Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   ELANA NIGDY NIE ZGINIE!
Dodano:22 Jul 2020 10:09
ELANA TORUŃ - Resovia Rzeszów 2:2 (2:2)

No cóż dodać?
Były EMOCJE? Były ☑️,
walczyli? Walczyli ☑️,
za dzisiaj mimo wszystko brawa 👏, Pokazali serducho💛💙 zabrakło chyba umiejętności i trochę szczęścia...
Bednarz WON? WON!😡
Spadamy? No cóż panowie. Szanse zostały jedynie matematyczne. A niestety historia nauczyła nas (chociażby sprzed roku), że ta matematyka dla Elany nigdy nie wychodzi za dobrze. Nie łudźmy się za bardzo. Jesteśmy praktycznie w trzeciej lidze, o ile i tam w ogóle zagramy... Cuda zostawmy na boku... My tu liczyliśmy na Motor, liczyliśmy na Hutnik Kraków, KKS Kalisz itd. itp. Trzeba nieco te plany zweryfikować. Będzie Kotwica Kołobrzeg, Górnik Konin, Bałtyk Gdynia, Unia Janikowo i Pomorzanin Toruń 🤔😁 A jak będzie trzeba to i zaczniemy od zera. I co z tego? Pewka, że fajnie jak najwyższa liga, jak najwięcej ekip kibicowskich w lidze ale co z tego? Czy to, że spadniemy oznacza, że nie damy radę? Damy radę! Dwa poprzednie sezony piękne, najpierw awans do 2 ligi a później jedną nogą byliśmy w pierwszej. Teraz najpewniej wracamy do swojego szarego marazmu ligowego. Będzie Nielba Wągrowiec, Jarota Jarocin tylko Tur Turka brakuje 😁 I co z tego? ponawiamy pytanie... Co z tego? Ten klub to My Fanatycy Elany! Tak, ELANA to MY! To My tworzymy ten klub na trybunach, reszta? to dodatek. Zostały dwa mecze. W nich oczekujemy przede wszystkim walki. Kto jeszcze wierzy? niech wierzy, My tego Wam nie chcemy odbierać ale twardo też stąpamy po ziemi. Będzie co będzie ale wiemy jedno... ELANA NIGDY NIE ZGINIE!
dodał: Admin

                   WSZYSCY DZISIAJ DO MŁYNA!
Dodano:15 Jul 2020 10:50


DZISIAJ WSZYSCY DO MŁYNA!
Szanowni Elanowcy, Szanowni Fanatycy, Przypominamy! Dzisiaj o 20:08 arcyważny mecz dla naszej drużyny!
Nadal w sprzedaży są bilety.

Bilety można kupić TYLKO ONLINE (wymóg ze względu na COVID - NIE MA SPRZEDAŻY W KASACH!)

Zakupu można dokonać poprzez stronę: http://sportowytorun.pl/MSI/SelectSector.aspx

Na tą chwilę dostępne są już tylko dwa sektory tj. C1, B10 ! Przy zakupie dokonujemy wyboru sektora, podajemy dane i dokonujemy płatności online! Po jej realizacji na adres mailowy przychodzi potwierdzenie zapłaty i bilet w formacie .pdf, który albo drukujemy albo przed wejściem na stadion otwieramy i szczytujemy kod na wejściu !
Dochodzą nas słuchy, że na niektórych telefonach komórkowych jest problem z wyborem sektora więc w takim przypadku dobrze dokonywać zakupu poprzez komputer !

KUPUJCIE BILETY BO ZOSTAŁY OSTATNIE SZTUKI !!! WYPEŁNIAMY SEKTOR I ROBIMY DZISIAJ OGIEŃ !!! ELANA TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!
dodał: Admin

                   Śp. Model
Dodano:15 Jul 2020 10:12

Szanowni Elanowcy,

W dniu dzisiejszym dotarła do nas przykra wiadomość. Wiadomość z cyklu tych, których nigdy byśmy nie chcieli umieszczać na naszej stronie, nie chcielibyśmy aby dochodziło do takich sytuacji ale takie rzeczy się dzieją, nie mamy na to wpływu a czujemy się w obowiązku aby poinformować szersze grono fanatyków Elany o zaistniałej sytuacji. Z przykrością informujemy iż nasz kolega z trybun Patryk "Model" Moderski odszedł z tego świata i tym samym zasilił żółto - niebieski sektor niebo. Brak słów...

Patryk od lat był wiernym kibicem Elany, stałym wyjazdowiczem z Rubinkowa. Zapewne wielu z was go znało, kojarzyło a zapewne chłopacy z jego osiedla. Dość powiedzieć, że jeszcze równo dwa tygodnie temu stał z nami na sektorze w Łodzi na meczu z Widzewem! Miał zaledwie 26 lat... Tragedia. 
W takich przypadkach brak słów by opisać to co się stało, życie bywa okrutne...

My ze swojej strony dodamy tylko... Patryk spoczywaj w pokoju, Elana będzie pamiętać, dzięki za wszystko i do zobaczenia tam na górze ! Sektor Niebo - Pamiętamy!

O ceremonii pogrzebowej poinformujemy jak tylko otrzymamy informacje na temat terminu i miejsca.
 • ŚP. MODEL
 • dodał: Admin

                     Z Resovią tylko zwycięstwo!
  Dodano:13 Jul 2020 14:02
  15.07.2020 (ŚRODA)
  ELANA TORUŃ - Resovia Rzeszów
  Godzina 20:08


  Drodzy Elanowcy,

  Zostały trzy kolejki tego sezonu. Jedną nogą jesteśmy już w 3 lidze. Sytuacja ciężka i tak naprawdę nawet zdobycie kompletu 9 punktów nie daje nam pewności czy byśmy się wykaraskali z miejsca spadkowego. Piłka nożna nie takie cuda jednak widziała więc dopóki piłka w grze... Dopóty jest szansa, trzeba walczyć! Na szczęście w klubie już nie ma Łysego Bogusia więc pojawił się cień szansy, że także piłkarze zaczną się nieco lepiej prezentować. Aby w ogóle myśleć o utrzymaniu, trzeba wygrać najbliższy mecz! Tu nie ma żadnej dyskusji. Żaden remis tutaj nawet nie wchodzi w grę. Jeżeli My nie zdobędziemy w tym meczu trzech punktów to przestańmy się łudzić nawet jeśli inne wyniki ułożą się pod nas. Ten mecz musimy po prostu wygrać!!!
  Gramy z Resovią. Gdy spojrzy się na tabele, drużyna mocna bo na 6 miejscu barażowym do 1 ligi. To jednak tylko pozory. Drużyna ta od 10 spotkań nie wygrała spotkania! Ostatnie ich zwycięstwo było 1 marca u siebie z outsiderem ligi Gryfem Wejherowo! Po powrocie po przerwie spowodowanej pandemią nie wygrali żadnego meczu i gdyby patrzeć na ligową tabele z tego okresu byliby nawet pod Elaną zajmując przed ostatnie miejsce ligi! Zwycięstwo jest więc realne i wykonalne!

  Do tego potrzebne jest jednak wsparcie 12 zawodnika - NAS NAJWIERNIEJSZYCH KIBICÓW! Gramy z Resovią. Podobnie do poprzedniego meczu w Toruniu ten mecz w "normalnych warunkach" byłby zapewne hitem ! W obecnych realiach obędzie się on jednak bez kibiców gości. Zabraknie więc rywalizacji kibiców na trybunach ale no ranga tego meczu jest na tyle wysoka, że emocji na pewno nie zabraknie. Nie bez powodu pod tym newsem wrzucamy zdjęcie z ostatniego meczu poprzedniego sezonu. Wszyscy tamte spotkanie z Olimpią Elbląg pamiętamy. W maju 2019 jedną nogą byliśmy w 1 lidze... Zabrakło ostatniego zwycięstwa. Dzisiaj po nieco ponad roku jedną nóżką jesteśmy w 3 lidze! Wtedy zakończyło się dla nas pechowo. Jak będzie teraz? Należy pamiętać iż ewentualny spadek niesie za sobą kolosalne konsekwencje. To nie tylko spadek ligę niżej ale trzeba się liczyć z tym iż nawet dalsze funkcjonowanie klubu może być zagrożone. Skoro wtedy po sukcesie kilku kluczowych zawodników odeszło to tym bardziej zrobią to teraz, gdy statek będzie tonął. Nie ma się co łudzić i oszukiwać. Pewnie odszedł by także prezes Łysy Bednarz (co akurat jest wskazane!) a następnie być może również sponsorzy i właściciele. Ten najbliższy mecz to 1 z 3 meczów, która może decydować o naszej dalszej przyszłości. klubu.

  Piszemy to celowo aby wzbudzić Was kibicach nieco odpowiedzialności i uświadomić Wam jak ważne jest to spotkanie. Nie wyobrażamy sobie aby jakikolwiek Fanatyk Elany ten mecz odpuścił, aby tego dnia nie stanął w młynie i nie dopingował żółto - niebieskich przez 90 minut! My jako Kibice musimy mieć poczucie iż zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby pomóc w tym zwycięstwie, że zrobiliśmy wszystko aby uratować ten klub! Pozostała część zadania należy już do piłkarzy i musimy wierzyć, że podołają!

  Zadanie nr 1 dla nas kibiców, stawić się licznie na meczu, w młynie i dopingować Elanę na 100%, zadanie dla piłkarzy wygrać ten mecz! Jak będzie ? Okaże się w środę o godzinie 19:68 (czyt. 20:08)!

  UDOSTĘPNIAĆ POST DALEJ, NAKRĘCAĆ ZNAJOMYCH I WSZYSCY DO MŁYNA!

  Bilety można zakupić tylko ONLINE pod adresem strony:
  http://sportowytorun.pl/MSI/

  Sprzedaż rusza dzisiaj (poniedziałek) o g. 15:00. Pamiętajcie, że ilość biletów ograniczona. Niech wykupią je FANATYCY, nie pikniki !!! ...czytaj więcej
  dodał: Admin

                     Jedną nogą w 3 lidze...
  Dodano:13 Jul 2020 13:59

  10.07.2020 Stal Stalowa Wola - ELANA TORUŃ 5:1 (1:0)

  W piątek odbył się kolejny mecz ligowy w Stalowej Woli z tamtejszą Stalówką. Organizujemy wyjazd we własnym gronie i ekipą wybieramy się w stronę podkarpacia. Tego dnia oprócz ME jest z nami koalicja PF & WFCG & WSH. Niestety na autostradzie, kawałek za Krakowem przechwytuje nas milicja, która mocno nas kontroluje i przetrzymuje do samego rozpoczęcia meczu! Nie mieliśmy więc już szans na dotarcie na stadion o czasie więc rezygnujemy z dalszej podróży do Stalowej. Podróż powrotna bez przygód. Nasi piłkarze przegrywają to spotkanie aż 5:1 i jedną nogą jesteśmy już w 3 lidze...
  Na koniec pozdro dla obecnych! HWDP!
  dodał: Admin

                     Porażka z Gieksą!
  Dodano:13 Jul 2020 13:57

  4.07.2020 ELANA TORUŃ - GKS Katowice 1:2 (1:1)

  Kolejny mecz ligowy przypadł nam z GKSem Katowice. Mecz, który w normalnych warunkach byłby pewnie najciekawszym meczem tej rundy jeżeli chodzi o spotkania w Toruniu z powodu pandemii i braku kibiców gości stracił sporo na swojej atrakcyjności. Był to jednak szalenie ważny mecz pod względem sportowym. Goście usilnie walczą aby awansować ligę wyżej, nasza drużyna zaś znalazła się w kiepskiej sytuacji w tabeli przez co musi punktować by uniknąć spadku. Był to też dopiero drugi mecz w historii tego obiektu przy sztucznych światłach i dopiero drugi (a pierwszy po powrocie rozgrywek w trakcie pandemii) tej rundy z otwartą (oczywiście w ograniczonej ilości) sprzedażą biletów.
  Nas w młynie tego dnia ok. 250 fanatyków. Na płocie wieszamy trzy flagi "ME", "Forever Ruch" oraz Bałuciarze (Widzew). Dopingujemy przez większość spotkania. Oczywiście skupiamy się na dopingu swojej drużyny ale nie zabrakło "pozdrowień" dla drużyny przyjezdnej. Na boisku szybko tracimy (bo w 3 minucie) bramkę na 1:0. Strzelcem gola notabene był były zawodnik Elany - Maciej Stefanowicz. Równie szybko jednak wyrównujemy (3 minuty później) piękną bramką naszego wychowanka Kacpra Jóźwickiego na 1:1. Ten stan meczu utrzymywał się aż do 85 minut gdzie po stałym fragmencie gry, dośrodkowaniu w pole karne, Giekaes ponownie wyszedł na prowadzenie i już tego zwycięstwa nie dał sobie odebrać. Niestety kolejna porażka spowodowała iż jeszcze bardziej zadomowiliśmy się w strefie spadkowej i będzie nam niezmiernie ciężko z tej strefy wyskoczyć. Zostały cztery ciężkie mecze do końca sezonu ale trzeba walczyć i wierzyć iż uda się tą 2 ligę uratować. Mamy nadzieje, że po rozczarowaniu w ubiegłym sezonie gdzie pechowo nie awansowaliśmy do 1 ligi w tym sezonie jednak odrobinę szczęścia się do nas uśmiechnie i tym razem rzutem na taśmę zapewnimy sobie utrzymanie! A na rozliczenie pewnych „łysych panów” przyjdzie czas po sezonie.
  dodał: Admin

  << Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 Dalej >>

  Content Management Powered by CuteNews