Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   Koras gratulacje !
Dodano:30 Sep 2012 16:53
Wczoraj o godzinie 3:15 jeden z najwierniejszych kibiców Elany "Koras" został ojcem!  Z tej okazji małemu Dawidkowi życzymy dużo zdrowia, żeby szybko rósł i dołączył do grona młodych Elanowców a szczęśliwym rodzicom - Dorocie i Bartkowi, pociechy z syna!

 

Redakcja strony www.elanowcy.pl oraz wszyscy kibice Elany Toruń!

dodał: Admin

                   Pierwsza bramka ale nadal bez pierwszej wygranej...
Dodano:29 Sep 2012 18:04

 1-1

Elana Toruń - Ruch Zdzieszowice

Bramka dla Elany: Mariusz Dzienis 

Kibice: Na meczu ze "Zdzichami" wystawiamy 130 osobowy młyn, na płocie wieszamy cztery flagi (Elana Toruń, Mokre, Ruch-Elana i Rubinkowo) i trans z pozdrowieniami dla kolegi. Dopingujemy przez cały mecz. Kibiców gości brak. Grajki strzelają w końcu pierwszą bramkę w sezonie i remisują mecz (a zwycięstwo było tak blisko), po którym dziękują nam za wsparcie. 

Foto:

   

dodał: Admin

                   Jutro ze "Zdzichami" !
Dodano:28 Sep 2012 20:14

Już jutro o godzinie 15:00 Elana rozegra swój kolejny mecz ligowy w Toruniu. Rywalem "żółto-niebieskich" będzie dwunasty zespół w tabeli - Ruch Zdzieszowice ! 
Jak wiemy Elana w tym sezonie nie odniosła jeszcze żadnego zwycięstwa, nie zdobyła nawet bramki i obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli... Trudno więc być optymistą przed jutrzejszym spotkaniem. Liczymy jednak, że piłkarze pokażą w tym meczu ambicje i będą walczyć przez całe 90 minut o jak najlepszy wynik ! Piłkarze muszą udowodnić iż dotychczasowe porażki to faktycznie kwestia złego przygotowania drużyny do sezonu przez byłego "trenera"! Muszą pokazać iż chce im się grać w tym klubie bo przecież co niektórzy z nich strzelali na tym poziomie rozgrywek 15 bramek w sezonie a co niektórzy grali nawet w wyższych ligach a więc chyba nagle nie zapomnieli jak się gra w piłkę? Jutro oczekujemy walki i oby tak było !

Pod względem kibicowskim ten mecz nie zapowiada się ciekawie a na trybunach nie możemy spodziewać się tłumów... Przed jutrzejszym meczem klub zdecydował się na obniżenie cen biletów... Decyzja ta jest jednak dość kontrowersyjna bo tańsze bilety będą dostępne jedynie... w przedsprzedaży o czym zresztą klub poinformował dosyć późno. Ceny tych biletów to odpowiednio na trybunę A: 12zł (normalny), ulgowy 7zł studencki 9zł, emeryci-renciści 7zł! Na trybunę C: normalny 10zł, ulgowy 5zł, 7zł studencki, emeryci-renciści - 5zł ! Jak widać wszystkie te bilety w przedsprzedaży są tańsze o 3zł ! Przy obecnych wynikach drużyny dla "przeciętnej" osoby przychodzącej na stadion te ceny i tak pewnie są zbyt duże a więc pewnie zbytnio to frekwencji nie zmieni... Faktycznie wydaję się iż akcja "na Elanę za piątaka" przyniosłaby większy efekt niż te obecne zmiany... Docenić jednak trzeba dobre zamiary prezesa a prawda jest taka iż ten prawdziwy kibic i tak czy siak na stadionie się tego dnia pojawi...Sportowo nastały dla nas ciężkie czasy ale My ci najwierniejsi fani jesteśmy z tym klubem na dobre i na złe a więc "ch.. z wynikami" ! Obecna sytuacja pokaże ilu tych najwierniejszych fanów Elany jest i miejmy nadzieje iż jutro jak najwięcej akowych pojawi się na sektorze C głośnym dopingiem będzie zagrzewać naszych piłkarzy do walki

Ch.. z wynikami..., j...ć sezonowców !


P.S W przerwie meczu prowadzone będą zapisy na środowy wyjazd do Kalisza ! A więc zapisywać sę...Jedziemy Wszyscy !


  -

Elana Toruń - Ruch Zdzieszowice
Godzina 15:00
Toruń, przy Bema 23

dodał: Admin

                   Im strzelać nie kazano! Elana niczym... Małapanew Kuczów !
Dodano:26 Sep 2012 23:01


Jak pewnie doskonale już wszyscy więdzą... nasz klub w tym sezonie 2012/2013 w oficjalnych meczach nie zdobył jeszcze bramki, tracąc przy tym aż 16 (+ dwie w Pucharze Polski)!  To już 8 spotkań ligowych i 1 pucharowy w Kołobrzegu w którym "żóło-niebiescy" nie potrafią pokonać bramkarza rywali... Nawet najdłużej pracujące osoby w klubie oraz najstarsi kibice Elany nie pamiętają czy kiedykolwiek nasz klub miał tak słaby bilans bramkowy... Jest to nie tyle co śmieszne ale przerażające...  Sami piłkarze a dokładnie kapitan drużyny całą winne za obecny stan "zwalił" na opiekuna Wędzyńskiego, który tragicznie przygotował zespół do sezonu...  Owszem nie sposób się nie zgodzić z Marcinem bo przecież także My kibice Elany potrafiliśmy dojrzeć brak profesjonalnego podejścia tego pana do pracy w naszym klubie co zresztą w sposób dosadny wyrażaliśmy podczas spotkań ligowych !  Fajnie iż Marcin Wróbel odważył się szczerze powiedzieć "co jest grane" jednak My kibice możemy mieć do kapitana żal i pytanie "dlaczego tak późno?" Przecież Marcin jest jednym z najstarszych i doświadczonych zawodników w tym klubie... czemu nie reagował wcześniej iż na treningach "nic nie robią" ? Przecież profesjonalny piłkarz po tylu latach gry w piłkę doskonale wie co trzeba zrobić aby jego organizm był należycie przygotowany do rozgrywek... Rozumiemy iż Marcin i każdy inny piłkarz naszego klubu bał się oficjalnie głośno odezwać w tej sprawie bo mogłoby to skutkować np. odsunięciem danego zawodnika od zespołu! Ale dlaczego nikt z piłkarzy nie przyszedł z tym problemem do nas? Przecież od tego My kibice Elany jesteśmy... Takie sprawy trzeba załatwiać szybko ponieważ nikomu nie pozwolimy na niszczenie naszego klubu ! Tak to już niestety jest iż często byliśmy czy jesteśmy wprowadzani w błąd bo często to co oficjalnie jest "cacy" w rzeczywistości okazuję się "bee i fuj, fuj".  Miejmy nadzieję iż w przyszłości gdy tylko będzie się coś działo niepokojącego w klubie to My kibice nie będziemy się o tym dowiadywać od osób "trzecich" aby potem nie było czasem za późno na reakcje ! Opiekuna Grzegorza już z nami nie ma (z pewnością w dużym stopniu dzięki nam) a więc piłkarze, teraz nie ma żadnych tłumaczeń... trzeba zapier....ć !

Elana jak Małapanew Kuczów oraz LZS Włodary-Węża !
Wracając do tematu bramek a ściślej mówiąc ich braku to jeden z kibiców Elany na facebooku zamieścił wpis iż spośród 198 najlepszych drużyn w Polsce (biorąc pod uwagę te z Ekstraklasy, I ligi, II ligi oraz III ligi) tylko jedna do tej pory nie ma strzelonej bramki... Trochę tym faktem zaniepokojeni redakcja strony www.elanowcy.pl z czystej ciekawości sprawdziła czy w ogóle w Polsce jest chociaż jeden jeszcze taki klub jak Elana bez gola? No cóż nieco odetchnęliśmy.. Oprócz Elany w Polsce jest takich klubów jeszcze sześć!!!  Małapanew Kuczów, Casimirus Bydgoszcz, Sztorm II Mosty, LZS Włodary-Węża, Podlesie Sowno oraz NKS Niepruszewo ! Są to kluby amatorskie... najlepszy z nich gra w lidze okręgowej (5 liga), jeden w A-klasie a pozostałe cztery w B-Klasie !  W tych ligach również są dwie bramki, jedna piłka i po jedenastu zawodników z danej drużyny na boisku... różnica jest jedna iż kopacze grający w takich klubach... grając nie zarabiają nic bądź otrzymują kwoty znikome a niektórzy nasi piłkarze "przytulają" dosyć solidną pensje... 
Dlatego My kibice będziemy się wam solidnie przyglądać bo brak ambicji i woli walki u nas nie przejdzie ! W innym przypadku pewnie nie raz z trybun usłyszycie "Jak się nie chce to..." Amen !

dodał: Admin

                   Robert Kościelak "na stałe" trenerem Elany!
Dodano:26 Sep 2012 22:00
W poniedziałek klub na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformował iż nowym szkoleniowcem "żółto-niebieskich" został ... Robert Kościelak ! Trener ten po urlopowaniu Grzegorza W. poprowadził Elanę w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych jako trener tymczasowy... I mimo dwóch porażek 3:0 w Toruniu z Górnikiem Wałbrzych i 2:0 w Częstochowie, toruńscy działacze zdecydowali się dać dłuższą szanse panu Robertowi !
Czy kolejny powrót do naszego klubu trenera Kościelaka będzie udany? Ciężko przewidywać... Sam trener podkreśla iż cudotwórcą nie jest ale głęboko wierzy w ten zespół i zaznacza iż teraz nie pozostaje nic innego jak na treningach wziąć się do pracy i zapier....ć !  Wydaje się iż z spośród kandydatów, którzy w mediach wymieniani byli jako kandydaci do objęcia tej posady... trener Kościelak faktycznie to najlepszy wybór ! Niezależnie od wyników jaki nasz klub będzie osiągał, jedno jest pewne... trener Kościelak podchodzi do pracy w Elanie z pełnym zaangażowaniem i będzie robił wszystko "aby ten herb, klub" w tabeli był wyżej niż w obecnej chwili... tego życzymy nam kibicom Elany jak i samemu trenerowi !

Panie Robercie, powodzenia !

dodał: Admin

                   Raków - Elana (foto - 12zawodnik.pl)
Dodano:24 Sep 2012 17:26

Kibice: Do Częstochowy wybrało się 68 fanatyków Elany wspieranych przez 12 kibiców Jezioraka Iława i 5 fanów Widzewa z Grudziądza, podróż na mecz raz z większym, raz z mniejszym wahadłem a miejscami jechaliśmy bez psiarni. Pod stadion docieramy lekko spóźnieni, w tym czasie na sektorze było już kilkunastu fanów Myszkowa & Ruchu, którzy tego wspomogli nas w ok 75 osób, z tej grupy ok 40 osób odpuściło sobie mecz. Na sektor gości weszło łącznie ok 100 kiboli (ostatnie osoby wchodzą w przerwie meczu - szczegółowe sprawdzanie, alkomat itp.), ze 160 fanów, których pojawiło się tego dnia w Częstochowie, reszta z różnych przyczyn została pod stadionem. Na płocie powiesiliśmy 3 flagi (Elana Toruń, Myszków, W[E]T), trochę dopingowaliśmy w asyście bębna, nie zabrakło obustronnych bluzg. Raków opisze się sam. Grajki przegrali kolejny mecz, znów nie strzelając żadnej bramki (idą na rekord, po 7 meczach bilans bramkowy - 0:16!). Po meczu kilka osób udaje się wzmacniać zgodę do Myszkowa a reszta integrowała się w autokarze z Jeziorowcami i chłopakami z Grudziądza. Podróż powrotna (w Łodzi Bałuciarze podrzucają nam catering - podziękowania) bez przygód. Wielkie dzięki dla zgodowiczów za wsparcie! Myszków&Ruch&WfcG&Elana&Jeziorak!

>>>Foto - www.12zawodnik.pl<<<

dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews