoby tej pewności posiadać po prostu  nie będą mogły ;)

Pozostałe rzeczy pozostają bez zmian... czyli panowiE wyjazdy, wyjazdy i jeszcze raz wyjazdy !!!

 

Bo nie liczy się kto ma więcej gadżetów naszej drużyny, nie ważne czy ktoś kupił karnet czy nie... najważniejsza jest sama obecność na meczach Elany a co za tym idzie... na wyjazdach i tylko ci, którzy je zaliczają na miarę swoich możliwości... mogą czuć się prawdziwymi najwierniejszymi fanami Elany a pozostałym...? Tylko tak się wydaje, że nimi są ;) Ave...

 

Przekazywać info wszystkim zainteresowanym wszędzie gdzie tylko się da  i widzimy się na zbiórce...

 

JESTEŚMY ZAWSZE TAM !  

 

>>> ZAPISY ONLINNE <<<

dodał: Admin

                   Tylko remis na inaugurację sezonu.
Dodano:15 Aug 2012 20:37

Elana Toruń - Moto-Jelcz Oława 0:0 

Elana: Bebłowski - Zamiatowski (69, Czyżniewski), Czarnecki, Żbikowski, Kucharski - Wróbel, Kikowski (żk)- Bołądź (żk; 46, Rasak), Nowasielski (60, Maćkiewicz), Młodzieniak - Lewandowski (żk)

opis później

Kibice:

Na inaugurację sezonu 2012/2013 gościliśmy w Toruniu beniaminka ligi - drużynę Moto-Jelcz Oława, z którą nigdy wcześniej nie było dane nam się spotkać. Nasz młyn na tym meczu wahał się od 250 do 300 osób, na płocie wywiesiliśmy 10 flag (Belweder, Elana Toruń, Golub-Dobrzyń, Grubasy, Jarosław Mackiewicz, Mokre, Ostaszewo, Toruńska Elana, White Elana i Władcy Torunia) i prowadziliśmy dobry doping praktycznie przez cały mecz. Kibice gości stawili się w sektorze w ponad 50 osób (dokładnie opiszą się sami) z dwiema flagami. Krótko po wejściu na stadion rozpoczęli napinkę w naszą stronę, więc nie pozostaliśmy im dłużni i kilka razy podczas meczu doszło do "wymiany uprzejmości". Grajki po zremisowanym 0:0 spotkaniu podziękowali nam za doping. Z nami tego dnia delegacje ziomali z Ruchu Chorzów i gościnnie Widzewa Łódź - dzięki za wsparcie!  

Foto:

  

dodał: Elanowiec

                   ELANA TO MY... W środę wszyscy na Bema !
Dodano:11 Aug 2012 22:42

Zapowiadając środowy mecz nie sposób pominąć tych najważniejszych bez których mecze nie miałby sensu... czyt. Bez kibiców! Na początek przedstawimy kibiców przyjezdnych...

Moto - Jelcz Oława jest to ekipka która jest zarazem fan clubem Śląska Wrocław, zgody  zaś mają z Bielawianką Bielawa oraz z Rokita Brzeg Dolny ! O kibicach Moto-Jelcz było nieco głośniej w latach 90 ale również obecnie starają się działać na scenie kibicowskiej. Warto zerknąć także na listę starych zgód kibiców z Oławy bo oprócz tych mniej znanych jak Piast Nowa Ruda, Kuźnia Jawor, Orzeł Żąbkowice Śląskie mieli oni sztamę z takimi ekipami jak GKS Jastrzębie, Piast Gliwice, Resovia Rzeszów, Stal Stalowa Wola czy Chrobry Głogów!
Patrząc na ich młyn z ostatniej rundy poprzedniego sezonu to ich liczby oscylują od 30 do 50 głów ! W poprzednim sezonie zaliczyli również aż 12 wyjazdów z tego aż 9 w rundzie wiosennej ! Oczywiście niektóre z tych wyjazdów zaliczone były w skromnych pojedynczych liczbach ale chociażby na ostatnim swoim wyjeździe w III lidze pojechali do oddalonego od Oławy o ok260 km - do Świebodzina aż w 80 osób! Jak można wyczytać na ich oficjalnych stronach internetowych do Torunia również organizują wyjazd autokarowy ! Liczymy iż mimo dosyć sporej odległości miedzy naszymi miastami (ok.311km) kibice Moto-Jelcz pojawią się w sektorze gości w niezłej liczbie na tym historycznym dla nich spotkaniu co uczyni ten mecz jeszcze bardziej ciekawym !

Ten sezon zapowiada się dla naszych piłkarzy bardzo ciężko z powodu problemów organizacyjnych i być może czeka nas długa walka o utrzymanie do ostatniego meczu! Być może tak? Ale co z tego? Co z tego iż przed nami już 8 sezon na tym samym poziomie rozgrywek (wcześniej 3 liga, teraz 2 liga zachodnia) i niektórym może nudzić się iż ciągle gramy z jakimś Tur Turem czy Jarotą Jarocin? Co z tego? przecież My przychodzimy dla naszego klubu a nie dla drużyny przeciwnej! Przecież My Ci najwierniejsi fani będziemy przychodzić bez względu na wyniki, rywali czy ligę w której gramy itd. itp. !
Pierwszą okazję do wsparcia zółto-niebieskich w tym sezonie mamy już w tę środę ! Pierwszy mecz w sezonie, dogodny termin (wolna środa), pierwszy mecz z tym rywalem, kibice przyjezdni a przede wszystkim fakt iż na boisku zagra... ELANA TORUŃ.. powoduje że jeśli uważasz się za kibica Elany !? TO TY MUSISZ TEGO DNIA ZJAWIĆ SIĘ NA BEMA !

A więc do zobaczenia w sektorze C ! Jedziemy z dopingiem !

Dla nas ten klub .... ! 
dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews