Wygrana na początek ligi!
Dodano:30 Jul 2019 14:20

27.07.2019 ELANA TORUŃ - Bytovia Bytów 2:1 (0:0)

Za nami inauguracja nowego sezonu. Ten zaczęliśmy od meczu na własnym obiekcie z spadkowiczem 1 ligi - Bytovią Bytów. Pierwszy mecz, kibicowsko bez większego ciśnienia w młynie na krytej zgromadził ok. 200 fanów Elany. Na płocie wieszamy jedną flagę - Śp. Mucha i dopingujemy właściwie przez pełne 90 minut. Na całym stadionie +/- tysiąc osób w tym oczywiście spora grupa kiboli, która od czasu do czasu włącza się do dopingu. Na meczu obecna także widoczna delegacja Łódzkiego Widzewa (dzięki!).
Kibice gości pojawili bodajże w 15 osób i przez większość meczu na siedząco w ciszy obserwują rywalizacje na zielonym boisku. Dopiero w ostatnich 10 minutach postanowili kilkukrotnie zaznaczyć swoją obecność.

Piłkarsko mecz na plus bo wygrany przez naszą drużynę 2:1. Tak poza tym mecz bez historii.

Kolejny już w najbliższą sobotę w Stargadzie! Do zobaczenia...
dodał: Admin