Elanowcy

Elanowcy

Fogo Luboń - Elana Toruń 2:2
Do Lubonia wybrało się pociągiem 121 kibiców Elany. Podróż na mecz z eskortą "smutnych panów', którzy bawią się w kanarów i sprawdzają bilety. Na postoju w Poznaniu mała wymiana uprzejmości z jakimś fc Lecha, który powoli zbierał się na wyjazd do Wrocławia. Pod stadion docieramy około półtorej godziny przed meczem i bez problemów wbijamy na sektor obok śmiesznej klatki, która mieści ok. 50 miejsc. Na płocie wieszamy flagi Ekipa Wyjazdowa, Ultras Elana. W<E>T i mały transparent Rubinkowo. Prowadzimy fanatyczny doping w pierwszej połowie, w drugiej części trochę z tym gorzej. Grajki remisują 2:2 (do przerwy po dobrej grze prowadzili 1:0). Po skończonym spotkaniu dziękują nam za wsparcie a my szybko zawijamy się na pociąg powrotny. Przesiadka w Poznaniu opóźnia się o 20 minut bo kanara spinał się o bilety... Podróż powrotna z wahadłem. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych teraz wszyscy za tydzień na mecz z Włocłavią !

Rate this file (Current rating : 5 / 5 with 1 votes)