Remis ze Stalówką
Dodano:31 Oct 2019 11:50
19.10.2019 ELANA TORUŃ - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)

Po dwóch atrakcyjnych kibicowsko meczach tj. w Toruniu z Widzewem i na wyjeździe z GKSem Katowice tym razem w ubiegłą sobotę przypadł nam mecz ze Stal Stalową Wolą. W normalnych warunkach byłby to kolejny ciekawy mecz z dobra marką kibicowską. Niestety dowiedzieliśmy się w tygodniu poprzedzającym to spotkanie iż z niewiadomych przyczyn sektor gości będzie zamknięty. Siłą rzeczy wpłynęło to na atrakcyjność tego wydarzenia.

Nas w młynie zaledwie 100. Na płocie wieszamy flagę Śp. Mucha i przez całe spotkanie dopingujemy swoich piłkarzy. W pierwszej połowie machamy też dużymi flagami na kijach. Kibice gości pojawili się delegacją w 4 osoby i zasiedli na naszych sektorach. Mecz totalnie bez większej historii. Nasi piłkarze szybko bo w 3 minucie strzelili bramkę na 1:0, potem mieli kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku, których niestety nie wykorzystali. Zemściło się to w 2 połowie i ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Kolejne spotkanie Elana rozegra w sobotę w Rzeszowie na Resovii. Niestety na ten wyjazd otrzymaliśmy tak jakby "podwójny" zakaz. Raz, że tamtejszy klub zapowiedział, że nas nie wpuści ze zgodami, obawiając się zapewne silnego wsparcia naszego układowicza... Rzeszowskiej Stali a dwa to otrzymaliśmy zakaz od PZPNu za wyjazd do Katowic...