Porażka z Polonią
Dodano:17 Aug 2021 11:41

14.08.2021 ELANA TORUŃ - Polonia Środa Wielkopolska 2:4 (0:3)

Pierwszy mecz w Toruniu w sezonie 2021/2022 przypadł nam na sobotę 14 sierpnia a naszym rywalem była Polonia Środa Wielkopolska. Obecna sytuacja finansowa w naszym klubie nie jest zbyt ciekawa, odeszło sporo zawodników, gramy młodymi chłopakami, wychowankami klubu i na pewno nie jesteśmy faworytami ligi. Sytuacje jednak próbują uratować "Grubasy", którzy robią wszystko aby klub jednak przetrwał i zyskał kilku nowych sponsorów. W pierwszym meczu wygraliśmy w Koszalinie skromnie 1:0 ale w tym z Polonią Środą byliśmy zdecydowanie słabszą drużyną, przegrywając do przerwy aż 0:3! Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 2:4 no ale patrząc na wspomnianą wyżej sytuację musimy się niestety nastawić iż młodzi nie zawszą dadzą radę i w każdym meczu będzie ciężko o ligowe punkty. W młynie tego dnia ok. 150 fanatyków. Na płocie wywieszamy dwie flagi - Śp. Mucha oraz Grubasy plus transparent Śp. Kwiatek! Dopingujemy praktycznie cały mecz (z małą przerwą w drugiej połowie) absolutnie nie zrażając się wynikiem i ogólną sytuacją boiskową. Na całej prostej frekwencja jak na obecne warunki też całkiem przyzwoita. Od czasu do czasu do dopingu włączała się cała trybuna. Mecz bez większej historii. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych i do następnego.